Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 17.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Aye!]  
Автор Aye! ()
Публикувано03.01.08 20:11



като казвам "учене", имам предвид някакво систематизирано познание..



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Aye!]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.01.08 20:20



"поп-фолка в астрологията"...ма ние сме били колежки


Много хубаво го изрази, и аз съм така там.

Ми виж, и двата подхода си имат смисъл сигурно, единият ти дава поглед отвисоко, обзор, другият те води до същността на нещата.
Лично аз обзора го минах отдавна и сега копам надълбоко, чат пат хвърлям по някой поглед докъде се е променила обстановката и после пак се заравям надолу.

Напоследък повече внимание отделям на друга двойка- концепции - детайли

Не само дяволът, и сам Господ бог е скрит в детайлите. Така си мисля. Ключът към Дверите е скрит в камъчето в обувката ти, а не в зареяния в небесата поглед.

What you have today is what you need. The same will be true tomorrow.

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Aye!]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.01.08 20:25



Впрочем основното занимание в сциентологията е да се научиш как да учиш.
Половината книги сигурно са на тема наука как да учиш.

What you have today is what you need. The same will be true tomorrow.


Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Kaily]  
Автор Aye! ()
Публикувано03.01.08 20:28



хубави неща думаш. мисълта за поп-фолка в астрото не е моя

. да...
на едно от работните си места имах колега дева и колежка стрелец. аз па близнаци, само риби ни липсваше. та...интересно ми беше да ги наблюдавам двамата - единият с широката визия, другият оцъклен в детайлите. то типичен знак няма, ама тези двамата много характерни нюанси зодиакални онагледяваха. тя, хем шеф, ама можеше да си позволи да пусне списанието и с някаква грешка, той - подчинен, но не търпеше никаква грешка - дразни го, не се свърта от дискомфорт, че нещо станало накриво. е, отделна тема е, че той също бъркаше, а тя врещеше и глобяваше (стрелците често се имат непогрешими - все едно са божията ръка, раздаваща съд и като бъркат, пак на божествената си същност го отдават. то това така, ама понякога се раждат и Сталинчета от цялата работа:))))))
ти каква зодия си, ако е удобно да запитам?



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Aye!]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано03.01.08 21:22



Козирог асцендент скорпион



What you have today is what you need. The same will be true tomorrow.

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Kaily]  
Автор Aye! ()
Публикувано03.01.08 21:44



е, браво!само един козирог може да поддържа такава база данни, я!


приятно ми е, близнаци с асцендент теле



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Kaily]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано04.01.08 03:01



"Моят клуб е клуб за всичко, защото всичко е процесинг в крайна сметка.
А и не трия и не банвам почти никога. Пък ако толкова сте ядосани от другите модератори, елате да си хортувате тук. Компанията прави клуба, не името му. "


Поздравявам те за това становище!

А не като хуанджи, който трие и банва за всяка дума в която го изобличават като безпринципен, егоцентричен диктатор - посткомунистически тоталитарен модел, който СИСТЕМНО НАРУШАВА ВСЯКА ТОЧКА ОТ ПРАВИЛНИКА НА КЛУБ ЙОГА И ГО ПРЕВЪРНА В БАЩИНИЯ И ГО НАПЪЛНИ С ХАВЕРИ-АТЕИСТИ И АНТИ-ЙОГИ.....






Ако нямаш какво да кажеш - кажи Ч.Н.Г.!!!

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Aye!]  
Автор Amitaba (светъл)
Публикувано04.01.08 13:10



Като заговори за зодии и колеги, сетих се нещо интересно. В отдела, в който аз работя, в момента сме 13 души. От 11 човека, на които ми е известна зодията, 7 сме огнени. С времето идват и напускат хора, но от няколко години, откакто съществува този отдел, в него винаги силно са преобладавали като брой огнените знаци (т.е. хората със Слънце в огнен знак). При случайно разпределение, в дългосрочен план би трябвало да са средно 1/4 огнени и също толкова въздушни, толкова водни и толкова земни. Да, ама не е така. Изключвам каквато и да е възможност за целенасочен подбор.
Интересно...

Ако нищо от това, което е, не е - какво тогава с прах ще се покрие?


Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Amitaba]  
Автор huanji ()
Публикувано04.01.08 16:46



А пък в нашата фирма сме се събрали от кол и въже, 15 човека.





Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Amitaba]  
Автор Aye! ()
Публикувано04.01.08 18:48



Ясно, че не е целенасочен подбор, но е някакъв тип завихрена енергия, която може би се нуждае от огнено подхранване :))
ти как си го обясняваш?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.