Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:19 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано22.02.07 22:56



я пак, че не разбрах?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано22.02.07 23:02



Аз те рабрах още като смени заглавието -преглед и то не от никой друг ми от мене





Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано22.02.07 23:11



Да разбирам ли, че вече не страдаш от полигамия?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано22.02.07 23:14



Не

Но работя по въпроса -чудно ми е от къде се е взела?



Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано22.02.07 23:17



Мисълта ми беше като оная при Пипи дългото чорапче, де и казали, че страда от лунички, а тя рекла, че не страда.
-Но, мило момиче, цялото ти лице е обсипано с лунички.
-Да, така е, но аз не страдам от това.

Та преди да почнеш да работиш по въпроса, наясно ли си защо искаш да го направиш?

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано22.02.07 23:20



Ми първо щото е енергоемко.Второ щот козата си сака пръч -жените са практични и не всички се занимавт с процесинг





Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано22.02.07 23:29



Това е много относителна работа с енергоемкостта, зарежи ония читанки в хуанизма, това, което отнема енергия от едни, същото дава енергия на други.


А процесингът е измислен от сциентолог, демек от същия, измислил и сциентологията.
Знаеш ли какво значи сциентология според автора и?
Практическа религиозна философия.
Демек фрашкан е с напълно съвсем практически методи за чистене на отрицателни емоции, прилепнали убеждения и нам си още какво.
Е сега в момента примерно ти чистя прилепналото убеждение, че сексът губи напразно енергия и давай сега да отделяме двойно повече такава да се борим с него.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано22.02.07 23:38



Това е много относителна работа с енергоемкостта, зарежи ония читанки в хуанизма, това, което отнема енергия от едни, същото дава енергия на други.
Не бе миличка-представи си го реално -секс няма нищо лошо ма те не искат само секс

До един момент е гот любовта и то не оная с вдигнатите крака е сила и в следващия момент глупостта и чувството за притежание взимат връх.



Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Boлk]  
Автор KailyМодератор (не*избе*жна)
Публикувано22.02.07 23:44



Ми така стоят нещата. Това що те тормози?
Както казва Ошо-нещата са такива, каквито са; ако можеха да бъдат други, щяха да бъдат.

Ко си толкова изнервен от жените, мини на мъже пък.

Нещата са смислени не защото ние им даваме смисъл,а защото разкриват смисъла си пред нас.


Тема Re: Кайли ела ми оправиш бутоните :-)нови [re: Kaily]  
Автор Boлk (магичен)
Публикувано22.02.07 23:50



Не ме тормози-светка една сигнална лампа щот те не се забиват сами-забивам ги аз и то напълно съзнателно и напълно съзнавам, че не мога да им дам това което те искат






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.