Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:50 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Лъжите на сциентологиятанови  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 13:50



Надявам се Кали да се порови и НАИСТИНА ДА ПРОЧЕТЕ, а не да прегледа сайта.





Тема Още един сайтнови [re: viavita]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 13:56







Тема Хич не се и надявай!нови [re: viavita]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано23.02.03 13:57



Точно Кали пък да си признае...?!
Честно казано, чудя се защо с такова настървение защитава сциентоложката църква?
Има и по-почтенни начин да правиш бизнес в България, нали?

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Хич не се и надявай!нови [re: valsodar]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 14:00



Разликата между теб и Лексо е, че той извади конкретни сайтове.
А твоето най-голямо доказателство бяха думите на едно колебаещо се момиче, които беше и орязал в края, където в крайна сметка беше ЗА такъв клуб.
На Лексо му благодаря и ще видя сайтовете.
Но на теб с някаквата тамошна мъглива истина-ще ти кажа-много си зле вече, Валсо. Изцяло живееш в света на интелектуалните модели.

Keep walking!


Тема Re: Хич не се и надявай!нови [re: valsodar]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 14:00



Моля ти се! Тя е толкова горда със себе си, че е модератор на форум, че за нищо на света няма да се откаже от сциентологията (или докато не и омръзне гъдаличкането на егото, наречено модератостване) .... а това няма да е скоро.
Та това и е сбъдната мечта



Тема Сциентологията убиванови [re: viavita]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 14:08



- на сайта има още линкове



Тема Разказ за сциентологиятанови [re: viavita]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 14:09







Тема Още един разказнови [re: viavita]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 14:10







Тема Re: Хич не се и надявай!нови [re: viavita]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 14:10



Истината е, че от месеци работя с процесинга и изобщо и понятие си нямах, че ще се появи такова опониране. Направо съм учудена. Уж сме толерантни към нови идеи и разбирания. На мен Валсодар ми е странен повече, хайде аз съм щастлива и ентусиазирана в момента.
Но него какво точно го боли? Ти имаш ли идея? Не варвам да го боли за мен, че съм тръгнала в грешна посока, всеки нормален човек знае, че пътищата не са прави, а криволичещи...окултистите пък това им е настолно правило.
Защо не ме остави Валсодар да си работя ентусиазирано, а върви и хвърля всички черни думи и поличби и мнения непрекъснато.
Валсодаре, какво всъщност би те удовлетворило? И какво ти пречат новите идеи-каквито и да са те? Не върви ли светът благодарение на новите идеи и пробите и грешките?

Keep walking!


Тема Сциентологията от критична гледна точканови [re: viavita]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 14:11








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.