Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 17.05.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Прераждане и карма  
Автор St.Petar ()
Публикувано19.02.03 13:27



Има ли начини и ако има, какви са те, за да може човек да си спомни за миналите си прераждания?
Изключвам регресията и всичко от този род. Може ли човек сам по някакъв начин да стигне до този момент?

Ако Бог е отредил, времето е безсилно.


Тема Re: Прераждане и карманови [re: St.Petar]  
Автор Dracoid (N.O.X)
Публикувано20.02.03 15:51



Най-добре е,ако тези спомени нахлуят спонтанно.Другият начин е да ти ги каже някой ясновидец,на когото имаш вяра.

Казвам ги от личен опит.Защото съм сравнявал собствените си преживява
ния с това,което са ми казвали хора с отворено психическо зрение.И има съвпадения.Нещо повече-поразителни са.

Понякога събитията от отминали животи се появяват като натрапчиви сънища.

Love can last an eternity,but your loved ones could be lost in an instant


Тема Re: Прераждане и карманови [re: St.Petar]  
Автор[purple][/purple]solo (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 18:15



помедитирай 10-20 години.
позавърти си чакрите
знанията и усещанията идват сами, без да ги търсиш
ако по пътя не се загубиш



Тема Re: Прераждане и карманови [re: [purple][/purple]sol]  
Автор St.Petar ()
Публикувано21.02.03 21:04



ами кажи речи станаха 10 години .....................абе мярва ми се нещо, обаче , как да съм сигурен, че е точно това...........

И си мисля, че когато човек знае миналите си прераждания ще знае и предназначението си в сегашния живот, и би бил много по-полезен не само на себе си , а и на всички около себе си ако може да си спомни рожденната си визия........но как да стане това?

Ако Бог е отредил, времето е безсилно.


Тема Re: Прераждане и карманови [re: St.Petar]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано21.02.03 21:48



Тази визия се открива, като му дойде времето.
Сама си идва, като си готов.
Аз поне така мисля и така наблюдавам по себе си.

Keep walking!


Тема Re: Прераждане и карманови [re: Kaлu]  
Автор St.Petar ()
Публикувано21.02.03 22:31



Ок,това означава ли ,че можеш да споделиш как се е случило при теб и напълно ли си убедена , че това което си мислиш че си била преди е наистина така и кое те кара да мислиш така?

По принцип аз разчитам на самия себе си и на знанията ,естествено,които съм придобил и продължавам да придобивам . За някои хора е лесно да виждат в духовния свят, но на други им е необходимо обучение и наистина се налага изчакване.....В сън съм виждал едно от преражданията си и това ми даде отговори на някои от въпросите ми, но въпреки всичко не съм абсолютно сигурен ,че е точно така....
Чувал съм, че има начини чрез които човек достига напълно съзнателно до тези моменти и то без помощ от други хора.

Ако Бог е отредил, времето е безсилно.


Тема Re: Прераждане и карманови [re: St.Petar]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано21.02.03 22:45



Гледам живота си, сравнявам събитията, които ми се случват, анализирам кое след кое следва, питам се защо едно нещо не ми се е случило преди 15 години примерно, когато и тогава обстоятелствата са били такива, че е можело да се случи...изобщо-трупам опит. Чета хороскопи. Пак сравнявам.
И най-вече интуицията, прозренията...
Когато започнеш да следваш пътя със сърце, няма как да не го разбереш.
Или личната легенда.

Keep walking!


Тема Re: Прераждане и карманови [re: Kaлu]  
Автор St.Petar ()
Публикувано21.02.03 23:00



.....хороскопи ????.....
ако говорим за хороскопите по ТВ,вестниците и списанията просто ми звучи несериозно.....

Говоря за доста по-сериозни неща

Ако Бог е отредил, времето е безсилно.


Тема Re: Прераждане и карманови [re: St.Petar]  
Автор KaлuМодератор (звън на кристал)
Публикувано21.02.03 23:15



Не говоря за хороскопите по вестниците и списанията.
А ти знаеш ли, че за 90% от българското население сигурно твоят въпрос за реинкарнацията звучи не само несериозно, но и богохулствено?

Keep walking!


Тема Re: Прераждане и карманови [re: Kaлu]  
Автор St.Petar ()
Публикувано21.02.03 23:32



Естествено!!! Нали това е целта !!! Да се държат хората в страх и да не виждат по делече от ежедневните си грижи !
И въпреки всичко хората ,дълбоко в сърцата си вярват в божественото , стремят се да бъдат добродетелни и всеки прави това според възможностите си. А това не е никак малко!

Вярно е и другото, че има вече много хора ,които са си отворили очите и знаят,че освен физични те са и духовни същества и като такива просто трябва си припомнят и изпълнят мисията с която са дошли тук и сега.

Ако Бог е отредил, времето е безсилно.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.