Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано28.08.12 23:29



ами в крайна сметка може и "не" да е.

аз се отричам откак съмс е родила. време е малко да започна да приемам, та туко виж и светът приел малко от автентичната мен

май нормалните хора този етап го минават в пубертета. в тези отношения съм бавноразвиваща се

Редактирано от ponichka_ на 28.08.12 23:31.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано28.08.12 23:36



изправи се пред огледалото, погледни се и си задай въпроса: "Какво искам от живота?
А после честно и почтено си отговори.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано29.08.12 07:54



Дали пък подсъзнателно не си търсиш повод да навлезеш по надълбоко в индийската астрология и култура. Та даже другият ти ник звучеше индийски:)

Впрочем, никовете или цветята, за които се грижим, някак са свързани с МЦ.

Розите отиват на Слънцето, а ония климатиси трябва да ги видя в някой градински център или цветарски магазин какво представляват - така и не ги познавам още

- те може да отиват на Луната и да си с граничен МЦ:)

никовете ти пък отиват на Луната със сигурност:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано30.08.12 12:51



ами - не знам - подсъзнателно може всичко да е

за индийската астрология - аз я чопля отдавна - съвсем на дълбоко няма да ми се получи, аз все чопля от 10 блюда и накрая никое не дояждам почти, или поне доста рядко, и след доста време...

по-скоро си имам друг таен мотив - във връзка с позасилената ми творческа и работна активност, на нива действия и планове - ми се иска да намеря повече опорни колчета в някоя карта - пак егоистични подбуди

пък за цветята - според мен са си баш по венерата и луната, никакво слънце не виждам аз в манджи и цветя - прекрасни, вкусни и задоволяващи базата на пирамидката по най-директен начин. да имаше начин да се храня само с рози - би ми било много вкусничко - като гледам повече снимки на цветя и започвам да слюноотделям

стискайте ми палци, че плановете, дето ги писах и им подготвях стъпчици и ценички - тези дни започнах да ги плащам, но най-кървавите битки и разплати и разчиствания тепърва предстоят. да не се спъна и потроша някъде, себе си, или в устрема си зашеметен да помета някое другарче



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано31.08.12 07:50



ако се спрем на МЦ в Рак по рождение, то си имаме прогресивен в Лъв. Ще обясни известна сценичност, както и специалната свобода на Лъв/за разлика от тая на Водолея/, свобода, като висша ценност, за която може да се жертва живот.

А колчета към момента колкото щеш – тр. Венера в съвпад със Слънце /добър знак, ако то управлява планове/.

Още по-добро колче – край на разходящ и то десен квадрат на тр.Сатурн към наталното Слънце./това с леви и десни напрегнати аспекти си иска още доста изследвания/

Време, в което трябва да приключат умувания, съмнения и страхове.
Време, в което ще има дни без минало, без бъдеще, само с опиянение от живота сега.

А вчера спрях в един градински център и видях що е то клематис- но не е ли градинско растение? Как го гледаш на тераса?



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано01.09.12 11:51



клематиси и рози как гледам аз - в саксийки - някои са доста гигантски саксийки - други не толкова - мини розите стават и в сандъчета, големите храстовидни рози - докато навършат 5 години могат да се гледат в кофи например, а клематисите искат корените им да са на сянка - те нарастват не толкова бързо - клематис вкоренен от резник - преди да навърши 2 години никакъв го няма, клематис купен от разсадник/градинки център обикновено е на 1 или 2 години - има спокойно поне още 3 години преди да стане човек



за по-натам не знам. ако ще живея - планирам да съм в къща с двор. ако не - все ще се намери кой да ми ги осинови

за другото - за сега върви стройничко, макар и с доста завръткулки, най-вече от патологичната ми нужда от споделяне и одобрение от близки. но май е време малко да спра да се ослушвам дали всички ще са доволни, сити, щастливи, одобряващи, пляскащи и т.н... и да счупя някой и друг грънец в името на съграждане на моя си грънчарница...

ПП: А Харесаха ли ти клематисите, с които се срещна на живо? Какви цветове бяха?



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано01.09.12 12:02





изправи се пред огледалото, погледни се и си задай въпроса: "Какво искам от живота?
А после честно и почтено си отговори.


Кайли, откак навърших 13 такива въпроси при мен нямат еднозначни отговори. както и няма пряк път към тях.

Като например - искам от живота : да съм велика, искам мъж, искам бяла рокля, червени обувки, на море, да съм шеф, пътешествие, и т.н.

винаги има и странични обусловености, които съвсем не са пренебрежими.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано01.09.12 13:10



Значи все още не си разбрала какво искаш.
Човек има по един ясен и еднозначен отговор на два въпроса:
1. Какво искам от живота?
2. Каква е моята мисия в живота.

Докато не стигне до тези отговори, не получава нищо. Хора, които не задават въпроси, получават всичко, което им е положено.
Хора, които умеят да контролират събитията и живота (дори без да знаят това), просто не получават нищо и живеят в мъгла. Защото животът ги чака да се определят, да си изчистят съзнанието, да разберат самите себе си и да вземат решение.

В момента, в който успееш да възнамериш кратко, точно и отчетливо ясно какво точно искаш, то ще започне да се случва.
Затова трябва да работиш с желанията си, исканията си, съзнанието и подсъзнанието си в тая насока.
Изчистиш ли си желанията, започва реализацията.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано01.09.12 17:02



препоръчвам ти клипа, който пуснах тук.

след това пак ще говорим .

благодаря

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: silver.moon]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано01.09.12 20:04



Кой клип, чичо докторе? че ми се губи някъде. ако е онзи, дето ти отговорих - за момата, която накарала да млъкне света - в лицето на сбора на ООН-то, дрънкайки неща, които ги има навсякъде, но момата накарала да млъкнат чиновниците в сбора, понеже е много важна... ц ц ц - мерси. много на асамблея знаме на мира ми замириса

Освен това - вече го няма. затруднена съм да си препрочета подадената ми трошица прозрение, което и без друго няма да проумея

май съм си обречена на невежество....

Редактирано от ponichka_ на 01.09.12 20:08.




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.