Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: silver.moon]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано03.08.12 09:45



ей така, заради " ама какво ще каже сега мама "

Ама къде я набърка мамата сега? Мамата и татето си имат къща. Тази къща си е моя. Те от години нямат думата по темите за моята си кочинка.

А вече са и доста с малки сили, покрай болести и възраст.

Не е важно те какво казват, а аз как се чувствам - искаше ми се да я постегна, за да се чувстам по-добре аз, а и цветята - и да мога да каня хора тук с по-леко сърце, да не се срамувам. Аз и сега каня гости, макар и по-ограничени, но по-добре се чувствам ако къщата ми изглежда прилично.

За това дали съм можела да поема отговорност и дам сили да износя един мини ремонт - мове ид а си право.

Но ако не мога да изнеса един ремонт - какъв е смисълът от каквото и да е друго?



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: Хана123]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано03.08.12 09:50



Това е темата- ода за егоценризма и битовизма, определили съзнанието ми во веки.

Още с прочитането на ника ми трябваше да се сетиш, че няма как да очакваш по-голяма широта на мисълта и света ми от моя си тиган, с моето си прегоряло олио, където се пържа и друго не виждам.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано03.08.12 10:12



Домът ни много често е вярно огледало, а





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано03.08.12 10:14



И това не е твоят ник- ще го смениш по някое време



А действащите войни наоколо имат какво да кажат за Аза – той им е ключов момент в любимото духовно учение



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано03.08.12 11:40



А лаптопа – транзитният Меркурий е ретрограден и в съвпад с наталния – добре е, че не изхвърляме всички стари неща.

Много, ама много ще ми бъде мъчно за хилядите суперценности на компчето, ако се окажат безвъзвратно загубени. И вината ще бъде изцяло моя, защото миличкото ми даваше сигнали от повече от месец, да го водя на доктор. А аз все отлагах, поради някаква друга спешност неспешна.

Например аз тия дни, след като месец обмислях една сделка, само като направих първата крачка, тя се случи главоломно бързо, но не по най-изгодния за мен начин. Но пък моят Марс в радикса е в Скорпион и по друг начин реагирам на енергията му- сега с каквото и да се захвана, бързо стигам до краен резултат, но все нещо не е такова, каквото съм искала.

А да ви е честито



Разбирам за резултатите, но аз съм на етап - мечтание за действие и резултатност, и бих гледала по-скромно на тях. Имаше една книжка - леко детска, макар и от писател-плагиат - Морският вълк - "движението е живот, застоят - равен на смърт" - цитирах свободно. И така ги виждам нещата в момента.

Е, идните дни ще се захванеш по-енергично с ремонта, това е ясно. А бавенето сигурно идва и от наталната му позиция.

За съжаление с еналага да призная, че бавенето ми е патент. И по натал, и по натура



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано03.08.12 11:46



Обикновено е така, освен, когато домът не е временен пристан просто - но моят временен пристан тук /вече 4 години

/ - за сега май може да се окаже и окончателен, че и последен... колкото и да мечтая за по-далечни...

И да - напоследък ме е срам от моето огледало. Иначе на слънце, шарения и цветенца го докарва. За срам е обаче колко мърляво и занемарено е станало Макар винаги да може повече



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: AH_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано03.08.12 11:53



И това не е твоят ник- ще го смениш по някое време

Вероятно. Някога обичах да се преобличам и глася. Днес ми идва на ум нов по-подходящ ник единствен - мухла

А действащите войни наоколо имат какво да кажат за Аза – той им е ключов момент в любимото духовно учение

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Да, подразбрах аз. Ако направим и антропологичнен прочит на подбрания подпис - ще открием и два основни фалически фокуса: меч и ум/Конфуций.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.08.12 12:40



Винаги сме някой друг - този, който ни искат околните, ние самите и т.н.
Не е там въпросът.
Осъзнаваш ли себе си? Себеосъзнаваш ли се?
Помниш ли непрекъснато за себе си?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор Xaнa123 (няма време)
Публикувано03.08.12 15:00



прекрасни са

и аз имам няколко, ей този Айс Кристал е много нежен, като диамант е



ама го изкопах и подарих, че не харесвам такива сателитни чинии.

Извинявам се, ама не знаех че заглавието на темата значи това.
направи ми впечатление фокусирането върху себето

а понички обичам много

Редактирано от Xaнa123 на 03.08.12 15:02.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: Xaнa123]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано03.08.12 15:36




и аз имам няколко, ей този Айс Кристал е много нежен, като диамант е


Ice crystal май не е в розово



Много е красив наистина - такъв още нямам

По-ми напомня на Доктор Рупел сякаш:


Ето от кой ще прося клончета от клематиси за бъдещи вкоренявания В скоро време и аз ще мога да предлагам равностойни замени

А фокусирането върху себето във форума е за компенсация от прекомерното фокусиране в образа на мама Тереза в реала

Благодаря за разбирането




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.