Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:20 13.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: хихихи:))нови [re: Kaily]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано15.04.07 16:02



що тъй Калинке? Що четеш не моите отговори, ами отговорите в твоята си глава?

ПРИЕМАНЕТО Е МНОГО ВАЖНА ЧАСТ ОТ ОБУЧЕНИЕТО.

- нещо друго тук някъде да съм казала? ми същото казах бе Калинко- че ПРИЕМАНЕТО на последствията е всъщност понасяне на отговорността. Точно- последствията се приемат без тюхкане и клинчене.

ся няма да та карам да ми посочваш къде точно в думите ми прочете че изправям нечии гърбини, щото няма да намериш такова нещо. Виж, твоя пост е целия в съвети какво и как правя и какво и как да правя. Не забеляза ли?

пък аз само споделих, че никога не ми се е случвало да се чувствам прецакана. Нали се сещаш що- ми приемам последствията от действията и изборите си.

сега, не знам дали "така трябва да бъде". казах само как е при мен.
Вълка говореше за усещането за прецакване като нещо, което не му харесва, като нещо с което иска да се пребори, като нещо неприятно. Е, казах му че при мен тези неприятни усещания липсват.
И сега, ако ти подсъзнателно усещаш че така трябва да бъде- че тези усещания трябва да липсват, не ми вменявай че аз съм го казала:)))

и не се дразни, че при мен няма усещане за прецакване, приемай нещата такива каквито са.


всъщност хХх изчерпи въпроса най-точно с примера за двете кратуни -кретко и точно. другото са само повече излишни думи. И ако изобщо се включих, то беше да попитам Вълка дали това усещане е само по отношение на парите, или засяга и други неща. щото ако засяга и други неща, може да става въпрос за липса на доверие например, а товаедна нагласа която води до други проблеми. и естествено до тюхкане.



Тема Re: хихихи:))нови [re: Xaнa.]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.04.07 16:08



Ма аз не съм рекла, че не си го казала, само рекох, че дуднеш и наставляваш и назидаваш бе.



ПРИЕМАНЕТО Е МНОГО ВАЖНА ЧАСТ ОТ ОБУЧЕНИЕТО.

- нещо друго тук някъде да съм казала?


Ма те ти точно това де го казваш сега. пак дуднеш, че требва да приемаме, ми може па да не щем бе.
Не разбираш ли, даже дуднейки ни да приемаме, ти се пак дуднеш кво да правим.

И изобщо не се дразня какво било имало при теб и нямало при мен. Напротив, днес ми присветна, че с парите винаги се чувствам прецакана, присветна ми за сефте в живота и сметам да си поиграя с тая мисла на първо време.
Ама аз съм несъвършена и даже се приемам вече и себе си такава каквато съм. Та и не си посипвам главата с пепел. Ко мога, ще го оправя, ко не мога, и това не е малко-да го осъзная.

И айде сега, зарежи го вълка, дай поредния съвет според теб що аз вечно се чувствам прецакана с парите, ма без да намесваш ЧСЗ-то.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: хихихи:))нови [re: Kaily]  
Автор Xaнa. (време е)
Публикувано15.04.07 16:23



добре Калинке, щом си рекла че дудна, ОК.

пък за парите- ми не знам, имаш неква енграма.


ако се чувстваш прецакана и в ситуации в които нищо не губиш откъм пари, и дори напротив-печелиш пари, както и да го сучеш, да знаеш че става дума за алчност.



Тема Re: хихихи:))нови [re: Xaнa.]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.04.07 16:28



Може.
Аз сефте го открих, требе го обмисля.
Може и алчност да е.

Така навремето преди години квото и да си въобразявах в един момент ме тресна по главата, че изпитвам завист. После се поправих, то трескането ми беше почти достатъчно. Осъзнаването демек.
Сега па да е алчност...требе помисля.

Ама интересна работа, ко река безплатно да ти наливам акъл в главата, ще го правя с радост и през ум нема ми мине, че е безвъзмездно.
Ако обаче се спазарим да ти наливам акъл срещу заплащане, се ще ми се чини малко заплащането.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: хихихи:))нови [re: Kaily]  
Авторaмпapo (Нерегистриран)
Публикувано15.04.07 16:29



сори, вчера ми избиха чевиите и не изтраях



няма да се повтори (скоро).



Тема Re: хихихи:))нови [re: aмпapo]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.04.07 16:40



приема се



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: хихихи:))нови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 19:06



Вече много добре знам какво трябва да чувствам

Намериха мни ицитат от книгите -благодаря ви братчета и сестричета ама с цялата си глупост казах какво се случи, а не какво е трябвало да се случи.Айде да се самопохваля -една част от мен знаеше, че това е номер на аза -изпитвах чувство -не съм се тюхкал -не съм споделял с никой освен с вас и то след като чувството изчезна когато поспах след като проверих ценитев в нета
А иначе ампаро най-добре го каза -да имам дребнав аз и често често и в бъдеще ще се чувствам прецаканНо не съвсемЗащото дори да му откраднат колата воина трябва да го приеме спокойно
Освен това разбрах какво значи да воина да е нащрек 24 часа -ако не сбара поне 1 път аза си какви ги върши на ден той е проспал този ден и ако не е осъзнал съня си е проспал и нощта-естествено това са обичайните състояния -иначе воина може да спи през деня и да будува през нощта



Тема Re: хихихи:))нови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано15.04.07 19:13



Аз отдавна зарязах книгите, съветвам те да сториш същото.

Я си представи като станеш съвършен и безупречен, после с какво ще се занимаваш,а? Сега барем занимавка си имаш.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: хихихи:))нови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 19:55



Е щом мислиш, че чувствам по книга няма какво да кажа





Тема Re: Да се чувстваш прекараннови [re: ПЪTниk]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано15.04.07 19:56



Де да беше толкова лесно






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.