Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано29.10.12 23:16



ех - ще видим - предната нощ сънувах само как садя, редя и пренареждам цветенца, а те цъфтят, ли цъфтят край мен



беше много приятно и красиво



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: belika]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано05.11.12 17:40



и аз с хорарен въпрос - ще имам ли промяна в работата?

как уцелих транзитна Луна в точен съвпад с наталната - нямам представа









Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано06.11.12 06:57



изглежда, че да:)

тая звездна ситуация може да се опише по следния начин: Ако човек бяга от Съдбата/Сатурн/, тя ще го настигне, а той ще остане без сили. Ако човек се подчини на съдбата, ще запази сили за свободата си.
не случайно Сатурн е съуправител на Водолей- знакът, символизиращ свободата:)
с други думи, платиш ли цената, получаваш желаното:)

Но си стои въпрос как да разпознаем кое е Съдбата ни



Ако стане промяната, може да се мисли детайлите в картата какво подсказват



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано06.11.12 20:25



изглежда, че да:)

добре, де, с тая Луна без курс, макар и на прехода към следващия знак как отсече в полза на промяната?

Ако човек бяга от Съдбата/Сатурн/, тя ще го настигне, а той ще остане без сили. Ако човек се подчини на съдбата, ще запази сили за свободата си.

имам смътно усещане за уместността на горното, но логиката и последователността на събитията ми се губи, не мога да ги свържа докрай, ако правилно съм разчела посланието на написаното



Но си стои въпрос как да разпознаем кое е Съдбата ни

да, съществен въпрос, откак взех повече да мисля (след 18-20 годишна възраст), имам проблем с разпознаването

Ако стане промяната, може да се мисли детайлите в картата какво подсказват

а, авансово - какво подсказват



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано07.11.12 07:30



Вярно, Луната е без курс, но реших, че натежават първите правила за радикалност – асцендентът не е в първите или последните 3 градуса на знака и Сатурн не е в първи или седми дом.
Но най-вече натежа това, че У на асцендента /Венера/ и У на въпроса/ МЦ-Сатурн/ имат пряко отношение към въпроса ти- пари и кариера. Т.е. ако бяха други управителите на Асц и МЦ, щях да реша, че картата по-скоро е неинформативна:)

А ако все пак стане промяната, ще ти се отвори повечко работа и напрежение/заради квадрата на Луна и Сатурн/, но ще има удовлетворение заради тригона на Луна и Меркурий, както и заради Венера:)

има ли външни подсказки за възможна промяна, или ти я искаш?



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано07.11.12 15:53



има ли външни подсказки за възможна промяна, или ти я искаш?



аз че я искам - искам я
промени по принцип около мен ще има, за което са външните подсказки, но не за добро в този случай :)
а я искам, защото се уморих да тъпча на едно място, финансите също са от значение, разбира се:), чак се усещам физически останала без сили



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.11.12 22:34



Ми 21 декември приближава, светът се усуква, времето се изкривява, магнитните полета се... каквото и да е там.
Ако вие, девойки, не ви обвинявам, само отбелязвам, че ако се интересувахте повече от другите, щяхте да го знаете.
Не само вие се чувствате така, казват и телата ни се променяли, ДНК, нам си какви чудесии...то само кемтрайълите са достатъчни...

А че промяната идва, няма съмнение, из моите селения ври и кипи...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано08.11.12 05:23



ако има промяна, тя ще е с две страни - добра и лоша.

Прилича на по-висока длъжност или отговорност, но може да не е подплатена от повечко пари - това от транзитите


Но може и точно обратното - защото засегнатите натални планети /Венера и Плутон/ са с много общи аналогии при теб:) - интересен случай - ще го видим:) - дали пък няма да се неутрализират нещата:)

все някаква житейска промяна трябва обаче да се случи, дори само косвено да касае работата

Редактирано от AH_ на 08.11.12 05:27.



Тема Хорар щастиенови [re: AH_]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано08.11.12 19:18







Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано08.11.12 20:04



______интересен случай - ще го видим:) - дали пък няма да се неутрализират нещата:)

все някаква житейска промяна трябва обаче да се случи, дори само косвено да касае работата


да оставим настрана, че съм субективна спрямо себе си
но, усещането за затлаченост не ме напуска
и в този смисъл, в последно време, с неприкрит интерес и аз очаквам развитието по темата, като експеримент (при все това, като ми се случи, вероятно е да реагирам по-бурно от очакваното, но както и да е

)
интригуващо ми е отпушването, "отзвучава" като да е хвърчаща тапа, дълго задържана и поддала се накрая от силната струя, задълго стояла под налягане




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.