Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:29 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано30.11.12 07:05



Оу, с квадратурите, особено на Сатурн, е така.
Сякаш си в стара, позната стая, но няма осветление и трябва да си вършиш разни неща на тъмно. Но трябва да ги вършиш. Само нещичко е променено, всичко друго си е старо, пък все пак са различни нещата.

Можеш ли, ако решиш да не помниш сънищата, наистина да не ги помниш? Т.е. сега, изправена си пред някакви въпроси, пък няма разтоварване чрез сънуването.
Мислех си, че сега има разни важни въпроси около моите хора, пък няма отговори и сънищата ми може би просто ме разтоварват.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано01.12.12 19:01



Можеш ли, ако решиш да не помниш сънищата, наистина да не ги помниш? Т.е. сега, изправена си пред някакви въпроси, пък няма разтоварване чрез сънуването.

сигурно мога, но защо да го правя
понякога си мисля, че сънувам и не помня, друг път че не сънувам, защото не мога да намеря правилен одушник, за да се отпусна и разтоваря

напоследък и йогата не помага - нервите ми са опънати до крайност, ако ме включат в контакта мога да захраня с електричество прилично голям град





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано02.12.12 07:48



Понякога сънуването е натоварващо и човек не иска да го помни за да не му влияе в будно състояние.
Ако сравня астрологията и сънуването, бих казала, че и двете отчитат вероятностите вярно на 100%.
Но фактическата събитийност по отношение на вероятната при астрологията е 50/100%, докато при сънуването е 75/100%.
Тая нощ не помня сънищата, но от предната имах запомнен сън, който си кореспондираше с новините, които получих през деня. В една поредица от свързани сънища и после фактическа събитийност съм в момента.

За това с електричеството те разбирам напълно – просто си пази по-чувствителните техники. То ми е най-сериозният аргумент да вярвам в разни недоказуеми неща.

Аз пък просто съм доста нередовна с йогата последните месеци и май ще е така до след празниците.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано02.12.12 21:45



Понякога сънуването е натоварващо и човек не иска да го помни за да не му влияе в будно състояние.
Ако сравня астрологията и сънуването, бих казала, че и двете отчитат вероятностите вярно на 100%.
Но фактическата събитийност по отношение на вероятната при астрологията е 50/100%, докато при сънуването е 75/100%.


казваш, че предстои нещо неприятно, което се страхувам да знам ли?





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано03.12.12 07:04



Оу, не – разсъждавах си кога човек, който обича сънуването, не сънува.
Според мен даже са по-чести предупредителните сънища за неприятни събития, ако не сънуваме контролирано.

Т.е. щом нямаш сънища, и да има промени, те са желани или предизвестени.
Най-вероятно свързани с преминаването на Сатурн в следващия дом – ще позагубиш интерес към кариерата и ще го пренасочиш към лични цели по отношение на приятели и среда:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано18.12.12 22:54



Ще допуснат ли пушенето във заведенията?



Редактирано от belika на 18.12.12 22:56.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.12.12 00:34



не

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано19.12.12 07:39



Ами Венера и Меркурий са в опозиция със закона, т.е. с Юпитер

Пък властта, т.е.Слънцето, както обикновено не е в аспект с масите, т.е. с Луната



Иначе, ако излезем от септенера, има вариант ти, т.е. Слънцето, да си удовлетворена, понеже си в хармоничен аспект с Нептун



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано19.12.12 11:45



Ще стискам палци на Слънцето да изгрее тогава





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано19.12.12 11:46



Никакво не. Да си ги нямаме такива.



Я виж пак хорара




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.