Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано27.11.12 09:03



нямах предвид хорарна карта, а транзитна съотнесена към натална точно в този момент
тоя някой е конкретен човек от миналото, за който не веднъж сме говорили
не го искам, заради обречеността на контакта
не виждам смисъл отдавна вече



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано28.11.12 06:49



Интересна идея – искаш акцентът да падне първо върху аспектите на Луната с другите транзити, а после да видим как си взаимодействат с радикса.

И въпреки предварителната негативна нагласа, пак трудно ще обосновем лоши намерения – най-вече заради аспектите към наталния Сатурн. Изобщо не се сещам кое може да елиминира стандартната интерпретация, според която добро взаимодействие между енергии на Луна и Сатурн е трайно ново начало, а напрегнатото взаимодействие е ранимост, но и потребност от преодоляване на затвореност и затормозеност. На последното задължително следва да се обърне внимание- независимо добри или лоши намерения, това със затвореността си е кармична задача.

Ако взаимоотношенията са приключили, едно „здравей“ щеше да те зарадва за 5 мин и да забравиш. Щом те дразни, явно нещо ти убягва от вниманието и ти трябва по вярно разбиране на отсрещната страна.
Пък подсказки за кармичност колкото щеш в момента:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.11.12 09:41



Щом те дразни, явно нещо ти убягва от вниманието и ти трябва по вярно разбиране
Ето това е работа за процесинг.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано28.11.12 23:26



вярно е, отдалече се забелязва предварителната негативна нагласа, детето като се опари стабилно и с белези, задълго не припарва до огъня, но мислиш ли, че е определяща в случая - защото аз не мисля

под лоши намерения нямаме предвид бухалка и властни изблици, а егоценризъм, вътрешни борби, егомания, разрешавана чрез и за сметка на другите, лекуване на собствени рани, причинени от други или благодарение на собствени грешки и нерешителност, както и липса на категоричност и поемане на отговорности, че по-лесно - всичкото това отново за сметка на други



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано28.11.12 23:28



Щом те дразни, явно нещо ти убягва от вниманието и ти трябва по вярно разбиране
Ето това е работа за процесинг.


най-точната дума в конфигурацията е "дразни"





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано29.11.12 06:23



Някоя конфигурация в хороскопа ти трябва да описва срещата с такива енергии.
Най-вероятно опозицията на тр.Сатурн и Венера към натален Марс.
Въпросът е какво от това. Търсим подсказки от другите аспекти.
А другите аспекти, които правят тр. Сатурн и Венера, са квадрати към наталните Венера и Юпитер и тригон към Сатурн. И пак излиза за добро, но пък квадратурите искат нещо.

Не сънуваш ли тия нощи?
Аз си давам сметка, че няма що годе значимо събитие в живота ми, без да съм имала запомнящ се сън преди него:)
Предната нощ сънувах къщичка, малка, неуредена, но с потенциал:) Събудих се с добро чувство:) Какво мислиш се случи?:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано29.11.12 09:15



Дефинирай думата дразни?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано29.11.12 21:20



И пак излиза за добро, но пък квадратурите искат нещо.

Не сънуваш ли тия нощи?
Аз си давам сметка, че няма що годе значимо събитие в живота ми, без да съм имала запомнящ се сън преди него:)
Предната нощ сънувах къщичка, малка, неуредена, но с потенциал:) Събудих се с добро чувство:) Какво мислиш се случи?:)


и да искат - не знам какво е то, а оттам и безполезно, може и затова да питам и разпитвам

относно сънищата - не съм забелязала подобно следствие, но може да е, защото аз не съм, а не защото е така по даденост - не съм сънувала от седмици, може да е заради усилията да спя пълноценно изобщо по време на въпросните нощи..

нямам чисто и категорично усещане за съня - изглежда ми като реми - нито добро, нито лошо, тоест резултата е в зависимост от предприети действия по избор и без натиск, но не съвсем по желание, нещо като съзнателен компромис за сметка на друг не дотам приоритет за момента, но накрая - с удовлетворителен резултат



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано29.11.12 21:23



вътрешно напрежение от невъзможността да повлиаеш на събитията, несъгласие със случващото се, непобиране в кожата и тялото си

бунт против собственото усещане за справедливост и равнопоставеност

Редактирано от abroadabroad на 29.11.12 21:25.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано29.11.12 23:22



А ако не можеш да повлияеш на събитията, не е ли по-лесно да им се оставиш на течението, докато се оттекат?
Човек не може да контролира всичко...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя



Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.