Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:40 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано27.08.12 19:09





и ако управителите на 5-ти и 11-ти дом са силни, имаме изобилие от силни планове и мечти:)

пък управителите са силни- единият - на МЦ; другият- в 1-ви дом:)

колкото до големи предстоящи събития- не се знае:)
факт е, че сме се родили и живеем според първия основен инстинкт. Пък ако управители и сигнификатори, касаещи втория основен инстинкт, са заключени в "затворения" 8-ми дом, обикновено чакаме нещо да ги отключи:)


Така-така. Вече нищо не се знае. Отново си търся съмнения. Дали часът ми на раждане не е друг? При дискусията съпроводила виртуалното ми самоубийство, Angelfree, ме заподозрява в по-късен час на раждане. Няколко дни си правя ректификации, и започвам да залагам на друг час. Пуснах и хорарна карта - с въпрос: Часът, който ректифицирах сега ли е по-верен от този, който напоследък смятах за верен?

И дали все пак не е всичко заключено в затворения 8ми дом?

Така Слънцето, което така и не мога да проумея какво би правило на върха - се маха и си отива обратно в интерсептиран 9ти дом.

Като гледам хорарната карта обаче съмненията още повече ме полазват - МЦ в 0* стрелец в съвпад със СЛВ? Ц ц ц...



Редактирано от ponichka_ на 27.08.12 19:10.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано28.08.12 07:45



Заради квадрата между управител на асцендента и сигнификатора на въпроса – май „не“.

По-интересно е друго.
Луната ти е така демонстративно очевидно екзалтирала и осмодомна, че чак те смущава?
Както и да сменяш час, надали можеш да я изкараш от 8-ми дом.
Слънцето- и сега е в 9-ти дом. Там то се занимава със стила на разширение на съзнанието.
В 10-ти дом имаме професионално развитие като кариера /заради кариерата, не заради разширението на съзнанието/

С тая екзалтирала Луна, която по принцип символизира вродени способности и таланти,/ пък когато е екзалтирала си в контакт с много от тях/ ако Слънцето беше в 10-ти дом, всичко щяхме да пречупваме през призмата на издигане на социалния статус – не личи да е така. /щяхме да изберем някой от талантите или способностите и да правим много печеливша кариера, като надали щеше да ни остава време сами да си правим ректификации или да гледаме цветя, ако те не увеличават престижа, парите и пр. /

Не знам за какво самоубийство говориш, но ако сте разисквали професионалната реализация с дамата е много интересно. Самоубиваш се, разпилявайки се по много способности?

Ако приближиш Сатурн до МЦ ще го вкараш в Гокленова зона. Но най-вероятно ще го оставиш в 10-ти дом. Там той се явява при артисти и журналисти и писатели. Но те си търсят публични признания – заради това живеят. /но чак с часове майка ти да е сбъркала раждането не ми се вярва/



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано28.08.12 07:57



Ако приближиш Сатурн до МЦ ще го вкараш в Гокленова зона. Но най-вероятно ще го оставиш в 10-ти дом. Там той се явява при артисти и журналисти и писатели. Но те си търсят публични признания – заради това живеят. /но чак с часове майка ти да е сбъркала раждането не ми се вярва/


майката уж е не греши, тя казва 13.30, общината казва - 12.30. Тъй че има цял час. Часът, който си вярвах напоследък беше от една ректификация, която правиха два професионални нефорумни астролога, и уж им вярвах



Сатурн не го приближаваме много към МЦ и не става Гокленов - слагаме нов час - към хорара - 13.24 - и в индийската карта цялото сидреално телешко войнство отива от 9ти в 8мия - и там затворен дом - това беше - мисля - значението на вметването на Дияна.

Не знам вече. Скоро и името си няма да знам. Не че сега съм сигуена в него.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано28.08.12 08:05




Не знам за какво самоубийство говориш, но ако сте разисквали професионалната реализация с дамата е много интересно. Самоубиваш се, разпилявайки се по много способности?


Не - говорим си за по-малко езотерично - и по-елементарно - форумно самоубийство - триене на профил и фръцване. По повод ценности и комуникация за хигиени и морали. След насмитане с админите и заключване, че четем различни астрология и морали.

Та - самоубивам се - като се отдавам на моите си астрология и морали. Малко егоистично. Отново, нали





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано28.08.12 12:41



обаче колкото и да опитвам да чопля - 12.39 има най-добри доводи според дашите и сатурн... ц ц ц... защо във всичко в себе си се съмнявам напоследък





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано28.08.12 14:02



Ако беше раждана при въведено лятно часово време, имаме логично обяснение за грешка в общината.
Дали е възможно майка ти да греши- възможно, особено при първо раждане и Плутон около асцендента.
Луната и в двата случая остава осмодомна. Даже управителя на дома не сменяме.
Но ще сменим управителя на 10-ти дом.
Ако Слънцето управлява МЦ, всички ще виждат амбиции за власт.
Ако Луната управлява МЦ , всички ще виждат емоционалност.
Асц и Мц са видими за околните. Десц и ИЦ- трябва да се взират околните.
Можем ли да властваме чрез емоционалност- можем.

Дали основната ти мотивация в живота за какво да е действие идва от емоционалност или от желание за власт сама трябва да си знаеш и да приемеш часа си на раждане съобразно тая мотивация.

Самоубийствата – силни саморазрушителни инстинкти- толкова силни, че управляват Слънцето, т.е. съзнанието и разума. /но Луната и без това управлява Слънце в Рак/
Ако Луната управлява МЦ, самоубийството е акт за самосъхранение на ценности – съхранение на Душата, а не физическия му носител.
Ако Слънцето управлява МЦ, самоубийството е мотивирано от чувство за чест и гордост.

Трябва да решиш кое доминира при самоубийствата – дали са заради наранена гордост или заради принципи и ценности.
И на Слънце и на Луна, като светила, им отиват известна показност, ако управляват МЦ.
Но Слънцето, поради активния си принцип, предпочита дълъг бой.
На Луната, поради пасивен принцип, и подхожда оттегляне.

Кулинарията, напр. ,подхожда и на Слънце и на Луна, като управители на МЦ.
Изработила си шедьовър на това изкуство. Можеш да го покажеш на грандиозно шоу по тв или пък на подбран кръг ценители. Кое би избрала?

Иначе харакирито си е ритуал на шогуните





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано28.08.12 22:27



обаче колкото и да опитвам да чопля - 12.39 има най-добри доводи според дашите и сатурн... ц ц ц... защо във всичко в себе си се съмнявам напоследък

спри да търсиш под вола теле - и аз съвсем често не се харесвам, обстоятелства и други, но това не променя "аз"-то
и никакъв час няма да го промени - ще трябва аз да приема себе си





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано28.08.12 23:19



спри да търсиш под вола теле - и аз съвсем често не се харесвам, обстоятелства и други, но това не променя "аз"-то
и никакъв час няма да го промени - ще трябва аз да приема себе си


ама аз обичам да търся телета



И не, друга ми е схемата - понеже искам да си направя автодисекция - а малко ме е страх, че ако хвана скалпела - може да загубя съзнание от болка или кръвозагуба преди да имам време да огледам наличностите и да ги подложа на всички мечтани тестове, и да проведа и заиски по всичко - опитвам да намеря най-най-най-точния час, който да ми помогне да пусна автоскенер с всичките варги, и караки, гулики, лагни и т.н... други неинвазивни методи за дисектиране на селфа... не че искам друг, или този ми харесва - нямам отношение - просто искам всичко да обследвам най-най-подробно.

с научно-познавателни цели само...



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (член)
Публикувано28.08.12 23:25



не че искам друг, или този ми харесва - нямам отношение - просто искам всичко да обследвам най-най-подробно.

не


първо искаш да отречеш себе си, за да можеш да се приемеш докрай на криитчната права



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано28.08.12 23:26



Изработила си шедьовър на това изкуство. Можеш да го покажеш на грандиозно шоу по тв или пък на подбран кръг ценители. Кое би избрала?


разбира се, че ще ме радва повече споделяне и похвалване пред ценителски другарчета.

грандиозните шоута са куха история, и не е ясно с кой от зрителите и екипа ще говорим на един език, да не говорим, че никой от зрителите няма да може дори да помирише вкусово-ароматните акценти



много благодаря за помощта, поуспокоих се. за сега ще продължа експерименталната неинвазивна автодисекция със стария час. макар и със стабилна доза съмнение относно варгите и всички минутночувствителни показатели. към тях все проявявам страх, че няма да се окажат точни. не знам в древността как са ги ползвали - как са успявали да запишат до секунда очните часове на раждания... сетих се - те са били запазени само за махараджи-йските отрочета, които пък са били малобройни и основен контингент на астролозите... ц ц ц... защо не съм се родила бебе-махараджийче, та да има кой надлежно и навременно да ми запише точен час и сега да не си скубя косите десетилетия наред в съмнения...




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.