Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:04 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за астрологията [re: Kaily]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано06.05.12 06:43



Я да видим как изглежда тая готовност.

Съвпадът почти не изисква лична енергия.
Но е изключително последователно изразен.
Последното ще рече, че ако има събитийност, тя е видима /при самонаблюдение/ във всеки един момент в последните месеци. Съвпадът е просто кулминация или завършек.

Когато планета мине над хоризонта, можем да очакваме подкрепа от вън. Обикновено сме склонни да си налагаме ограничения. А транзитът на Юпитер повече от кой да е друг транзит през десцендента, иска отпадане на самоограниченията.

Та забелязваш ли нещо по въпроса за самоограниченията и външната подкрепа?



Тема Re: Пак за астрологията [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано06.05.12 09:36



Откак ми каза, че Юпи носел или едното, или нов духовен учител, много внимавам за какво мисля и на какво се надявам, сакън да не довтаса пак с поредния учител.



Превъзпитавам се, демек, пък каквото дойде...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Пак за астрологията [re: Kaily]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано07.05.12 06:16



Докато гледаме с чувство за хумор на поредния учител, нещата са лесни:)
Кофти, че с времето поредността ни разочарова от нас си:)
Ама пък нали по-горе споменах, че нещата идват от вън при преминаване над хоризонта:)

Ей тук се появява въпрос за заслугите ни:) – дали получаваме според това, което заслужаваме, дали получаваме според нуждата, или пък според това, което желаем:)
Как мислиш?:)

А и не е само Юпитер. Винаги е и Сатурн, но пък от него сега нямаме основания да очакваме проблеми.
Но не стоят така нещата с Уран. Той сега ще те изкушава да действаш точно по въпросите за духовните учители:)/в оня по-тесен аспект на много лично отношение към тях:)/ - подсказва за доста динамичен енергиен поток, който ще трябва да освобождаваш с разни действия:)



Тема Re: Пак за астрологията [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.05.12 12:49



дали получаваме според това, което заслужаваме, дали получаваме според нуждата, или пък според това, което желаем
От едно ниво насетне, да речем след преминаване над хоризонта, ние разбираме, че всичко това е едно и също. Ние желаем онова, което получаваме, а го получаваме според нуждата ни, която е тясно свързана със заслугите ни.

Само умът си мисли, че не е така, и разделя света на фрагменти.
А за Уран с духовните учители, едва наскоро осъзнах, че не ми е било писано да съм духовен учител, а ... духовна учителка.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Пак за астрологията [re: Kaily]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано08.05.12 06:09



Това с Уран и „духовната учителка“ е хитро:)
Но аз, като си говорехме за „духовно учителство“, си помислих, че говорим за принцове и принцеси:)

По тоя повод- точно си усетила, че ти е време да спреш с четенето на духовна литература – мина му времето още преди няколко години, като започнах кажи-речи цяла година да ти споменавам, че трябва да тръгнеш на работа:)

Е, и сега кажи-речи цяла година споменавам, че ти е време не да усещаш духовни практики, а да усещаш реалните принцове в живота:) – те нещата си искат нагласата на ума:)

/къде ни е Аброуд- взе да ме безпокои с това изчезване:)/



Тема Re: Пак за астрологията [re: AH_]  
Автор abroadabroad (непознат)
Публикувано08.05.12 09:24



чета ви с удоволствие, но нямам сила да пиша адекватно
налази ме много работа, отделно тоя курс дето го записах - втората седмица материята стана по-трудна



Кайли, ако и този път се разминеш с любовта, ще ти тежа на съвестта, отказвайки се от астрологията



Тема Re: Пак за астрологията [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано08.05.12 10:57



А, хубаво- както се полага за Сатурн:)

Пък Кайли ще я видим колко ще чуе за любовта:)
Да се надяваме, че няма да е както преди време за работата и политиката:) Тя беше казала нещо за Зелената партия и си рекох, че си попадна на местото, но не би:)
Е, то не е късно- както е казано- на който му е писано да се удави, няма да го обесят





Тема Re: Пак за астрологията [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.12 11:46



Какъв курс караш? Аз пак съм изпуснала.



Той погледна цветето и стана цвете край пътя

Тема Re: Пак за астрологията [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано08.05.12 11:47



Политиката нищо не оправя, само сили хаби и замърсява.

Светът се оправя само от четвърто ниво на проработка на Плутон....

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологията [re: Kaily]  
Автор AH_ (минаващ)
Публикувано08.05.12 12:18



тя политиката е по Плутон, ама ако чакаме четвърто ниво, много има да чакаме:)

и даже е просто икономика:)


като спят котките и мишките пируват:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.