Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:58 16.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: ponichka_]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано04.06.12 19:54



не издържам повече, казвам си честно, не издържам
притеснявам се, че ако скоро не се преобърнат нещата, ще предприема рискови действия, като резултат от натрупаното през годините - нещо като инстинкт за самосъхранение, защото инак ще се разболея



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано04.06.12 20:41



По-добре рискови действия, отколкото да трупаш напрежението. Животът и здравето са ти едни. Фирми, бизнеси - много. Колкото и да си инвестирала на това място, в тази работа.

И друго, в което аз сама се убедих, по повод приказката за сърповете и лампите от по-горе:

Фирмата няма да умре, ако ти работиш по-малко, ако носиш по-малко дини, сърпове и лампи, и вземеш да спиш и да си ходиш в къщи /образно/ в 6, а не в 22ч. или още по-късно - например /както някога аз правех./. И да си тръгнеш завинаги от там - фирмата пак ще я има. Някаква, някак си, с някаквъв персонал и дейности.



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: ponichka_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.06.12 21:18



Олееее, голям шок си изживяла, ужас.
Пали свещ в църквата, щото нас само Той ни пази! Да разчитаме на родната медицина е безмислено.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.06.12 21:19



Що не пробваш да си потърсиш работа преди да си напуснала там. Потърси обяви, походи по интервюта...какво работиш?

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: Kaily]  
Автор abroadabroad (новак)
Публикувано04.06.12 22:11



не искам да напускам, бе хора


искам нещата да се преобърнат, твърде нездравословно стана положението (особено по горнитие етажи, като следствие от алчността или страха, както споменах по-рано), иска ми се да се намеся категорично и безапелационно, както го можех и ми го "позволяваше" "съдбата" преди
иска ми се да вярвам, че мога да променя разни неща, иска ми се да мога, наистина..., но ако не мога - по-добре да не вредя
все още не мога да реша и правилно да преценя
всичко върви наобратно, защо така

Редактирано от abroadabroad на 04.06.12 22:26.



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано04.06.12 23:30



ми аз не знам защо така, твърде обща информация подаваш, а за да се разбере защо така, всеки конкретен случай е различен, дяволът е скрит в детайлите, нали знаеш.
Принципно на целия свят напоследък нещата му вървят с краката нагоре, защото иде краят на времената и съответно хаосът се увеличава, контролът се изземва от нашите ръце и се дава комуто трябва, един ще кара влака да не стане мазало.
Така мисля.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: Kaily]  
Автор ponichka_ (новак)
Публикувано05.06.12 00:36



Ох, ще запаля, Кайли, когато успея стигна в църква, може би утре..?



А тези дни ми подариха две вълшебни цветенца в саксийки, от най-вълшебните уж, за магичния кът на моята балконска градинка - демир бозан и разковниче, уж да ни пазят

Знам, че трябва да съм благодарна, но шокът днес беше гаден. Сега се сещам, миналата година точно по същото време бяха ни заблудили по подобен начин, че сестричето има напреднал рак на гърдата, накрая се оказа киста, която се спука Май има някаква закономерност



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: abroadabroad]  
Автор AH_ (член)
Публикувано05.06.12 07:34



Да де –слушах как сега има силни магнитни бури, но ни предупредиха, че те нямат пряка връзка с главоболия и кръвно налягане


Не казаха, дали няма непряка

Слушах и друго – анализатори казаха, че в дълбоката си същност световната криза не е финансова, прозводствена и т.н. други видове, а точно банкова.
Ама по какво се различават кризите в зависимост от дълбоката си същност не обясниха с прости думи. Ако приемем, че причината в основата са банките, значи там ще трябват още промени, защото не личи да почваме да излизаме от кризата.

Вярно, тр. Сатурн ти е в 10-ти дом и все така в съвпад с наталния Уран, но пък тия дни тр.Юпитер влиза в 6-ти дом:)
Освен че ще ти се отваря работа, може и да те повишат нещо:) или пък поне заплатата, нищо, че не е най-логично предвид непрекъснатите призиви за ограничаване на разходите, вкл. и за заплати:)



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: ponichka_]  
Автор AH_ (член)
Публикувано05.06.12 07:36



Ами:
1. У6 ти е Нептун – свиквай за цял живот по здравословни въпроси да има хаос и обърквации
2. Бързите транзити все още напрегнато го аспектират, но тепърва няколко години тр.Уран ще прави тригон с наталния Нептун – значи идните години все ще има динамичност и обръщане на ситуацията. Уран е по-силен и траен от Хирон и ще противодейства на квадрата на Хирон, който ще действа по същото време.
3. Крайности можем да очакваме от тр. Юпитер, но само ако беше или изцяло хармонично или изцяло напрегнато действащ- тогава дава крайни развръзки. В случая не е така – просто ще се разпределя напрежението на голяма площ и в различни сфери.

Закономерно се появява въпрос – кога ще „олекне“ – имаме основание да го очакваме, когато бързите транзити приключат със сепарацията, т.е. скоро.

Междувременно се радваме на прости занимания като грижи за розите, дори да трябва да повтаряме или потретяме процедурите:)

Впрочем, тр. Юпитер върви към съвпад с наталната Венера, а тя ти е господар на асцендента – нямаш ли някакво ентусиазиращо те очакване?:)



Тема Re: Пак за астрологиятанови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано05.06.12 10:34



Ами аз от години разправям из политическите форуми, че кризата е банкова.
Добрютро на анализаторите.
Банкерите сатанисти прецакаха света от алчност, евреиските банкери, ФЕД, който е частен, има хиляди филмчета из интернета на тая тема, преведени на български, даже тук имам тема, в която и ти пишеш, ама що не гледаш...


Дори едно съвсем мило по детски направено анимирано филмче пуснах тия дни - Американска мечта.
30 минути е, изгледай го и повече няма да питаш.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.