Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 11.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: А защонови [re: nbb]  
Автор Serenity (ведра)
Публикувано28.02.03 14:31



;-) Не знам кои книги си чела, но там не може да не е пишело, че страха е субективно чувство(плод единствено на нашето въображение и желание да се страхуваме) и няма нищо общо с Любовта, камо ли да е част от нея.
Страха е противоположност ако го създадем, вдъхваме му живот и го подхранваме с въображаеми опасности, но това зависи само от нас, нали, а не от Любовта ? ;-)

Чувството е езикът на душата


Тема Re: А далинови [re: Kaлu*]  
Автор Изrpeв (дъга)
Публикувано28.02.03 14:47



Много си права. Помисли обаче думата РАВНО-ДУШИЕ не значи ли това, което аз написах. Тя си носи значението тази дума, за разлика от много други, които биха могли да се тълкуват по различни начини.

Всъщност исках да кажа, че се опитвам да имам еднакво отношение и към болката и към радостта. Това не значи, че не ме боли, но като приема болката като необходимост, забелязала съм, че по-бързо си отива.



Тема Re: А далинови [re: Изrpeв]  
Автор Serenity (ведра)
Публикувано28.02.03 15:07



;-) Благодаря ти, това мисля и аз, но явно по много сложен и досаден начин го казвам ;-)))

Чувството е езикът на душата


Тема Re: А далинови [re: Serenity]  
Автор Изrpeв (дъга)
Публикувано28.02.03 15:19



На мене ми харесва как се изразяваш, нямаше какво повече да се каже и затова реших да не ти пиша нищо в отговор на постингите. Носят топлина и радост, поне за мене. Аз ти благодаря за истинската ведрина!



Тема Re: А далинови [re: Изrpeв]  
Автор Serenity (ведра)
Публикувано28.02.03 15:24



;-))) Да взема да опитам и аз тези малки муцунки как биха изглеждали в мой постинг.


Чувството е езикът на душата


Тема Re: А далинови [re: Serenity]  
Автор Изrpeв (дъга)
Публикувано28.02.03 15:30





Хубаво изглеждат, а като вложиш и още нещо от себе си в тях .... - сияят.

Дъга



Тема Re: А защонови [re: Serenity]  
Автор Kaлu* (танцуващ звън)
Публикувано28.02.03 17:50



В кои книги интересно пише, че страхът е субективно чувство, пък любовта е абсолютна?
Нема лошо де, щом ти помага да се чувстваш добре...
Но не го приемай за абсолютна истина. Щото не е.



Тема Re: А защонови [re: Kaлu*]  
Автор Serenity (ведра)
Публикувано28.02.03 18:15



:-))) Добре, Кали.
Аз и без това никога не съм твърдяла, че има абсолютна истина.
Ти в момента си тази, която абсолютизира процесинга и отхвърля иронично всичко останало, но това си е твое право ;-).

Чувството е езикът на душата



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.