Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:34 28.04.24 
Религия и мистика
   >> Процесинг
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Я си успокойте умовете...нови [re: Selesta]  
Автор Oro (коректен)
Публикувано04.12.01 00:49



"Знаеш ли кога премахна 6-те теми от върха-когато Леос заяви, че ще го махне, ако кара така.
Коментирай, моля."

Позволявам си една реплика само:
Ти защо мислиш, че LeoS е компетентен по въпросите на "езотеричната философия" или "психология" или "психоанализа и психотерапия"
Той е "пълен въздух" или "гола вода" или "100% лайк" в тези области !!! Но......има пагон да трие.....

" Don't be mesmerized by the mistery, but unravel it!......"


Тема Re: Я си успокойте умовете...нови [re: Oro]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано04.12.01 00:54



Може. Ама има организаторски способности и стаж.
И му се набиват на очи неща, които затлачват доброто функциониране.
Виж тия 6 теми и виж колко човека са писали вътре, докато стояха инатливо най-отгоре. И къде са писали през това време хората. Това не те ли навежда на изводи?

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: Я си успокойте умовете...нови [re: Selesta]  
АвторOro (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 14:45



Знаеш ли кой е най-големият проблем /според мен/ в клубовете?
Не във всички....само в някои като този, психология, психоанализа и психотерапия, окултизъм и др.
Незачитането специфичната тематика на клуба.....от много юзъри.Просто си влизат и почват да си пишат "за ланският сняг".....
или почват най-изтъркан чат с цел нови запознанства, свалки и т.н.

За мен лично като неутрален наблюдател бе похвална инициативата на този модератор тук да пише теми ДИРЕКТНО ФОКУСИРАНИ НА ТЕМАТИКАТА НА КЛУБА. Колко много теми е пуснал....няма значение !!! не е количеството - а качеството което е важно.

Когато се основаваше клуб "Психоанализа и психотерапия" аз бях може
би единственият всред ожесточените междуособнически битки на юзърите, който пусна няколко теми една след друга с тематична насоченост
но "модератора" не можа да схване целта ми и се зае да ме апострофира и пита "Знаеш ли защо те търпя да пускаш толкова теми?".....Гледайки количеството а не качеството.
Е, спрях да пускам теми....но се заех да превеждам една книга за всички - за да си отворят съзнанието по тематиката в клуба.
А иначе....този клуб по нищо не се отличава от всеки друг чатаджийски клуб с маса глупости и неща за триене /напр. тъпизмите на Езра - алкохолик/наркоман и "син на ломски циганин"/

Та - 6-те теми си бяха баш на място тук. За модел!!!



Тема Re: Я си успокойте умовете...нови [re: Oro]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано04.12.01 16:30



На точното място в точното време.
Като гледам по реакциите, едно от двете не е точно...или и двете...
Важно е не желанието, а реалността.

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Re: Я си успокойте умовете...нови [re: Oro]  
Авторvoin_na_svetlinata (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 19:15



gospodine, mnogo blagodarq za podkrepata....
6te temi moje i da ne sa bili idealni, az ne sam wseznae6t... ako nqkoi be6e pusnal nqkoq hubawa tema, koqto da pokazwa za kakwo to4no e kluba, az 6te q sloja otgore - ne samo moite, no na koito i da e...
imam problem s otkriwaneto na nerazwalen modem... kogato go otkriq i moga po-4esto da sam iz klubowete i 4ata 6te namerq dostata4no hora, koito da sa za razwitieto na kluba... smqtam da pokanq awtori na knigi, izdateli na spisaniq i dr. moje i da ne se nawiqt wsi4ki, no wse 6te doide nqkoi... togawa - kogato ima hora znae6ti tuk i dawa6ti idei az kakto iska selesta nqma da nalagam ni6to moe, a 6te zadawam waprosi i 6te 4eta tqh... i 6te im prislugwam samo....
p.p
napalno spodelqm mnenieto za nespazwaneto na tematikata na klubowete i praznodumstwoto... imenno zaradi towa predlojih tozi klub....



Тема Re: Я си успокойте умовете...нови [re: Selesta]  
Авторvoin_na_svetlinata (Нерегистриран)
Публикувано04.12.01 19:22



Selesta, skapa... sgazi luka.... osaznawa6 li go.... moje i v4era da se uspah i da ne doidaoh pri teb da se razberem astralno tqlo w astralno tqlo, ama skoro moje i da ne ti se razmine....
sega sgafi skapa.... lo6o se pretsaka...
aide kaji, mila, kakwo e da wijda6???
kak ti wijda6 realnostta?
molq kaji....
bas lowq, ama mnogo sam siguren, 4e pod wijdane razbira6 takiwa sme6ni raboti, 4e toq klub na vitsowe i humor 6te zaprili4a ako ti obqsni6 kak se gleda realnostta...
ama ti si bazla... nqma da smee6 da otgowori6, mila...
aide, badi zdrawa i mir da ti e na du6ata, 6toto kato doida s me4a si v sanq ti nqma mir da tie e...
e spoko, nqma da te kolq wse pak, ma zabawno 6te mi e da widq koi ot dwama ni e po-silen kato tolkowa gowori6....
jelaq ti polzotworno vijdane....
[nqkoi hora sa spetsowe waw wijdaneto na astralnoto buni6te/green]
[ama ina4e - obi4am q taq selesta, mnogo zabawna jenitsa e.../red][Fenix - golqm si podmazwa4, bratle...taq kniga na Zelazni e mnogo qka mersi./blue]



Тема Re: Я си успокойте умовете...нови [re: voin_na_svetlinata]  
Автор Selesta (минаваща)
Публикувано04.12.01 20:05



Какво виждам ли?
Ти си млад, пълен с енергия и желание за действие.
Имаш афинитет към окултното.
Не стоиш мирен, като шило в торба.
Това, което е -
Неграмотен си, мислиш, че всичко знаеш, смяташ единствено твоето мнение за меродавно и не си в състояние да стигнеш до дълбокото.
Това те прави шумен и деятел на куп безмислени действия и на моменти откровено глупави идеи.
Минусът ти е, че много шумиш и малко приемаш.
Някои ти го подмятат, други ти го казват направо, аз откровено те дразня...Надявам се, че все някой ще те извади от тези релси...
Защото имаш капацитет.

Невъзможно е да не е възможно.


Тема Астрален чекиджия - айде стига бе!нови [re: voin_na_svetlinata]  
Автор valsodar (Чародей)
Публикувано04.12.01 20:16



Само за това приложение на астрално отделяне не се бях сещал Сандохане!"...moje i v4era da se uspah i da ne doidaoh pri teb da se razberem astralno tqlo w astralno tqlo, ama skoro moje i da ne ti se razmine.... "
Машшалла Аферим!

Истината е някъде там ! - реплика на очния ми лекар.


Тема Re: Астрален чекиджия - айде стига бе!нови [re: valsodar]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано04.12.01 21:47



ne si li 4uval za astralen seks...
az nqmah towa predwid, no sam 4uval i 4el 4e bilo deset pati po-gotino ot fizi4eskiq

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!


Тема Re: Я си успокойте умовете...нови [re: Selesta]  
Автор voin na svetlinata!!!Модератор (духовен екстаз)
Публикувано04.12.01 21:48



hahah
sme6no mi 4e mi e tajno...
zna4i samo po logi4en na4in si 4erpi6 poznaniata za realnostta...
kolko sme6nooo
logikata ni6to nowo ne moje da ti dade...
a 6tom me pretsenqwa6 po dir.bg nqmam dumi....
ni6to
6te se nau4i6...
ne 4e ne si prawa za nqkoi ne6ta, no sa6tnostta na ne6tata ti ubqgwat...
s logi4esko gledane do nikade ne se stiga...

Доброто е семе на щастието, както злото - на страданието!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.