Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Съдбата като шанснови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.01.13 12:20



Ами аз не държа да работя още по-малко в България. Пускайки сивита натвърдвам на реалността, че искам да правя точно това, което не искам.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Възприемане на реалността БГнови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.01.13 12:24



Ще е същото като да си купим скъп климатик за порутена, паянтова постройка.
И аз така мисля. И обяснявам, че от макроикономическа гледна точка, преди да се строи нещо, се търси неговата взаимна връзка с всички останали части на макроикономиката.
А след като индустрията е разрушена, не се предвижда създаването на нова и у нас остават само циганите - за какво ще е тоя ток...

А за енергията на бъдещето не съм съвсем съгласна, тоя АЕЦ още отсега изглежда като изкопаемо, имаше един филм на руснак в тая сфера и той доказваше, че уранът, необходим за тоя вид централи, е на свършване, а другият уран е в огромни количества, ама не става за тук...а и дори да не е уран, аз очаквам в съвсем близко бъдеще да се открият алтернативни източници на енергия. Всъщност дори предполагам, че тях ги има, но се държат в тайна, за да не пречат на богатите да богатеят още повече.

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Възприемане на реалността БГнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.01.13 12:25



То едното не отменя другото.
И в двете посоки вървим по погрешен път и няма нужда единият погрешен път да сочи с пръст другия погрешен път и да дърпа чергата към себе си...

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Възприемане на реалността БГнови [re: Kaily]  
Автор belika (ентусиаст)
Публикувано19.01.13 12:28



но точно това се случва.



Тема Re: Възприемане на реалността БГнови [re: belika]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано19.01.13 13:37



Ами просто не го случвай и ти

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Съдбата като шанснови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано20.01.13 06:38



Това следваше да е заявка не конкретно за работа, а за редовни, регламентирани доходи във физическия свят:)



Тема Re: Възприемане на реалността БГнови [re: belika]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано20.01.13 06:39



Подозирам, че ако не беше зелена енергия и такси електромер и пр, щеше да е нещо друго:)
Доброто е, че по наше време битовата вода в Бг поне в урбанизираните територии надали ще стигне цената на млякото:)



Тема Re: Възприемане на реалността БГнови [re: Kaily]  
Автор AH_ (пристрастен)
Публикувано20.01.13 06:40



А, не сме използвали все още докрай потенциала на ядрената енергия.

Но новото време ще дойде, когато започнем да използваме например ментална енергия.
Вероятно, когато човеците започнат масово да живеят не на сушата, а във водата





Тема Re: Съдбата като шанснови [re: AH_]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано20.01.13 11:35



Следва, не следва, заявката си е заявка - пускам сивита в България, към български работодатели и по българската система. Това е фактът.
Аз така го тълкувам и следователно е твърде вероятно моето подсъзнание да го тълкува по същия начин. И да си каже - тя иска да си работи както досега - много за малко пари. И какво правим в този случай?

Предпочитам да изчакам малко, не ми е пушка прилупала точно сега да давам фалшиви заявки към вселената....

Той погледна цветето и стана цвете край пътя


Тема Re: Съдбата като шанснови [re: Kaily]  
Автор silver.moon (strahoten)
Публикувано20.01.13 11:59



вселената не може да различи фалшивите от истинските заявки
за вея всички заявки са истински
затова казваме, че плачем, като ни се сбъдне някоя мечта, защото не сме пуснали заявка за това, което ни трябва най много. обикновено искаме прозаични неща - пари, власт, гаджета


и после - ама той/тя е гаден, на тия пари не можах да им се насладя ( купя нещо)
такива неща

та и ти сега
какви сивита, просто отвори прозореца и извикай каквото там искаш
защото ти го заслужаваш най много от всички останали, нали така ? аха , Башар

"Ако веднъж си решил, че имаш нужда от меч, носи го цял живот" Конфуций


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.