Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 09.06.24 
Спорт
   >> Екстремни спортове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Парашутизъм - Монтана  
Автор net911 ()
Публикувано23.11.08 09:29



В четвъртък се разходих до Монтана и хората от AVASport ми направиха показно как се обгрижват тежко болни страдащи от остра адреналинова недостатъчност. След четири процедури се прибрах с еееееееей-такава усмивка. Сглобих едно клипче което посвещавам на тези мили хора. Специални благодарности към Ясен за видеото и за това че ми правеше компания на небето. И да не забравя момичетата от ресторанта на летището: след такъв ден в който дори забравих да закуся вечерята която приготвиха беше най-вкусното нещо което някога съм хапвал. Ако някой не е ходил там, му препоръчвам да навакса този огромен пропуск. Клипчето можете да изтеглите тук:





Тема Re: Парашутизъм - Монтана [re: net911]  
Авторxpucmo (Нерегистриран)
Публикувано24.11.08 13:15



Пфу! Аз си търсех с кой да ида тия дни(преди първия сняг), да закрия сезона!
Поздравления, много добре се е получило клипчето!
Ясене, кога се върна от Норвегия бре?



Тема Re: Парашутизъм - Монтана [re: xpucmo]  
Автор net911 ()
Публикувано24.11.08 13:26



Аз ще ходя пак в четвъртък (ако не се промени прогнозата за времето). Снощи говорих с Ани и тя каза, че там няма сняг. Ако ти се ходи, остави телефон на мейл или ICQ и ще ти казвам когато планирам ходене. Това важи и за останалите скачащи.

Хората от AVA Sport са инсталирали широкоъгълна камера на самолета, която стои перманентно там и в края на всеки летателен ден всеки получава видео от изходите си :)



Тема Re: Парашутизъм - Монтана [re: net911]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано24.11.08 13:54



Страхотия!



п.п. Тъкмо бях започнала да се притеснявам къде ми изчезна групата на "летящите холандци".

Редактирано от surfline на 24.11.08 13:55.



Тема Re: Парашутизъм - Монтана [re: surfline]  
Авторxpucmo (Нерегистриран)
Публикувано25.11.08 12:03



Тук сме!


Аз преди няколко седмици ходих на Open Air Games - Oludeniz. (Олудениз - Турция)
Там се засякохме дори с Ани(Аваспорт) :)
Направих и един супер-дупер забавен скок от парапланер:
http://www.youtube.com/watch?v=XXy4bS0y3NU
Бедрените колани на пасажерската сбруя на която висях(щото не можех да седна в нея), бяха не със т.нар. "щракалки" дето се откопчават лесно, ами като при парашутните сбруи - със самозатягащи се. Единствения начин да се освободя, беше да откопчея гръдния, да се превъртя напред и с ритници по сбруята(за опора) на Весо(тандемния пилот, който ме вдигна) да се опитам да се изхлузя. Мнооооого зор беше, псувах като каруцар през цялото време, а Весо се хилеше отгоре
Ето и 2-3 снимки оттам:
http://picasaweb.google.com/hristosky/oludeniz#



Тема Re: Парашутизъм - Монтана [re: xpucmo]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано25.11.08 17:10



Мммм. Красоти, красоти.

Иначе за видеото...Хубаво дупе!





Тема Re: Парашутизъм - Монтана [re: surfline]  
АвторHornet (Нерегистриран)
Публикувано29.11.08 17:16



Абе Митак, в Монтана бирата по евтина ли е

.Тва е шега.Да не вземеш да се засегнеш.Защо остави "меката на парашутизма" в Примосрско?

Сини небеса



Тема Re: Парашутизъм - Монтана [re: Hornet]  
Автор net911 ()
Публикувано29.11.08 20:42




Не знам колко струва бирата в Монтана, понеже не пия бира, но съдейки по останалите неща, би трябвало да е почти безплатна.
Никога не бях ходил там и едва наскоро намерих време да проверя как е. Това което видях ми хареса и за последните две седмици съм ходил три пъти, няколко от моите хора скачаха тандем, а двама карат AFF.

В Кюстендил нямаме навик да пишем по форумите когато се засегнем, така че да знаеш, че не съм се засегнал



Тема Re: Парашутизъм - Монтана [re: net911]  
АвторHornet (Нерегистриран)
Публикувано29.11.08 22:46



Това е добре,че не си се засегнал.Защото не съм го имал за цел.И се радвам,че си посетил и друга зона.Това е единствения начин да си съставиш мнение за нещо.Посещаваш няколко места и виждаш кое ти допада най-много.Така ще имаш база за сравнение.А и нещо много по важно,запознаваш се с повече хора,имаш възможност да скачаш с тях и така ставаш по добър парашутист.Видеото е добро.Малко са шофьорите днес,които дават предимство на пешеходците.



Blue skies



Тема Re: Парашутизъм - Монтана [re: Hornet]  
Авторyolk (Нерегистриран)
Публикувано02.12.08 02:39



Разписвам се тук, като щастлив, най-пресен AFF ученик с вече цели 3 скока, от които последния в петък 28.11

Бях много заблудена, че след септември няма къде да се скача, защото тогава свършва летящия сезон на "единствената парашутна школа у нас". И така пропилях много слънчеви дни в чакане да стане май месец за да запиша курса, докато случайно разбрах за АВА спорт и че при тях няма "летящ сезон", а скачат целогодишно. Немога да си представя колко голямо щеше да е разочарованието ми, ако бях чакала май месец и да разбера, че хората на Приморско вече няма да работят. А се навеждам над тази мисъл заради отдавна спрения сайт, също така са се изтрили като БГ дроп зона от http://www.dropzone.com/
Малко видео материал: http://www.vbox7.com/play:a400dd1f
Прекрасна база - новички, хубави бунгала, ресторант с камина, басейн за лятото, пързалка и люлка за децата и добри, скромни и усмихнати хора.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.