Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:45 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано17.08.12 09:50



и компютрите и хората са ме подвеждали, неведнъж. това обаче не значи, че съм престанала съвсем да им се доверявам.

е, доста съм ограничила възможните рискове последните години - факт. сега взимам и допълнителни застраховки. но да съм в риск от подвеждане, и въпреки него да се доверя - ми е някак истинско и човешко.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано18.08.12 07:33



Слънцето в Гокленова зона, особено на МЦ, т.е. под мунданното управителство на Сатурн, би следвало да извежда съмненията и застраховките на преден план:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано21.08.12 09:09



един евенто-хорар

за един мой план-мечта.

Редактирано от ponichka_ на 21.08.12 09:11.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано21.08.12 16:10



December 3rd, 2012 – Planets Align With Giza Pyramids For The 1st Time in 2,737 Years



Planets inline: Mercury / Venus / Saturn
Im curious, Do any of my or BIN’s readers out there know of any occult or NWO significance with this event? The London Olympics were as ceepy as the denver international airport, the weather is all jacked up, war fever has gripped the nations of this world and of course its 2012! so let me know in the comments below if you know of any symbolic or material significance with this alignment, any input is appreciated. -Mort

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано23.08.12 07:32



Уран, т.е. ти, е в секстил с Юпитер- ако гледаме на идеята като план- нещата са ок с конкретни нови действия:)

и е в тригон с Меркурий – ако гледаме като на мечта – може и от само себе си да станат:)

Кое ти харесва в хорарната астрология?



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано23.08.12 08:02



благодаря ти, Ан.

ще кажа като се побутне, до нова година трябва да има някакви новости.



Кое ти харесва в хорарната астрология?


че мога да питам някакви неща и звездите да ми го говорят. то важи и за евент и елективната астрология. и за наталната, де. но там нещата са по-статични. не мога да питам 5 пъти как му на даден човек наталната карта и тя да се променя, макар и мъничко всеки път. една и съща си стои. ц ц ц...

а на теб кое ти харесва или не в хорарната астрология?



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано23.08.12 08:23



ако ще се мре - така да бъде. и без друго цялостно нещата хич не отиват на добре и се нуждаят от сериозно разчистване.





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано23.08.12 13:36



Е, аз това го казвам от 2001 година, даже гук, в тоя клуб имам тема от 2003 г, в която пиша, че това е тема от 2002 г - и е свързана с 2012 г.
Ако не вярваш, ще ти я потърся.
Аз почнах да пищя за 2012 още пред 2001-2002.
Та ще се разчистват нещата.

Обаче аз пуснах тоя текст да ми кажете от астрологична гледна точка верен ли е? Щото съм го срещала и преди, ма не му обърнах внимание.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано24.08.12 07:45



Предимство – упражнение по синхрон с външни влияния, доколкото тая карта не е свързана с радикса.
Недостатък- някак неглижираме свободната воля, пък нали я укрепваме, докато не се превърнем в прах или цвете:)
И още колкото си поиска човек предимства и недостатъци



Обаче тоя път да не избра да си суеверна, та не спомена плана- мечта:)
Много пъти съм мислила дали суеверията по отношение на желания и мечти си имат окултно обяснение. И дали помагат и кога:)



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано24.08.12 09:39



Обаче тоя път да не избра да си суеверна, та не спомена плана- мечта:)
Много пъти съм мислила дали суеверията по отношение на желания и мечти си имат окултно обяснение. И дали помагат и кога:)


не ме бива в суеверията мен. по-скоро този път малко съм се постегнала към околното общество - не пишещото, а по-скоро наблюдаващото. не само виртуалното, а и от реалното.

последните 10тина дни имах реални и виртуални сражения на ниво ценности, и - освен, че се поувлякох - и вероятно съм се изложила, и се поскарах с някои близки реални персони, и не особено близки виртуални персони, ми остана стипчив вкус в устата.

в конкретика - скарах се със сестричето и един добър приятел, не окончателно - но със сигурност доста базово, и извърших виртуално форумно самоубийство.

та за споделянето - както сте забелязали, аз съм голямото плямпало, обичам да си споделям, и на някакво ниво това ме кара да се чувствам жива дори.

обаче - в определен момент се оказва, че хората от страни чуват/четат с други уши/очи споделеното, и го смятат с други елки.

ц ц ц... изобщо - ставам все по-квадратна, склонна да скачам на персони, които нямат никакво значение, просто ей така, заради вятърната мелница. и не само. честно да ви кажа, вече съм на такъв етап, май въобще е неуместно да си отварям устата, или клавиатурата, за да споделя, или коментирам нещо, което очевидно няма да бъде разбрано по същество. да, по моето си субективно, но и доста уместно - според мен - същество.

ограничена и квадратна градинарка



в тази връзка - май на 1ви септември, или някъде там, ще има лекция на Левин в София, ако някой от компанията - г-жица недостижима конкретно, но ако и други имат желание - да си направим компания да идем на лекцията. входът е 15 лева. самичка не мис е ходи.

а словоблудствата ми по горната мечта пред вас тепърва ще се развихрят, стига да не ви досадя прекалено, - надявам се, само дано не се спъна на някой равен нов тротоар

джапането в морето беше отложено з анеопределено време по случай планът за мечтата, вярвам, че така е по-добре и правилно.

Редактирано от ponichka_ на 24.08.12 09:44.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.