Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 27.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Айде сега от алфата и омегата на Кастанеданови  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 13:32



Воини, знаете ли какво значи виждане?

И ако знаете, как ще го съпоставите с опашката, която развявам из дира вече трета година?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано07.04.07 13:51



Абсолютно вярно!


Съпоставихме го, и още тогава ти казахме, че няма нищо общо!
Ама ти тогава не го разбра, и сега не го разбираш, явно ще трябва да чакаме още три години, за да сработи устройството ти за мислене ...

Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеданови [re: Darth_Vader™]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 13:56



От името на всички говориш, а жалко.

Ти придаде друг смисъл на Кастанеда и на събитията в него, в резултат на което Духът се намеси и възстанови равновесието.
Твоят смисъл за самия себе си е различен от смисъла, който битието ти дава, но ЧСЗ-то ти пречи да видиш смисъла на битието и затова предпочиташ своя.

Вейдъре, искам да мислиш, преди да ми отговаряш, не да се заяждаш.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор ПЪTниk ( експресен)
Публикувано07.04.07 13:56



Ами аз виждам че и твоя край като модератор е близо , ако продължиш с диктатурата в мисленето и наглоста в писането
Сега ще ти кажа алфата, а за омегата ще поживеем и ще видим.
Трябва да имаш огромно количество енергия за да устоиш на група от хора с енергии насочени към теб....ОСВЕН ако това не е кармично или съобразена сегашна промяна на задачите от Битето.
При теб няма как да е кармично, но пък има диктаторското мислене...липсват само осмината с другите енергии и си готова с омегата...и заради това престани да философстваш измишлютии с твърдостта и мекатота на модератора...и то при простичкото условие че клуба ти е поверен за да го овладееш а не да създаваш проблеми на Киро например, който си има и други работи вероятно, иначе щеше да е той модератора тук....много станаха факторите против твърдата диктатура на модератора и се въздържай от подобни коментари защото и на теб ти се клатят краката.
Няма как да се наредиш до младите, защото в същността си си старица столетница....и затова полека...и друг път съм ти го казвал...не дразни младите и им дай път...твърдостта си я запази за у вас, ако имаш у вас.
И няма да ме ядосваш.



Пътищата са проходими!

Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеданови [re: ПЪTниk]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 14:03



Пътник, заявявам ти ясно и категорично като древен БСП-кадър.
Аз те харесвам и винаги съм те харесвала, а дори нерядко съм се учила от стила ти, който в много отношения за мен е непостижим.

Сега да минем на въпроса: дупе да те не лъже, че ще свалиш и мен като модератор, тоя клуб не ти трябва, освен дето влизаш да крадеш онова, което съм превеждала, и да го развяваш из дира. А ако спра да съм модератор, аз ще спра да превеждам и ти няма да имаш какво да крадеш. Така че не е в твой интерес.

Що касае диктатурата-НЕ ЛЪЖИ МОМЧЕ!
Досега съм трила само някакви безмислени теми с йероглифи, които чат пат някой минава да пуска. Имам достатъчно мисъл, сила и най-вече голяма уста да се оправям с подръчни средства с навлеците.



А за младите и старите ти казах-новото време изисква кристална сила и дисциплина, за да оцелееш на енергиите, така че архаичният си ти, това е моето мнение.
Ако имаш какво да ми противопоставиш, давай по същество, ама да повтаряме всеки своята си истина до втръсване, ей богу писна ми.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеданови [re: Kaily]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано07.04.07 14:12



Mного интересно, дали си вярваш, че твоят смилсъл(които ми даваш) съвпада с този на битието...
А факта е, че ти реагира първосигнално, поради което ти поведение клуба беше закрит! Това означава, че имаш огромни разминавания в самооценката, и оценката на битието. Освен ако не е предварително режисиран цирк, както аз си мисля!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеда [re: Darth_Vader™]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 14:21



Моят смисъл дали съвпада или не, това изобщо не е твоя работа.
Осъзна ли, че И ТВОЯТ НЕ СЪВПАДА?

Това искам да знам.
Мисли, не репликирай механично, немалка част от процесинга се занимава и с автоматизмите в поведението и мисленето.
Зарежи първосигналните реакции.
Това го имаше и в Кастанеда май и се наричаше прикриване, м?


Я сега да видим-ти считаш, че клубът е закрит заради мен ли?

Ако наистина си мислиш така, ще те посъветвам да спреш да пишеш тук. Ако това е първосигнала реакция, да си подмяташ вината като горещ картоф и желание всички да са в лайна, а ти на бял кон-това е вече поправимо.

Айде сега не се разпростирай нашироко и ми отговори, наистина ли смяташ, че клубът беше закрит заради мен и ти нямаш никакъв пръст в закриването му?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеда [re: Kaily]  
Автор Darth_Vader™ (power)
Публикувано07.04.07 14:30



Оригиналния (първия) клуб може да е закрит зради мен и другите юзъри, които недоволни от състоянието на клуба спряхме да пишем и това беше нашия наказателен вот!
А клубът (ново начало) беше закрит от теб и шайката ти, заради невъздържаното ви поведение. Но като знам, че това невъздържано поведение е било съзнателно избирано за основен вид поведение(макар понякога и под други никове), то мога съвсем резонно да имам съмнения, че всичо това е по сценарии.
Ако не е така, поднасям извиненията си - явно съм ви надценил възможностите!



Good is a point of view.And the Jedi point of view is not the only valid one.

Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеда [re: Darth_Vader™]  
Автор KailyМодератор (непостижима)
Публикувано07.04.07 14:42



Аха, е така съм по-съгласна.
Оригиналният многогодишен клуб бе закрит от теб и шайката ти, а неколкочасовият клуб на негово място бе закрит от мен, защото отворих една, а не стотина теми, обаче пък в тая една тема се държах свободно по моите представи и невъздържано по твоите.

И сега кво? Ще си поделим ПОРАВНО вината ли?
И отде наде, аз закривам клуб на 2 часа, а ти затриваш клуб на 7 години.

И заявявам, че съм действала сама по свое усмотрение и без да заговорнича с който и да било друг.
Което от друга страна може да означава, че имам силата да затрия цял един клуб само за няколко часа, каквато сила вие - цяла шайка - нямахте съвкупно в продължение на няколко години.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Айде сега от алфата и омегата на Кастанеда [re: Darth_Vader™]  
Автордa пoпитaм (Нерегистриран)
Публикувано07.04.07 14:42



А вярно ли е че ти си бил основният спамър в клуба някога? И че си се омел веднага след като сложили модератор и това станало ясно?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.