Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:13 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано03.06.12 06:37



Изглежда, че това, което описваш, пасва на квадрата и опозициите на тр.Слънце, Меркурий, Венера и Марс към твоя У6.
Сега е кулминация. До седмица трябва да се нормализират нещата. Ако не се, ще говорим за проявление на квадрата на тр.Хирон към наталния ти Нептун.

Подвластна си сега на сила, която се прояви по оношение на розите, майка ти и на твоето здраве. Няма да и търсим точното име за сега. По-скоро ще отчетем, че това е голяма площ.
Заяви, че обичаш физиката:)
Каква беше връзката между сила и площ:)
Как щяха да изглеждат проявленията на тая сила, ако действаше върху по-малка площ?:)
В тоя смисъл споменах, че розите са жертвоприношение. Сега към тях мога да добавя и теб, понеже си млада и силна и скоро ще си здрава:)

Чудех се дали фотографията не е ти хоби.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (член)
Публикувано03.06.12 07:35



можете да си организирате един красив, малък, истински бизнес с розите



само паралелен обаче - там, където си сега, си си на местото - въпреки всички предизвикателства и желания за промени



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано03.06.12 10:26



Връзката площ/сила е обратно пропорционална, ако не отчитаме други евентуалности във формулата. Как щеше да бъде ако площта/розите/другите важности бяха по-маломерни? И дали нямаше да ги попаря с голямо бълване на сила на малки единици площ? Не знам.

Истината е, че май съм доста нискоенергийна напоследък. А вчерашната криза беше страшна. Вечерта за пръв път плаках от изтощение, на ръба на отчание.

Междувременно има вероятни усложнения с постоперативното състояние на майка ми, и на състоянията на някои други - по-странични мои обгрижвани. Което ме плаши.

И още други грижи, които няма как да не си нося в дългосрочен план, изизскващи постоянни отреагиране, но и доста внимателност.

Явно мозъкът и тялото ми не ме слушат. И силите ми са на изчерпване. А уж не съм толкова престаряла. До където - до там.

За фотографията - беше ми хоби от гимназията още. Но с все по-голямото навлизане на нови технологии и обща комерсиализация сякаш фотографията - от изкуство и средство за визуално документиране - започна да се превръща в средство за преиначаване на действителността, според - зависи - желанията на плащащия, търговско средство, конкурентно - но не на база - талант на фотографа - и негови художествени и човешки идеали - а на база - как може да се слага на клиенти - да композира лъжи за тях, и не на последно място - от цената на техниката,, която се ползва - а техниката - става все по-скъпа последните години, и все по-бързо сменяща се - а аз обичам да си ползвам нещата дълго



Има и друго - не са само горните глобални причини, отдалечили ме от фотографията. Последните години си отидоха двама мои приятели - в пъти по-талантливи фотографи от мен. Единият от пневмония - за 3 дни, а другият от аневризма. Млади хора, малко по-големи от мен. Заслужаващи си момчета. И успели да постигнат признание, и някакви парички за работата си. Не грандиозни, но някакви, за мащабите на бг - сравнително добри.

Тъпо е. Но понякога - от желание да успееш постепенно прегряваш, пренапрягаш се, пренавиваш се - и ако си малко по-слаботелесен - просто изгаряш за миг.

А най-важни са хората. Не розите, и не фотографията.

Напоследък не снимам, дори - каквото въобще снимам - нарочно го снимам - все едно майка ми го е снимала - тоест - напълно дървено. Вече можахте да видите супер дърварските снимки на някои от цветенцата. Е, от време на време мис е налага да правя разни фото или дигитално-дизайнерски фльонги - като поканите, етикетите за вино, и писмата за гостите за предстоящата сватба на сестричето, тази или онази мъничка работа по проектче на някое друго другарче. Но истината е, че ми отнема доста енергия и време. И нямам желание да се състезавамв такива среди. Убийствено е някак. Същото важи и за другото ми полу-хоби/полу-професия - роклите. Шия на високосна по едно тоалетче на някоя другарка за голямо събитие и толкова. Дори булчинската роклА на сестричето не приех да направя, поради липса на време и сили последните мсеци. Само ги консултирах, доколкото можах. От тези неща нито искам да получа стотинка, нито имам порив да се състезавам с тези среди или да им доказвам някакви идеали.

Може и с розите така да се окаже на по-късен етап. Но някак се съмнявам да е чак толкова. Просто цветарите, колкото и користни и зли да са по ген - нито са толкова суетни, а и връзката със земята пречиства някак.

Редактирано от ponichka_ на 03.06.12 10:27.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.06.12 12:37



Я като стана въпрос за болежки - от сутринта станах със силно заглъхнало дясно ухо.
Аз с това ухо имам проблем от няколко години, шуми нощно време и ме наболват жилите под него. Ходих при лекар, съответно ме прати на аудиоизследвания, нищо ми няма, зяпа ми ухото, човърка и нищо не откри.
И аз го зарязах.
Изчетох в нета сума ти случаи на подобни симптоми и хората ходили по лекари и се тровили и никакъв ефект.

Обаче тая сутрин ставам все едно имам огромна топка памук в ухото, е така го усещам.
И като че и другото леко заглъхнало, но дясното хептен.
Кога се очаква да ми мине според звездите?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано03.06.12 19:46



само паралелен обаче - там, където си сега, си си на местото - въпреки всички предизвикателства и желания за промени



нямам намерение да си тръгна доброволно, поне засега
но, признавам си, революционният ми дух след години заспал такъв, започва да се пробужда, да видим до къде ще доведе, защото има неща, които магат да стигнат до ниво на неприемливост, което не е оферта, още повече ако твърде дълго си търпял и на какво ли не не си се нагледал...



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано03.06.12 19:47



и съм ЗА паралелен, но по отношение на бижутата





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (член)
Публикувано04.06.12 06:35



Сещам се за няколко възможности:)
- Прежалваш едни пари /внимаваш да не са много:)/ и пробваш за няколко месеца дали ще ти хареса
- Представяш си идеята в детайли, докато ти омръзне и не преминаваш към действия
- От време на време си мислиш за идеята, но не я реализираш, за да си я пазиш като мечта:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано04.06.12 06:36



И точно това имах предвид - че силата, като действа върху по-голяма площ /в случая върху цветята, твоето здраве и здравето на майка ти/, вероятността в някоя точка да стигне до критични стойности е по-малка.

За фотографията е интересно. Ключове думички за управителя на твоя МЦ са например „идеализъм“ и „страхове“. Мислиш ли, че можеш да ги прикачиш тия думички към изборите ти във всякакви сфери?

А това с енергията и на мен винаги ми е било проблем- все ми се иска да има повече начини да си набавям повече и повече енергия и сила:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (член)
Публикувано04.06.12 06:37



Ами заболявания сега при теб няма в хороскопа нито по персоналния ти управител на здравето, нито по общия сигнификатор. Значи е нещо друго – компенсаторно.

Но ако това си е начин на тялото ти периодично да подсказва или компенсира нещо, трябва да си откриеш съответната реакция поне да противодействаш на симптомите – някаква бърза нагревка с нощна лампа или пък да са ти под ръка капки.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.06.12 16:09



Малии, ходих на уши-нос-гърло, нищо му няма на ухото, било невралгия.
По всяка вероятност от ставата - дето ми е преди ухото, аз досега все съм мислела, че стави имам само по краката и ръцете.
Даде ми мехлем за стави и мускули - точно както АН каза, че хората масово се оплакват от кости и стави напоследък. Пишете ме и мен в това число.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.