Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано10.08.12 11:11







Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано15.08.12 11:08



в пристъп на желание да свърша нещо за себе си се записах на курс по сладкарство



тъй като пресметнах, че нямам време да стана агрономка, или ландшафтен архитект - а и тези обучения са ми много надалече, пък изпитвам някаква потребност да се социализирам в обучение.

не е сигурно дали ще отида - още не съм заплатила таксата, а и курса е от септември.

?





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано15.08.12 11:15



ще спасят данните!!!! току що се обадиха!





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.08.12 13:25



честито!
а за сладкарството, независимо хорара, що точно сладкарство?
Ти имаш вече толкова много професии, защо не се реализираш чрез някоя от тях?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано16.08.12 06:19



Ако сладкарството го гледаме по У5, т.е. като изкуство, талант, хоби и удоволствие, то Венера и Уран бидейки в квадрат поставят някои въпросителни.
Ако го гледаме като обучение, Венера и Юпитер не са в аспект.
Иначе по радикс ти отива, пък и с транзита на Юпитер през 9-ти дом все нещо ново е добре да се учи:)

Ами чудесно е, че е запазено инфото от лаптопа, но пак си е по-важно какво има в предкомпютърното устройство, т.е. в ума ни, а не в компа, който по-бързо се срива





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещетонови [re: Kaily]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано16.08.12 06:20



Само ти ли да си учиш френски, пък ние нищо ново да не учиме





Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано16.08.12 09:13



ама то сладкарството е за реализация на личностната ми лакомия и радост за душата

не за професионална реализация точно.

вчера с един другар говорехме за реализациите, аз ги класирах така:

- човешка / тук и душевната ще сложа
- женска
- професионална
- личностна

аз съм имала изяви във всичките, но май напоследък най-захранени са човешката и личностната.

женската и тя се е хранила добре през годините - но ми се ще да я наторя малко, пък професионалната - все си мисля, че като другите реализации се получат - и тя ще си дойде. само по нея съм работила в два отрязъка - и не ми е донесла особено удовлетворение.

та така за реализациите



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: AH_]  
Автор ponichka_ (член)
Публикувано16.08.12 09:19



Ами чудесно е, че е запазено инфото от лаптопа, но пак си е по-важно какво има в предкомпютърното устройство, т.е. в ума ни, а не в компа, който по-бързо се срива


ами - то и едното важно, и другото - в ума си пазя всичко аз, почти не изхвърлям, и от там идват и умствените и душевни прегрявания.

и за компчето се отнася същото.

в него обаче са ми неща като книжки, дела, документи, снимки, разчисления и планове, софтуери - скъпи и ценни, и в парички, и иначе, и какви ли не други невъзможни за запазване на некомпютърен носител ценности



сега вече поръчах и преносим хард, на който ще зачислят бакъп, а отделно и фирмата ми е запазила на техен архив най-ценното, което програмистката подбрала - като целия инсталиран уиндолс с всички инсталирани програми и всичките им сетинги - йе-йе!!! снимки, писания, раздели от библиотеката, букмаркс, и няколко инсталационни програмки

ако пак се бъгне нещо пак - няма да има нужда да се преинсталира дори - директно ще ми сложат моята си инсталация, която съм напасвала с години

Редактирано от ponichka_ на 16.08.12 09:21.



Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано16.08.12 09:20



и най-вече има духовна реализация...що я изпускаш?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Хорарна астрология - прозорче към бъдещето [re: ponichka_]  
Автор AH_ (ентусиаст)
Публикувано17.08.12 08:41



организирала си ги нещата, но мигар до сега не са те подвеждали компютрите?

не личи по хороскопа тая ситуация с компютъра да касае точно него

и без да търсим под вола теле, някаква друга подсказка ще да е ситуацията, щом му обръщаш толкова много внимание- да не би да е пренасочване на вниманието




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.