Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:06 09.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Хорар щастиенови [re: belika]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано09.11.12 07:03



чудиш се от къде може да дойде малко щастие ли:)

Изглежда, че и ти имаш нужда от някаква промяна, та ако не щастие, поне негов замистител да ти се случи:) – заради аспектите на основните сигнификатори с Уран, разположен високо горе на картата:)

Прибра ли цветята на топло- аз прибрах вчера три саксийки вътре, а останалите остават на терасата- което оцелее- оцелее:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано09.11.12 07:09



Ами добре – казват, че е правилно да даваме израз на емоциите си:)

От друга страна тръгнахме от хорарен въпрос за тая промяна и ти обърна специално внимание на празния ход на Луната.
Един от най-сериозните изследователи в хорарната астрология е Алфи Лявуа и той е категоричен, че празният ход на Луната не прави картата нерадикална, но е групирал в няколко групи възможните ситуации, когато в картата Луната е на празен ход.
Една такава група са случаите, в които важни факти не са известни на питащия - та ако промяната зависи от външни фактори си събери повечко информация.
Друга негова група случаи при Луна на празен ход е предстояща промяна в обстоятелствата, която прави въпроса нищожен. Пък това се случва, когато нещо по-важно, в друга област, измества първия въпрос:) /но тук ще идем към радикса и транзити:)/

Та излиза, че хорарната карта подсказва да не бързаме с емоциите и предварителните нагласи:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано09.11.12 13:03



обърнах внимание на точния съвпад с наталното положение на Луната с тази от хорарната карта, при това ъглова и тронова
нали казват, че не е на неслучване при празен ход, ако попада в знаците Риби, Стрелец, на трон или в екзалтация, но пък ако и предстои скорошна смяна на знака, направо си отиваме към това с транзитите:

"Друга негова група случаи при Луна на празен ход е предстояща промяна в обстоятелствата, която прави въпроса нищожен. Пък това се случва, когато нещо по-важно, в друга област, измества първия въпрос:) /но тук ще идем към радикса и транзити:)/"

там е работата, че нямам предварителни нагласи, само казвам, че каквото и да се случи, познавайки се, все ще реагирам бурно и драматично



Та излиза, че хорарната карта подсказва да не бързаме с емоциите и предварителните нагласи:)

опитвам да се ориентирам и доколкото е възможно да съм наясно и подготвена:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано10.11.12 06:51



Щом обръщаш такова внимание на Луната да видим какво още може да ни подскаже.
Тя винаги символизира чувството за принадлежност.
Когато е на ъгъл, имаме принадлежност към това и онова.
Повечкото принадлежности в лошия случай са според оная приказка:“ от два стола, та на земята“.
Добрият случай, като става въпрос за кариера, е по-висок пост – буфер между шеф и подчинени.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.11.12 12:05



Обръщам се за помощ към вас. Стагнацията на професионалния фронт в следствие на доброволното ми изгнаничество вече наистина ми е непоносима.

Искам градивности и в кариерно, и в парично измерение - виждате ли такива посоки в картата?







Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано26.11.12 12:11



я по някое време пак питай същото



не че не е радикална картата

и гледам в транзитите Сатурн и Венера в съвпад с Уран
Съдействаш ли на звездите по някакъв начин?



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано26.11.12 12:23



Ще гледаме - ще гледаме



Уранят е ретро, да не забравяме. И всичкото е в квинконкс с Венера-та в 8.

Съдействаш ли на звездите по някакъв начин?

Разбира се, че не.

Коя съм аз та да се бъркам в звездните работи.

Кажете за хорара, ако може, че другото все под въпроси

Редактирано от belika на 26.11.12 13:00.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано26.11.12 13:45



Коя съм аз та да се бъркам в звездните работи.


Ти си пътят и истината и живота.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано26.11.12 19:45



Въпрос към АН:

Ако някой дето не си виждал и чувал дълго време, пък не си и искал, пише точно в ей тоя момент, какви намерения може да крие?





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано27.11.12 07:42



Ако го гледаме тоя „някой“ по трети дом, т.е. Марс, то определено е с добри намерения заради хармоничните аспекти към твоите сигнификатори.

Но е в 12-ти дом, т.е. не случайно спомена за криене и тайни:)

не го ли искаш тоя контакт?




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.