Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:47 25.09.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано04.08.12 07:04



оу, излиза, че си имала интересни промени последните години, щом си си взела твой дом - беше споменала, че си в доста дълъг неблагоприятен период.

предполага се, че домът ти е важен - не е ли така?

интересно е, че е бил уж временен, а се е оказал траен





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: silver.moon]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано04.08.12 07:07



че то е същото - дали растенията, дали хороскопа, дали себе си, дали друг човек - важно е да се зададе въпрос- въпросът най-общо винаги е към вселената





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано04.08.12 08:30



оу, излиза, че си имала интересни промени последните години, щом си си взела твой дом - беше споменала, че си в доста дълъг неблагоприятен период.


Не е точно така. Аз нищо не съм си взимала. И не е точно дом това.

Когато започна цикленето ми - още в края на 90те, за да се опитат да ме доприкачат, и приклещчт по-стабилно роднините го взеха за мен този нов дом.

Минаха години преди изобщо да вляза в него, до преди 4 години не съм се застоявала особено трайно тук.

Та вече съвсем не е нов, а дом все още не е станал.

Много е дълго за разказване. До неотдавна имах надежда, че някога, някъде ще имам свой дом. В истинския смисъл, ще го съградя.

Вече нямам време, а и сили нямам.

А предвид и тоталното ми препържване последните 4 години - ескалиращо все повече и повече, и остаряване - вече и желание липсва.

предполага се, че домът ти е важен - не е ли така?

Този "дом" не е дом. По принцип за сегашния контекст - не домът, а хората са важни. И точно защото не е важен е добил вид на пещера, така и никога не го дообзаведох окончателно, а му предстои втори основен ремонт.

Иначе винаги съм си представяла, че някога ще имам дом, градинка, мъж, деца, и т.н... И че те ще ми бъдат важни. Вече не.


интересно е, че е бил уж временен, а се е оказал траен


Хич не ми е интересно. А по-скоро вид примирение. Съжаление, и малко външна принуда от страна на оковите на отговорността. И мазохизъм, разбира се.

Редактирано от ponichka_ на 04.08.12 08:35.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.08.12 09:57



Иначе винаги съм си представяла, че някога ще имам дом, градинка, мъж, деца, и т.н... И че те ще ми бъдат важни. Вече не.


Значи не е твърде късно, просто желание вече няма.
А...желанията ще ги съживим с малко процесинг, само кажи.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано05.08.12 06:21



Интересни въпроси се появяват около теб.
Въпреки че Луната управлява Слънцето и е в аспект с него, не се грижи за жизнеността еднакво по всичките си аналогии. Вероятно защото е в 8-ми дом.

Затова пък по някои от аналогиите проявата е отчетлива- като със цветята в случая. А защо човек се зарежда с енергия повече от цветята, отколкото от дома – вероятно защото Луната е в широк съвпад с Венера, докато със Сатурн не е в аспект. Това обяснява афинитета и към бижутата.

От време на време, когато е активирана Луната от транзити, се появява и импулс за разширение на проявлението.

Е, като завършиш ремонта ще си имаш допълнителен източник на енергия.
Дали всичко, за което се грижим, ни зарежда:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано05.08.12 10:19



Дали всичко, за което се грижим, ни зарежда:)

И то нас, и ние него - зареждаме се взаимно, но дали с + или с - = кой ще ни каже?

Има и няколко зависимости, в моите очи обаче:

- какъв ни е потенциалът за грижи въобще
- какъв ни е потенциалът за грижи към конкретното нещо/дело - дом, цветя, дете - вече конкретно, човек, хора, куче, градина, бизнес, колектив, и т.н.

и другата страна:

- какъв е потенциалът на конкретното обгижвано нещо да ни се отрази за грижите - не казвам отблагодари, а просто отрази - да се развие то, разцъфне, разхубави, порасне, и изобщо подобри, или поне съхрани под действието на нешите грижи.

- дали начинът, по който грижите ни ще променят нещото - нас лично ще ни погъделичка, подхрани, задоволи.

- дали самото обгрижвано обектче приема :

1. този вид обгрижване
2. този вид обгрижване, доставен от нас си

Примерче - едни родители, много искали да имат деца. Деца народили, старали се много да се грижат за тчх по най-добрите начини, които те смятали, намирали з атакива. Без да търсят обратна връзка у самите деца, без да ги разглеждат като индивиди с конкретни различни потребности.

Децата расли, расли под грижите на родителите си. И накрая станали - да кажем нещо съвсем различно от родителските очаквания.

В резултат нито родителите били възнаградени за гривите си с радост за реализирани очаквания, нито децата били щастливи и добре от наличните им обгрижвания.

И всички били прецакани.

Без да е задължително родителите да са били садисти, или децата да са станали престъпници.

Редактирано от ponichka_ на 05.08.12 10:20.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано05.08.12 11:44



Ще кажа, разбира се

Ама нали първо трябва поне малко да повярвам, че би ми подействал процесинга на твърдоглавието



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано06.08.12 06:43



Вярно, плюсът и минусът са важни и ни трябва някаква обективност за тях.

Ако речем да ползваме съответствията в астрологията, то всяко важно занимание за нас ще е свързано с нещо важно от радикса и ще подсказва за причини и мотивация да се занимаваме с него.

Може би заниманията, които пасват на управителя на асцендента са свързани с конюнктура при избора.
Заниманията, които пасват на МЦ – с амбиции и желание за кариера.
Тия на Слънцето – със себереализация.
Тия на Луната- с вътрешните потребности.

Работи ли за теб такава схема?



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано10.08.12 10:25



заниманията по ац и у ац са ми на сърцето, и там обичайно се справям добре, тези по луна - просто се получават - и ме преследват всячески, за мц и слънце - по-скоро там са ми конюнктурите и ограниченията, идващи от вън сякаш. може и да греша, разбира се.

компчето се оказа изгоряло съвсем

казаха, че нищо не било спасяемо и можели да опитат да го пратят в някаква голяма лаборатория с последна мода и цена техники за спасяване на данни за последен опит, но нищо не се знаело...

пуснах хорар, но не ми изглежда хич добре. там са ми данните от последното десетилетие и повече. мноого съм глупава, че не ползвам друг носител за бакъп, знам

простете за транзитите от 2ри август на картата, вчера пуснах хорара, когато се обадиха да ми съобщят лошите вести

Редактирано от ponichka_ на 10.08.12 10:29.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано10.08.12 10:49



нали като видим асцендент на хорарна карта между 27 и 30 градуса с голяма вероятност може да приемем, че събитието е приключило, в смисъл че картата е нерадикална.

както и да е - Марс пресече асцендента, вече за някои неща следва да сме по-спокойни.

Беше споменала май някаква дата 12.

Може би пак имаме жертвоприношение






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.