Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:06 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано23.02.07 21:37



И аз така мисля, ма чудно тогава що вият срещу Хана, че годините и били много, а те не са.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано23.02.07 21:40



Бе дреме ми на шмайзера за годините на ханилита -за кво ме банва тая мущурия не мога да разбера

Пише обиди цинизми и спам -ма това си е нейната версия



Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Kaily]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано23.02.07 21:44



Не са важни толкова годините, важно е човек да се чувства млад. Тогава и външно, и вътрешно се подмладява и обновява и изглежда свеж и сияе.



Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: бeзпътeн]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано23.02.07 21:51



Верно си е, ма мен примерно един скандал ногу ме подмладява, Хана може банването да я подмладява, Волка кво, жертва падна в името на свежестта на модератора там, що реве.

То по тая логика утре ще земе тук да реве, че се заяждам с него, а аз просто си се подмладявам.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано23.02.07 21:55



А ти не ревеше ли, че те мързи да пишеш с 2 ника -тя ми е баннала и ай-пи то -знайш ли ква мъка е -па там си имам фенове

Заяждай се колкото искаш-важното е, че аз не го възприемам така -миличка



Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Kaily]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано23.02.07 21:55



Щом е спонтанно и естествено...



Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: бeзпътeн]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано23.02.07 21:57



Волунтаризъм на нечиста сила.Ако обаче ханилита е тая която ме сваля на бележки ще я изчукам за награда въпреки, че ще се лиша от част от огромната си енергия





Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано23.02.07 22:01



Успя ли накрая да ти банне ай пи то?
Молодец Хана!



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.

Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано23.02.07 22:03



Тя е спец -баннала е ай-пи то на целата фабрика и денем не мога изобщо да пиша.Вечер я прелъгвам с проксита





Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано23.02.07 22:10



Е затва я обичам толкова много.



Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.