Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано01.09.12 20:06




В момента, в който успееш да възнамериш кратко, точно и отчетливо ясно какво точно искаш, то ще започне да се случва.
Затова трябва да работиш с желанията си, исканията си, съзнанието и подсъзнанието си в тая насока.
Изчистиш ли си желанията, започва реализацията.


възнамерявам най-усилено по две три желания от известно време. колко години още възнамеряване ще отнеме обаче зависи и от външни фактори.





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: silver.moon]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано01.09.12 20:09



ПП: Още чакаме снимките на клематисите





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.09.12 21:15



Аз гледам да сведа всички желания до едно и да възнамерявам него. Дори така става трудно. А да си хабя възнамеряването с няколко и така да не постигам нито едно ми се струва неблагонадеждно.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано02.09.12 07:20



Тия клематиси, които видях в разсадника, си бяха само с листенца и то някак пожълтели:) Но се сетих кога и къде съм виждала с цветове- приятни спомени:)

Интересно е как някои хора правят здрава връзка с растителен свят – с Луна и подсъзнание ще да са свързани нещата. Трябва да се види Луната в повечко хороскопи на градинари по призвание. Цветята са красиво хоби и връзката с тях сигурно е доста ценна, ако е истинска.
Може даже да си струва труда да се създаде трайна връзка с някое цвете. Може да си взема една орхидея:)

борбено си настроена

- тъкмо като за съвпад на тр.Марс с Уран в първи дом- ще ти мине след няколко дни



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано03.09.12 23:12



Орхидеите и на теб, и на аброад ще ви отиват много. Не знам защо, така ви усещам.



Аз с тях хич не се разбирам, вероятно, защото не ги и харесвам особено - като изкуствени с ами някак. Друго си е някоя ароматна бодлива розичка

Относно градинарите - има различни модели градинари. Немалко от цветарките например подхождат към цветята и градините като към обзавеждане, бижута - неща, които да им доставят естетическа и класова наслада и усещане.

Цветари и градинари, които са си роднини с растенията няма много често срещани.

От баш цветарите - този човек е най-роднина бил с розите:



картата е без час.


А аз съм още марсово настроена. Днес щях да закуся с две персони. Е, те си го заслужаваха - но подобни акции са напълно нехарактерни за мен. Чак ми става странно.

Редактирано от ponichka_ на 03.09.12 23:13.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано04.09.12 07:03



Студени и изкуствени ни усещаш, а


Впрочем, орхидея нямам, но пък след като цяла зима стояха във ваза едни клончета, сега расте едно също такова цвете. Не знам как се казва- виждала съм го като градинско в държавите по Средиземно море. Увивно е, с месести зелени листа и с малки, бели, кичести цветчета – изглеждат абсолютно като пластмасови:) – в Бг съм го виждала в дом и да цъфти през зимата.

Но виж как има и разлика между това, което сме и това, което харесваме /или искаме да сме:)/ - откакто имам мой дом, с десетилетия на терасата оживява и постоянно присъства здравец:) и ако трябва да избирам между здравец и орхидея, то остава здравецът:) А цветето, което от време на време си купувам за ваза, е карамфилът:)

В картата ми прави впечатление съвпадът между Слънце и Луна. Макар и в различни знаци, това си е сдружаване, даващо сходство между характер и израз. Съединяват се в мунданен зенит. Без час много е вероятно Луната да е в Козирог, т.е. силна, но със специфика. А розите отиват по-скоро на Слънцето.

Общото между теб и него е аспект между светилата – връзка между потребности и желания – осъзнават се, разграничават се – добра предпоставка да се стиковат:)

Колкото до Марсовата енергия- той сега е силен на небето



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано04.09.12 18:46



Орхидеите и на теб, и на аброад ще ви отиват много. Не знам защо, така ви усещам.

по-добре за теб да ме виждаш като изкуствена, че другото лице ще ти дойде твърде драматико-страстно-трагично

, та по-добре така, както казах

бях забравила за орхидеите - всъщност, аз ги харесвам, но продължавам "до кръв" да харесвам и розите



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано04.09.12 18:52





казвах, че орхитата са ми като префинени госпожици, и че на вас по-ще ви отива да ги отглеждате без да ги претрепвате скоропостижно.

ама - ако ти харесва днес да си ти префинената госпожица - в шифонено колосано фустанче - пак става

за розите - правилно



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор belika (член)
Публикувано26.10.12 08:56





ново хорарче по темата с новите цветя - настоящи и бъдещи, семенца, семесеене през зимата и въжделения за истинска оранжерия

ПС: Май няма особена разлика дори в картата от последното хорарче



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: belika]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано27.10.12 07:06



Тук веднага прави впечатление, че асцендентът и МЦ са много подходящи като за истинска оранжерия. И даже управителите им са добре.

Предизвикателството може да дойде от опозицията на Венера и Уран- т.е. бързи промени в плановете или условията:)




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.