Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Awaken]  
Автор Amitaba (светъл)
Публикувано06.01.08 10:20



В отговор на:

Щом насилствено отнемаш правото дадено от Бога на всекиго ДА СЕ ЗАЩИТАВА ПРИ НАПАДЕНИЕ.....тогава и на тебе ще ти бъде отнето това право, когато си нападнат несправедливо и без повод.



Така е!

Редактирано от Amitaba на 06.01.08 10:23.



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Awaken]  
Автор huanji ()
Публикувано06.01.08 11:28



Искаш да кажеш на ошашавените юзъри.



А всичко, което си казал за кармата важи за теб. Сам си постилаш и сам си патиш. Ако беше само този клуб, добре. Но теб те гонят по целият Дир и си обявен за луд, който може да се трие без да се дава обяснениеза това. Схващаш ли, това не съм го аз измислил, това е правило. Оро се трие и не подлежи на обяснение, защото е от категорията глобални спамери. И това е много преди да стана модератор, за да нося каквато и да е вина. Кармата си е лично твоя.



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: huanji]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано06.01.08 11:45



Лудият е единственият, който не осъзнава, че е ненормален! Нормално е!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Darth_Vader™]  
Автор huanji ()
Публикувано06.01.08 12:44



Знам бе, просто от спортна злоба пиша. Ремонтирах ролетните щори, че се счупиха и докато ги изуча основно ми отне малко време и рекох да си подгрея кръвта, че навън студено пък не се сетих да се облека.





Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: huanji]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано06.01.08 12:49



Що не пробва огненото дишане?!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Darth_Vader™]  
Автор huanji ()
Публикувано06.01.08 13:23



Ми не знам пробвах огненото писане.





Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: huanji]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано06.01.08 14:02



Явно действа!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: huanji]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано06.01.08 14:05



"А всичко, което си казал за кармата важи за теб. Сам си постилаш и сам си патиш. Ако беше само този клуб, добре. Но теб те гонят по целият Дир и си обявен за луд, който може да се трие без да се дава обяснениеза това. Схващаш ли, това не съм го аз измислил, това е правило. Оро се трие и не подлежи на обяснение, защото е от категорията глобални спамери. И това е много преди да стана модератор, за да нося каквато и да е вина. Кармата си е лично твоя."

Ето какво се налага да чуеш от Оро сега:

На света живеят няколко милиарда мижитурки или овце като тебе.
Те си кротуват и живуркат носени от течението на общественото мнение. Никакви конфликти, никакви изяви и никакви опити да изказват свое мнение
и си навличат неодобрението на тълпата-стадото.


Но също така тук-таме се появяват и Личности, които не желаят да блеят в стадото и тълпата като овце. Те имат свое мнение по всички въпроси и не се страхуват да го изявят и се борят за една или друга идея. Такива личности имат Дарбата от Бога и Неговата Благословия ДА ДВИЖАТ ЧОВЕШКИЯ НАПРЕДЪК. Те по принцип не са обичани и одобрявани от тълпата и стадото и са гонени, преследвани, убивани и горени на клади и чак след много години са били разбрани и оценени от тълпата.

Добре!

Оро е ЕДИНСТВЕНИЯТ юзър в дирника, който не само пише и общува НО и ИМА ЕДНА ВИЗИЯ КАК НЕЩАТА МОГАТ ДА СЕ ПОДОБРЯТ и КЛУБОВЕТЕ ДА СЕ ПРЕВЪРНАТ НАИСТИНА в ЕДНО ПРИЯТНО и СЪВРЕМЕННО МЯСТО за ИНТЕЛИГЕНТНО ОБЩУВАНЕ м/у КУЛТУРНИ ХОРА от 21 ВЕК.


А не "бойно поле" и "лудница" за психопати и комплексари, които се надпреварват да се нападат, обиждат, оплюват и отричат....

Тази Визия на Оро и неговото "Златно Правило" не се приемат от тълпата, защото никой не иска никакви ограничения и доста юзъри искат да имат едно "отходно място" където да избиват комплекси и да се избиват взаимно.
И естествено тези пубери и пубертясали дъртофелници обявяват Оро за луд и т.н. и т.н. и всичките му сериозни теми и опити да внесе Здрав Разум се наричат "спам".


Та, когато намекваш за Кармата на Оро - трябва да знаеш, че Оро си трупа единствено и само ПОЛОЖИТЕЛНА КАРМА. И за всяко свое действие и всяка дума дори Оро носи отговорност не пред юзърите и админите и пишман-моди като тебе....А пред Главният Сценарист и Режисьор на Вселената.

Но това са неща за които не си дорасъл .....










Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и точно сега!

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Amitaba]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано06.01.08 14:16



"Щом насилствено отнемаш правото дадено от Бога на всекиго ДА СЕ ЗАЩИТАВА ПРИ НАПАДЕНИЕ.....тогава и на тебе ще ти бъде отнето това право, когато си нападнат несправедливо и без повод. "

Този задръстен ловешки мижитурко като се видя с пагон и..... буквално се насра, да избива комплекси.... Той самият няма нищо смислено и интересно какво да каже, но..... може да трие, и банва Оро, когато пише сериозни и
наистина интересни теми в клуб Йога и из нета. С това мижитуркото избива комплексите си за малоценност....
Неговият ортак Dirt Vader, които има 2 гънки в тиквата си и е атеист и безбожник и неграмотен селски цървул от 2 год само дебне Оро да пусне някоя сериозна тема в клуб Йога и да нахълта и почне да го напада и обижда и оплюва. Мижитуркото хуанджи не го санкционира въпреки, че това са ГРУБИ НАРУШЕНИЯ НА ПРАВИЛНИКА В КЛУБА и когато Оро реагира на простотиите и идиотщините на тоя кретен - хуанджи заключва темите на Оро и му слага бан.

Аз знам, че от закона на Кармата никой не може да се измъкне и че този глупак ще бъде поставен рано или късно в същата ситуация в която поставя Оро ЗЛОУПОТРЕБЯВАЙКИ С ДОВЕРИЕТО И ПАГОНА СИ. Ще се бори за една права кауза, ще бъде нападнат от кретени и....ще му се отнеме правото да се защитава.





Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и точно сега!

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Awaken]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано06.01.08 14:50



Дърти Урко, обикновено ти се обаждам, когато ме призовеш с всепознатия ти просташки начин.
Винаги съм писал по тематиката, но явно нямаш и 2 гънки в гладкия си мозък(поне да се набръчкваше и той като кожата на дъртаците) щом не можеш да схванеш казаното!
Сао прост човек, койот се мисли за йога ще тръгне да се защитава. Ако разбира поне малко от йога, ще знае, че няма какво да защитава.

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.