Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 07.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Юпитернови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано16.09.12 21:10



тоя въпрос ме занимаваше последните дни по неприятен повод, та ако установиш нещо конкретно, казвай.


само казвах, че и при баща ми Сатурн скоро пресече радикална точка(обратна на моята), след като съвпадна няколко пъти с Луната, а Юпитер ще се задържи задълго в 11, дори и часа да е по спомени на 91 годишната ми баба, комбинът също ще е засегнат откъм тая страна, но по-късно догодина



при майка - съвсем няма как са знам
брат ми - не е предмет на меродавност



Тема Re: Юпитернови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано16.09.12 21:21



трудно ми е да вярвам във феи, ако не са ми точно в тоя момент в подсъзнание, което обаче само интуитивно влиза там



иначе, за доста практично ориентиран човек като мен - техниките на повърхността не вършат работа, за жалост, забелязала съм, че и при тези с по-бурно въображение също не върши, тоест нужна е топла връзка с позсъзнанието, друг е въпроса, че при мен то вади неуправляема болка или предсказания, които не мога нито да приближа, нито да откажа, в зависимост от природата им - нямам идея как да ги управлявам, убедила съм се, че не става с повтаряне на една и съща фраза-мантра сто пъти пред или зад огледалото

възможно е да трябва усърдие и постоянство с техниките - нещо като йогата, но все си мисля, че нещо съществено ми се изплъзва, а и далеч не вярвам, че можеш всичко или повечко в себе си да подобриш, по принцип - опираме до приемането и развиването, на това в което те бива тъй или иначе, я не да гониш михаля, дето никога няма да стигнеш



Тема Re: Юпитернови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.09.12 21:28



нищо не разбрах, вие с АН вече нищо не ви се разбира, бъди здрава.
Ако речеш да изкажеш кратка, ясна и стройна мисъл, ще продължим.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Юпитернови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано17.09.12 08:23



То си е изведено в книгите след хилядолетни наблюдения:)
Прилагаме техниките за изследване, описани в книгите, и търсим себе познание.
Т.е. астрологията е наука, насочена не толкова към самоманипулация за реализация на желания, а по-скоро към търсене на несъзнавани потребности и потенциал, които се оказват решаващи в живота:)



Тема Re: Юпитернови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано17.09.12 08:24



Трудно ти е да ни разбираш, защото по рождение си ориентирана към действия и практики, които да дават непосредствен и видим резултат. /идва от позицията на Марс в радикса:)/

А продължителните занимания с астрология създават нагласа за радвояване на съзнанието- то едновременно успява да участва в действието и да остава страничен наблюдател. /ние с Аброуд и Прия сме с Марсове по другата главна ос на Марс:)- избираме други практики:)/

Но раздвояването е нож с две остриета





Тема Re: Юпитернови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано17.09.12 08:29



И да вярваме, и да не вярваме, каквото има да се случва, то се случва:)

Така или иначе, човек си изяснява степените на свобода и значението на всичките си житейски стремежи, когато тр.Сатурн е в 10-ти дом и особено в съвпад с Уран :) – а, и ги приема

/не че е леко, но Юпитер помага, дори да преекспонира желанията:) - не допуска големи драми:)/



Тема Re: Юпитернови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано17.09.12 08:33



И да са изгонени, се родеят



Като спомена индийци и роми заедно, се сетих, че познавах 6 години едно индийско момче. То, докато учеше медицина, живя при нашата баба и стана почти член на семейството.
Та потребността им от самобитност, уникалност и свобода изглежда по-силна от желанието им за интеграция и адаптация. Т.е. те са различими, независимо в коя държава са и с какъв социален статус са. Т.е. заложеното по рождение е много силно при тях.

И ако човек усеща за себе си, че заложеното му е твърде мощно, то някак естествено предпочита индийската астрология. /осмодомната Луна, вкл.мунданна или слънчева, има нещо общо/



Тема Re: Юпитернови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано17.09.12 08:36



Ако те притеснява липсата на час на раждане, можем да компенсираме с мунданна и слънчева домификация. Основните енергии се проявяват на различни планове, но се проявяват в някаква еднаквост.

И сякаш има твърде много предопределеност в хороскопите, в които две или три домификации съвпадат:)



Тема Re: Юпитернови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано17.09.12 09:14



Откак се помня, демек от 11-12 годишна възраст, все съм с раздвоено съзнание (и раздвоен език

)
Явявам се в ролята на наблюдател, но едновременно се явявам и в ролята на деятел.
Т.е. разбирам ви едната страна на шизофренията , това, което не мога да разбера, е, защо не практикувате и другата страна на раздвоението.
Казано е, че ако искаш да имаш монета, трябва да вземеш и двете и страни.
И едната ти трябва, и другата.
Вие защо не щете да вземете и другата страна на монетата? Който иска да вземе само едната страна на монетата, няма монета...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Юпитернови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано18.09.12 08:12



Че що – ние си вземаме каквото ни хареса:)
Но харесваме астрологията – да гледаш звездите е като да гледаш класически балет- и в най-неумелия танц има красота:)
Харесай и ти символичното, абстрактното, скритото, едва доловимото изказване:)

Например, дали сега политиците използват изкуството да ни отклоняват вниманието от икономическата криза , преувеличавайки значението на някакви религиозни сблъсъци, или човечеството сериозно е провокирано от високи цели и идеали.

Така или иначе, ситуацията е нормална като за точен квадрат на Уран и Плутон – най-малко бунтарството е налице:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.