Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:11 25.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хе хе хенови [re: valsodar]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 15:23



Верно не го защитаваше. Само му лиза задника. Пък ти как си въобразяваш, че е ставало, не знам.
Както казваш-архивите са живи. А що-за лизане не ти ли плаща?

Keep walking!


Тема Re: Чела Кали книжки - сциентоложисткинови [re: valsodar]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 15:26







Тема Re: То лошо няма!нови [re: valsodar]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 15:26



Черничък цинизъм, преминаващ в откровен сарказъм. Визитната картичка на Валсодар.
Да не се обиди, като ти казах, че си циничен сухар?
А какво друго си?
Я каже, от две години насам ти какво стори в клубовете? И какво ти пречи някой, който е решил да опита нещо ново?

Keep walking!


Тема Re: То лошо няма!нови [re: valsodar]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 15:26



Такава и е кармата.... то си и е програмирано това на челото



Тема Когато си натясно ставаш злобна и цинична.нови [re: Kaлu]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано23.02.03 15:29



По тази ти реакция, всеки един може да разбере кога те е настъпал по мазолите.
Колкото по-грубо се държиш с околните - толкова по-силно се очертва истинската ти същност.
Прикриваш слабостта си с грубост и злъч.
Грозно е Кали, загрозява те едно такова поведение.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Да, ама драгалевската група?нови [re: viavita]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 15:30



Лексо,
намерих нещо, което ми е интересно. Практикувам го. Опитах в окултизъм, интерес нямаше. От друга страна говоря с не малко хора по тоя въпрос и исках да имаме място, където да споделяме. Без да ви пречим на вас, окултистите. Направих клуб от стар недействащ клуб.
Кажи сега-какво точно те притеснява? Защо му влизаш в тона на Валсодар, който освен да си показва сарказъма с друго не се занимава.
Не ти вися в окултизъм с моите теми и не те притеснявам. Нито пък Валсодар.
Така да се каже, отделих се и искам да си играя с моите кукли и парцали. Какъв ви е проблемът, че идвате да ми ритате къщичката за кукли?
Защо реши, че егото ми е скочило-по кой признак?
На Валсодар как му е егото и кой е критерият за високо его? Като нищо не правиш, но пък за сметка на това критикуваш умело, въз основа на изсмукани от пръстите данни, щото даже те мързи и да се разровиш и да си намериш нещо из нета, на което да стъпиш ли?

Keep walking!


Тема Моето Его ....нови [re: Kaлu]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано23.02.03 15:36



Според някои преценки е мно-о-о-ого голямо.
Според други съм смирен и в покой.
Всеки вижда това от мен, което е готов да види.
И всеки вижда по една илюзия.
Търсейки огледалното си подобие.

Кали, няма защо да пищиш на умряло, че този път с Лексо сме на едно мнение за вредата от сциенттологията.
Всеки има право да си изяви позицията, както и прави в момента.
Ти хем искаш интересен клуб - хем и никой да не пише в него по въпроси, които биха те разтревожили.
Сега ще се въздържа от определение за това ти поведение.

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Да, ама драгалевската група?нови [re: Kaлu]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 15:37



Намерил съм всичко, което е необходимо, стига някой да има желание да чете.
Казах ти, че нямам нищо против да се занимаваш със сциентологията щом ти е на душата сега.
Просто сега ти предстявам другите опитности, свързани с нея.
Не ме интересува дали ще продължиш или не.

Ако ме питаш лично мен, мисля, че ще продължиш дълго да се занимаваш и едно от нещата е назначаването ти за модератор.
Ти имаш не фин, ами направо дебел егоизъм, който не можеш да прикриеш, а и не виждам защо и да се свениш да го прикриваш по някакъв начин.
Всички си имаме от егоизма в някаква степен. Така, че не го отричай, ако обичаш. За това, което ти говоря няма факти (ставаш пословична с искането си за факти напоследък).
Позволявам си да анализирам и критикувам, но не искам да обвързвам никой с тези мои мнения. Знам, че те не са меродавни и това е по-скоро грешка, отколкото праведно дело, но за мен това е моята картина в момента.

Приеми го просто като временна картинка на положението, което се мени постоянно.



Тема Re: Моето Его ....нови [re: valsodar]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано23.02.03 15:39



Какво създаде ти, Валсодаре?
За мен мерило за способностите на човека е съзиданието. Каквото и да е. Творчеството, съзиданието. А не злъчната критика.
Хъбърт ме подкукуроса да мисля така, пък нека е лош и нека аз съм на грешен път.
Вече меря хората по това, което създават. Лексо направи страхотен сайт. Аз отворих малко пространство за различна тематика в клубовете.
Ти какво създаде? Дете? Клуб? Сайт? Религия? Семейство? фирма?
Какво?

И никой вече няма да ме разубеди да не меря хората по онова, което са създали. И аз започвам да опитвам да създавам. Така че-нямам вече общо с теб.

Keep walking!


Тема Re: Моето Его ....нови [re: Kaлu]  
Автор viavita (..безсмъртен..)
Публикувано23.02.03 15:43



Творчеството е велико нещо, това е едно от тайнствата за човека.... твори колкото можеш повече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.