Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:10 21.06.24 
Спорт
   >> Екстремни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Клуб "Парашутизъм"  
Автор net911 ()
Публикувано13.05.08 10:00



Здравейте,

Приканвам цялото парашутно войнство да посети тази тема

и да покаже на модераторите, че сме много и е крайно време да имаме свой отделен клуб.

Екстремистите, моля ви да ни подкрепите, така ще се отървете от нас



Тема Re: Клуб "Парашутизъм"нови [re: net911]  
АвторSkydiveBulgaria.com (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 11:03



Тази тема я повдигнах преди доста време. За огромно съжаление обаче, администраторите пренебрегнаха молбата ме. На мен това не ми пречи, но Дир.бг загуби един рекламен клиент, който бе приготвил една солидна сума за реклама чрез банер в Дир.бг. Преди да пусна молбата за клуб във форума, звъннах в рекламния отдел и оговаряхме цени за рекламата и размерите за банера, не съм искал бартер - исках да си платя, но след като видях отношението на Дир.бг към клиентите си изписано във форума с молбата ми - просто се отказах да се занимавам и да рекламирам.

Този жест да направите клуб щеше да ви донесе една добра сума от моя рекламен бюджет - но това което ми прави силно впечетление е, че масово в БГ бизнесите незнаят как да привличат клиенти и да ги пазят включително и Дир.бг

Много е посещавана вашата страница и е точно от таргет групата която и ние парашутистите (школата) преследваме и можехме да имаме добри рекламни взаимоотношения, защото ние сме и рекламна агенция навсичкото отгоре, но благодарение на отличния "кастомер сервис" и прекрасните изказвания по повод "Клуб Парашутизъм" аз ще си дам парите за реклама на друго място.

Жалко, защотото продукта ви (Дир.бг) е отличен, но обслужването на вашите клиенти о отношението към тях е на ниво 0.

Благодаря на всички които подкрепиха идеята за клуб и най-вече на net911 за неговото активно действие. Благодаря ти приятелю! Но насила хубост не става!

Благодаря и на Дир.бг за вниманието което все пак ни отделиха!
Успех,

Сами Попов
Скайдайв България




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.