Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:01 24.06.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: tiger_tulip]  
Автор huanji ()
Публикувано30.12.07 01:17



Айде успокой се, ще мине всичко. Верно, че си далеч да пиеш чай с вълка, но вервай ми, той е доста интелигентен и приятен човек. Казах ли и културен.



Като поостанеш по- дълго и се опознаеш с хората в клуба сигурно другояче ще мислиш, но се иска време. Засега си изкарай приятно празниците, а ще се караме след Нова Година.



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: huanji]  
Автор tiger_tulip ()
Публикувано30.12.07 01:26



хуанджи, това, което правиш, е селска работа. Не всичко са връзки! По-точно, не би трябвало да зависиш постоянно от връзките си и аверчетата си.

При едно криво-ляво справедливо модериране нямаше толкова много хора да се възмущават и нямаше да има нужда да правиш това, което сега правиш - диктатура, основана на яко триене на всички неудобни теми, банване на всеки, който се обади, връзки, лични интереси и пълно неразбиране и омраза към Йога.

Ти се смееш на тези неща, но всичко, което правим се връща към нас точно същото, ако не по един - по друг начин.





Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: tiger_tulip]  
Автор huanji ()
Публикувано30.12.07 01:39



Всеки контакт е личен, даже и този с безличната вселена. Само отношението може да бъде отделно.



Ако ви оставя, ще се напълни клуба с простотия. Няма как да ме разбереш и го знам. Просто такъв е живота. А аз си имам прилични недостатъци, но чак да мразя йога ми идва в повечко.

Докато не започна да ме караш да трия по твоя поръчка и да се опитваш да ми се месиш в работата, имаше ли проблем с мен? Е, много баби, хилаво бебе са казали хората. Що ти трябваше да се взимаш на сериозно и да си чорлиш косата колко си разсърдена на някой си, че бабтко връзкар да ти разчиства терена. Щото тя работата се получаи май...точно обратната.



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: huanji]  
Автор tiger_tulip ()
Публикувано30.12.07 01:52



Работата не се е получила обратната, колкото и да изопачаваш кое как е било.



Изтри всичко - да, но се показаха доста неща и всички ги видяха много ясно. Няма скоро да ги забравят. Изгони ценни, мислещи и хубави хора (нямам предвид мен), които допринасяха за клуба и с това клубът още повече свали нивото си и се отдалечи от Йога.

А това всъщност е твърде висока цена, макар и сега може би да не го виждаш.

Редактирано от tiger_tulip на 30.12.07 01:56.



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: tiger_tulip]  
Автор huanji ()
Публикувано30.12.07 10:04



Кайли може да чете в Окултизъм, споко.



Да разбирам, че си сърдита, щото не си успяла да наложиш собствените виждания в клуба ли? Дядко ще му купи сладолед на момичето.



Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: huanji]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.12.07 12:39



Щото ми е бивш, не е ли очеизвадно?



What you have today is what you need. The same will be true tomorrow.

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: tiger_tulip]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.12.07 12:48



Моят клуб е клуб за всичко, защото всичко е процесинг в крайна сметка.
А и не трия и не банвам почти никога. Пък ако толкова сте ядосани от другите модератори, елате да си хортувате тук. Компанията прави клуба, не името му.

Ама не, трябва да висите там...и знаеш ли защо, за да се намирате на приказка колко е кофти модераторът. Така стана и в Кастанеда.
Изглежда всички останали теми на света са отдавна изчерпани...

What you have today is what you need. The same will be true tomorrow.


Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Kaily]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано30.12.07 17:49



Ато прочетох, че

, честно казано си помислих, че Британската кралица се мота из дира, и е оценила по достойнство миролюбиват ати политика!

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Darth_Vader™]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано30.12.07 23:45



Мота се естествено, дири ти писанията да се просветлява.



What you have today is what you need. The same will be true tomorrow.

Тема Re: БИСЕРИ ОТ КЛУБ ЙОГАнови [re: Darth_Vader™]  
Автор Awaken (всепознат)
Публикувано31.12.07 12:27







Ако нямаш какво да кажеш - не го казвай в този клуб и сега!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.