Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано04.06.12 20:50




...

За фотографията е интересно. Ключове думички за управителя на твоя МЦ са например „идеализъм“ и „страхове“. Мислиш ли, че можеш да ги прикачиш тия думички към изборите ти във всякакви сфери?

А това с енергията и на мен винаги ми е било проблем- все ми се иска да има повече начини да си набавям повече и повече енергия и сила:)


Явно съм една истинска бъзла, че и с деменция вече



Днес само глупости ми се случват И супер сложни и обмислени поредици от глупости правя вече само

Одеве повече от час садих новите тражове резници клематиси, като уж вече имах всичко необходимо - перлит, пясък, торф, хормон за вкореняване, почвен и листен фунгициди, стерилни саксийки, миниоранжерии, отопление... и т.н...

Садих ги, садих ги - и хоп! Наредин всичко готово, етикетирано, стерилизирано, умерено полято, захлупено и херметизирано на сянка да се вкоренява!

И загрявам, че съм забравила да сложа от дървените въглища в сместа за вкореняване! А те ми бяха най-важната съставка за предпазване от мухал!

Почаках, почаках, и ги развалих, извадих, забърках на ново смес, този път с всичко и ги върнах във формичките.

Сега обаче не знам дали ще стане нещо, дали не съм ги засушила докато ги пресаждах, или наранила крайчетата на резничетата, и пак да умрат

Мозъкът ми ортказва май...



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано02.08.12 22:20



Послучай пълнолунието, или предпълнолунието вчера сутринта ми гръмна лаптопа



Сега съм с един стар резервен, който пише със странна кирилица, която не владея съвсем.

Мевдувременно се постправям по-добре с клематисите - 1 напълно вкоренен, + 1 полувкоренен

Пиша, защото, за мое огромно съжаление - това са ми единствените успехи за сезона. С останалите хоби, професионални, домашни и социални дейности - съм на скорост костенурка

Включително за мечтаното ми генерално чистене и ремонтиране на къщата - единствените извършени стъпки са - че съвсем омаскарих и преобърнах нагоре с краката всичко, и похарчих сума ти пари за натрупани на камара материали и сечиша за чистене и ремонтиране.

Чувствам се като спънато и вързано конче



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано02.08.12 22:47



бе ти пък, наслаждавай се на мързела
Аз обожавам това занимание



Дори нещо по-добро мога да предложа, вчера прочетох чудесен лаф във фейса - Медитация не е да опознаеш себе си. Медитацията е да бъдеш със себе си.
Сега тренирам да бъда със себе си, невероятно изживяване е.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано02.08.12 23:28



Хм... Че ти кога си била някой друг?



Шегувам се. А не се получава.

Аз не се чувствам като някой друг, а като себе си, но в толкова дръглива версия, че едвам се понасям аз самата.

И всичко от старание да бъда отговорна и стабилна.

Е, от престараване постигнах пълен блокаж - не е и мързел, а някаква изчерпаност. Безсилие.

Мързелът е по-благотворен - поне може да му се насладиш, защото е осъзнато волеизявление. А моето не е, аз искам да върша неща, дори сънувам, че върша неща, а на яве - блокаж - все едно някой е застанал пред мен с табелка СТОП.

А не е да не върша - върша едно голямо нищо - въртя се като пумпал до несвяст. И да - резултатът е, че съм и оставам все така отговорна и лоялна.

Друг резултат е остаряването. И усещането за излизане от строя.

Днес съм много ядосана на себе си.

Редактирано от ponichka_ на 02.08.12 23:30.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано03.08.12 06:46



Това „спънато и вързано конче“ е много специфичен и подходящ израз за енергията на Марс във Везни, т.е. в знака изгнание.
В случая е и в синхрон с позицията на транзитния Марс на края на 12-ти дом. Е, идните дни ще се захванеш по-енергично с ремонта, това е ясно. А бавенето сигурно идва и от наталната му позиция.

Например аз тия дни, след като месец обмислях една сделка, само като направих първата крачка, тя се случи главоломно бързо, но не по най-изгодния за мен начин. Но пък моят Марс в радикса е в Скорпион и по друг начин реагирам на енергията му- сега с каквото и да се захвана, бързо стигам до краен резултат, но все нещо не е такова, каквото съм искала.

А лаптопа – транзитният Меркурий е ретрограден и в съвпад с наталния – добре е, че не изхвърляме всички стари неща.
Хубаво е, че си сложила на везните и това с клематисчетата – вкоренени и полу.
Ама щом усещаш горните енергии, няма как да не усетиш и да не се проявят и ония трайни благоприятни енергии към наталните Уран и Юпитер:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор Хана123 (няма време)
Публикувано03.08.12 09:04



тука гледам се вихрят големи самоанализи "аз, аз, аз, аз..." направо е като фонов шум.

чудя се дали се вижда и нещо настрани и от околния пейзаж от това самовторачване?

що не дадеш някоя снимка на твоите клематиси, ще е много приятно





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.08.12 09:29



мила поничке, ако имаше поне нюню нагласа, щеше да попиташ сама растенията си, що така, какво искат и прочие.
ама на, те като не разбират от хороскопи,....

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: abroadabroad]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.08.12 09:30



когато и се обадя да я питам за някой заплетен казус от правна гледна точка, тя ме пита "как искаш да го гледам - като за "става" или като за "отказ"

мерси, това беше мисълта на месеца
!!!!!!
тая дама е от нашия клуб , май ....



"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций

Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: Хана123]  
Автор ponichka_ (минаващ)
Публикувано03.08.12 09:34



Ville de Lyon



Едно младичко мазури:


Една младичка джуста:


И едно младичко и мъничко хъгли:


Редактирано от ponichka_ на 03.08.12 09:37.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано03.08.12 09:34



сори, бейб, знам, че не си ми искала мнението, ама днес съм в настроение да ръся мозък...
ти просто не си била готово да поемеш напълно отговорността за този ремонт, започнала си от немай къде, ей така, заради " ама какво ще каже сега мама "
ами поеми отговорност и за два дни ще приключиш.

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.