Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:30 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Да се чувстваш прекараннови  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано14.04.07 18:22



Мисля, че това е действие на аза.
Иначе темата ми е продиктувана от това,че смених амортисьорите и макферсоните на колата -цели 5 часа се чувствах прекаран след което проверих и цени на други места и разбрах, че не съм





Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: Boлk]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано14.04.07 18:42



не... това е поемане на оговорност за действията пред смъртта

истина е и това че аза ти е тъп и стиснат и затова се чувства прекаран



но нас ни интересува какво трябва да се направи



Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: _xXx_]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано14.04.07 18:49



Ако си мислиш,че твоя аз е умен и щедър дълбоко се заблуждаваш


През цялото време съзнавах как "притисненията" ми идват от аза.Щото някой по-умен от теб щеше да каже-е добре де що предварително не си проверил кое колко струва?Ми щото с нашите дупки по пътищата тия части които смених е важно да са качествени и да са монтирани от добър майстор.Гледах ги как работят -на европейско и световно равнище но цената ми се стори височкаИ 5 часа от една страна се чувствах прекаран от друга знаех, че това е от аза но докато не легнах да поспя горчилката от "мнимото" прекарване си тежеше.Благодаря на майсторите за техния професионализъм.



Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.04.07 18:49



Много в унисон в настроението ми точно в тоя момент.
Обикновено не се чувствам прекарана, но преди малко се случи нещо, дето хвърли светлина върху по-обемист отрязък от живота ми, и се почувствах прекарана, че съм избрала да остана в България.
Което пък е в унисон с онова, що писах малко по-преди за изборите.

И сега изборът ми мой ли е, на духа ли е, кое къде и какво ми е писано, м?
И дали изборът да останеш в България, което е очеизвадно по-трудният вариант, ти носи нещо?
Щото пък навън получаваш и живееш в хармония и баланс, а не е ли това най-важното нещо в битието-хармонията и баланса.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано14.04.07 18:54



За мен има един прост закон.Живота винаги е прав.За това и толтеките казват -мисли, чертай прави струвай но вземеш ли решение вече не мислиш-ти действаш.
Щото пък навън получаваш и живееш в хармония и баланс
Хармонията и баланса е вътрешно състояние и не зависи от това колко получаваш.Може би си останала тук за да научиш някой урок.в крайна сметка живота винаги е прав и си тук защото така трябва да бъде





Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.04.07 19:39



Стига с тоя прав живот бе.
Прав крив, и не е вярно, че балансът е само вътрешно състояние.
Представи си една съвършенна ваза в съвършен баланс в ъгъла на удивително балансирана стая примерно.
А сега си представи същата съвършенна ваза на мостика на кораб в много бурно море.

Ама ще кажеш, номерът е да си останеш съвършен на мостика. Ама аз ще те репликирам-е че за чий ..й? М?

Или както се казва-умният може да излезе от всички ситуации, в които мъдрият никога няма да влезе.

Кое е по-мъдро да стоиш в съвършенна хармония с битието или да клифуцаш на мостик в бурно море?
И какъв урок по дяволите имаш да учиш? Ако овладееш урока на баланса, за какво са ти останалите уроци?
И ако вътрешно си балансиран, попадаш в среда на балансираност и хармония, защото битието отговаря на нашето състояние и ни предлага подобно.

Значи щом не се намираме в среда на баланс, сме далеч по съвършенство от ония, които са в такава среда.
Дишаме им прахта.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано14.04.07 19:42



Всъщност единственият случай, в който наистина трябва да се чувстваш прекаран, е когато не живееш в хармония и баланс. Щото тогава наистина сам си се прекарал.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: Boлk]  
Автор _xXx_ (член)
Публикувано14.04.07 19:47



горчилката от "мнимото" прекарване



усещаш че е аза но нищо не можа да направиш докато на си легна да поспиш а...

за мен важното в подобни ситуации е вземането на решението
избираш тея части тоз сервиз и точка
и да си се набутал връщане назад няма

пс:поиграй малко eurofootball да усетиш горчилката



Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: Boлk]  
Автор ПЪTниk (оня)
Публикувано14.04.07 20:49



Аз пък си мисля че зная, че частите и мястото на ремонта на колата са избрани и определени много преди ти или аза ти, както ти го наричаш , да ги изберете.
Ти си само средство, също като мен, но и двамата се опитваме да мислим....аз поне се смея на тази си наивност


Ти измисли ли нещо ново, все пак?
Гледам от известно време въртиш темата за аза...кажи каква е разликата между нрав и аза?
Че ще те питам за поговорката че вълкът кожата си мени но нрава не.
Че как ще си смениш аза не те зная...
ето виж за нас цитат:" Да се бориш с аза си прилича на един глупак, който с цел акуратност и хигиена решил повече да не ака. Ден не акал, два не акал. След това, естествено, не издържал, но продължавал да уверява всички, че не ака."

Пътищата са проходими!

Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: Boлk]  
Автор Mierin (неизвестна)
Публикувано14.04.07 21:17



Кат си отворил тема за прекарването -






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.