Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:41 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано24.08.12 10:26



споровете за ценности са си полезен спорт:)

на мен ми харесва суеверието да се хвърля монета в кладенец на желанията - напомня, че желанията си имат цена и заявяваме намерение да я платим:)

твоят план-мечта има ли си цена:) - в хорарната карта Юпитер е в 4-ти дом- цената може да е свързана с аналогиите му:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано24.08.12 10:54



споровете за ценности са си полезен спорт:)

така е. но нелесен за практикуване и изисква твърде много енергия. и цена.



на мен ми харесва суеверието да се хвърля монета в кладенец на желанията - напомня, че желанията си имат цена и заявяваме намерение да я платим:)

всичко има цена. а бихме могле да сведем и мечтите, пожеланията и плановете до взимане и носене на активи и пасиви. и като си пожелаваме нещо, е добре да помним и осъзнаем - дали ще можем да понесем да ни се случи наистина.

опитвам да го правя.

твоят план-мечта има ли си цена:) - в хорарната карта Юпитер е в 4-ти дом- цената може да е свързана с аналогиите му:)

има цени, и то няколко. парично-инвестиционна, работно-потенциална, времева, творческа. и разбира се връзка да се пооткъсна от домашните отговорности, за да мога да платя времевата.

и други цени ще има вероятно. сега мисля, че ще мога да събера средства да ги плащам редовно. разбира се, няма как да гарантирам за всеки един етап, а и май не е нужно... надявам се също и звездите да ми помагат. ще опитвам да ги злушам.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано24.08.12 10:55



защо не пуснеш отделна тема з атова, да съберем повече информация и да обсъдим астрономически?



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.08.12 11:46



ми щото не се чувствам изобщо адекватна в астрологията и ме е страх много много да се бъркам там.
Ако си ме забелязала, аз в астрологията съм обикновено плямпало, освен ако не почна да хленча да ми погледате хороскопа.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано24.08.12 12:17



брей-брей. ако всички бяха такива обикновени плямпала страхуващи се дума да обелят - светът щеше далеч да отведе астрологията. пък то - навсякъде само- масирани и начетени и ерудирани сериозници, чели-чели-чели астрология по няколко месеца или по година две и вкючили всичко - излъчващи и обгряващи повсеместно


ц ц ц

пускай тема и ще плямпаме дружно

та за лекцията на Левин?



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано24.08.12 16:42



Не го знам кой е Левин, в момента не съм в София и не ми се мисли и кроят планове

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано25.08.12 06:27



Така или иначе малко благородно ти завиждам и се надявам да е заразително това изобилие от различни занимания и планове- мечти:)

Нещо са ми в недостиг напоследък:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано25.08.12 18:42



Дам... това с интересът при мен е проблем напоследък - просто ми е някак равно в общ план, сякаш каквото и да се случи от тук нататък - вече всичко съм преминала, няма как да ме изненада особено, и няма особен смисъл да се продължава...

а за желанията, мечтите и плановете - при мен са като гъби - никнат една след друга, понякога и едновременно. помага ми, предполагам. уж било от луната в телец. но познавам и други хора с такива луни, е не в моите градуси, но дори една дама от предишния форум има в същия градус. не зная... сигурно и ац-то ми има някакво значение...

явно съм доста алчен човек, когато се отнася до мечти и фантазии.

сред приятелите ми е заразително, да.

но домочадието ми не е особено мечтателно. и не само, че не се заразяват с моите мечти, а дори и им идват в повече и им се иска да ме смъкнат на земята. мамата, уж като най-мечтателна, но тя пък твърде девешка - и все ми е казвала, че съм голяма фантазьорка, дори, когато съм сбъдвала големички мечти и планове. тя изпитва някакъв страх от по-грандиозните ми и смели мечти.

доста хора не искат да скачат. да не се одраскат, може би.

а аз се страхувам от релсите. и искам да летя и да не спирам. тя казва, че съм щяла да изгоря в устрема си към слънцето. ц ц ц...

малко днешни сбъднати мечтички




жълто и оранжево минита от днес :oops:





червена мини щамба:


пембенка-мини, купена за лила:


бяло-зеленикаво мини, силно ароматно - мек и сладък аромат:



Редактирано от ponichka_ на 25.08.12 18:48.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано26.08.12 07:12



и ако управителите на 5-ти и 11-ти дом са силни, имаме изобилие от силни планове и мечти:)

пък управителите са силни- единият - на МЦ; другият- в 1-ви дом:)

колкото до големи предстоящи събития- не се знае:)
факт е, че сме се родили и живеем според първия основен инстинкт. Пък ако управители и сигнификатори, касаещи втория основен инстинкт, са заключени в "затворения" 8-ми дом, обикновено чакаме нещо да ги отключи:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (минаващ)
Публикувано26.08.12 22:02



уау, изящни произведения, възхищавам ти се на търпението и усърдието






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.