Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:27 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано01.06.12 18:34



Та ти ги изброи всички те планети



Като се разговоря по-надълго с хората и често се оказва, че има обща думичка за всичките им избори.
И за повечето хора тая думичка най-пряко се свързва с управителя на МЦ – но си трябват още проверки и статистика:)

А за гени и семейство е така- но там са други отговорности и задължения.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано01.06.12 18:38



Та ти ги изброи всичките планети



Не ме четеш внимателно Или изказването беше фигуративно Пропуснах Марс и Юпитер, съвсем не случайно


А на останалите спретнах номерация.

Редактирано от ponichka_ на 01.06.12 18:40.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано01.06.12 18:47



кажи де:) - защо ги пропусна неслучайно:)- явно имаш нещо на ум:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано01.06.12 19:46



Защото нито им усещам приписваните наклонности на ниво избори - нито им усещам действиято като цветове на изборите ми.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано02.06.12 06:34



очевидният отговор е заради изгнанията в радикса.

понякога при такава натална позиция имаме поводи за осъзната компенсация.

Сега енергиите им са в съвпад. Как се отразява тая комбинация на контактите ти, понеже Марс ги управлява?



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано02.06.12 09:33



Да де, изгнанията и достойнствата, и аз това бях заподозряла.

А как ми се отразяват тези дни текущите енергии на контактите - не съм сигурна. Още никого не съм изяла, или мен някой.

Иначе сякаш отново ми се иска да съм всесилна, и от пресилване - макар да нямам спомен за физическо моментно такова, най-вероятно съм пукнала някакъв прешлен, или разместила/контузила нещо подобно - и имам адски болки в гърба от около 3 дни. Почти нямам време да спя - по около 4 часа ми се падат последната седмица.

Редактирано от ponichka_ на 02.06.12 09:43.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано02.06.12 18:14



Това с разни болки из стави и кости последната седмица го чувам от хора на всякаква възраст.
Кофти, че нямаме добро обяснение от класическите науки


Но пък астрологията може да даде някакво:) – мажорен аспект между планети, които са в силата си/съответно на трон и в екзалтация/ и имат отношение към кости и двигателна активност. Ако е добро обяснение, след седмица ще затихне. Да се надяваме, че и сеизмичната активност ще затихне /защото пак нямаме добро обяснение нито от класическите, нито от окултните науки за връзка между процесите в земната кора и физическите ни тела:)/

Ти какво свърши с нощната акция по розите:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано02.06.12 18:45



Ако наистина текущи транзитни аспекти са виновни - като преминат - и ме пуснат болежките - би било чудесно.

Струва ми се обаче, че при мен има някакви други причини.

Относно акцията : кражба на розов прашец - тя се състоя - снабдих се с прашец от трима бащи - божуреста пембена, гигантски цветове, омаен аромат; тъмно лилава дребна катерлива, тип шипка, но обилно цъфтяща, без аромат; и бледо лилава парцалива, катерлива, огромни цветове, супер аромат.

До довечера прашецът трябва да е готов за опрашване на майчините цветове. Но не знам дали ще имам сили да го направя днес. С риск най-хубавите цветове на майката да прецъфтят - най-вероятно ще оставя за утре тази дейност, довечера ще прибера прашеца във фризера - така можел да се съхранява в действащо състояние до 1 година.

Днес болежките атакуват с нова сила. На два пъти искаха да ми викат бърза помощ. Но за сега устоях. Добавиха се и нови болежки. Аритмия и странно кръвно. Поприпаднах ведниж, на втория тур ме удържаха и за сега съм леко свестена. Наистина не знам какво е това, но е ужасно, а точно днес ми е ден за опрашване на майката роза, и беше планувано отдавна гостуване в академията по цветарство и в разсадника на една опитна и мила цветарка - и двете не толкова далеч от София, но на мен мис е стори като пътешествие до Цариград и обратно.

Ходих с маршрутка, в която се свлякох на земята. Като се приземих при цветарката - наместо да се държа адекватно и научно - цялата треперех, та с мъжа й ме свестяваха... Голям срам. Снабдих се с две магични билки, невероятни, ще ви ги снимам някой ден, с резници от 4 модела клематиси + цяла саксия с цъфнал пети + страхотна разходка в оранжериите и градините на разсадниците.

Всичко беше чудничко, обменихме опит, вдъхновение, уговорихме и планове... като изключим моята тотална здравословна неадекватност.

Тялото не ме слуша до степен, че и ума ми не може да е бистър.

На връщане - торбата с ценностите-китки беше толкова тежка, че хилавият ми скелет съвсем щеше да се натроши, и в два момента почувствах такова отчаяние, че няма да мога да се занеса до вкъщи, че мислех да звъня на другарчета да ме прибират...

Ужасът беше голям.

Домъкнах се до прага, и отново започна да ми изскача сърцето и да ми трепери всичко.





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано02.06.12 21:42



по официални данни розоварите най-малко са постарадали от атмосферните условия, включително наводненията
какво е обяснението?



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано02.06.12 22:43



Не знам. Не познавам хора с ниви с маслкодайни рози. Тези с нивите с декоративни рози - в бг - доста са пострадали от наводненията, градушките и липсата на слънце.

Причините може да са няколко, неизчерпателно броене:

-маслодайната роза е близка до дивата шипка, и възможно по-устойчива на болестите, провокирани от дъждовете при другите рози - най-вече: черни петна, мана и ръжда;
-розите по принцип обичат вода - и ако нивата е ситуирана на място да с еоттича, а не да се наводни - и с по-песъчлива, дренираща почва - би трябвало наводненията да не удавят розите, а да ги пратят да растат по-буйно;
-относно как градушката съсипва цветовете на повечето рози с тънки венчалистчета - каквато е и маслодайната - не знам как се отразява на маслодайните розари






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.