Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:09 22.05.24 
Спорт
   >> Екстремни спортове
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Моля, пишете на кирилица!нови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано26.03.08 13:03



Кирилицата е задължителна в клуб "Екстремни спортове"!

Ако нямате инсталирана на компютъра и/или пишете от чужбина може да ползвате

.

Постовете на шльокавица в бъдеще ще бъдат директно изтривани.

Благодаря!



Тема Re: Моля, пишете на кирилица!нови [re: surfline]  
АвторBoachanoff (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 17:08



Mi molia,ama mnogo hora 6e sprat da pi6at.Nemoga da razbera za6to vuv pove4eto forumi praviat zabrana za "6liokavicata" kakto kazva6 ti.Kvo tolkova stava.Ne pi6em na ciganski vse pak de-prosto pi6em kakto nai mnogo se pi6e v internet.Molia te ne se obijdai ,no si e taka.

PS.Blagodaria ti za hubavia comment v foruma mi.Mnogo se zaradvah.

pac



Тема Re: Моля, пишете на кирилица!нови [re: Boachanoff]  
АвторHornet (Нерегистриран)
Публикувано25.03.08 17:51



Ami tuk kadeto sam nyama nito kirilica nito toya sme6en KREDOR raboti.Taka,4e ako si nyama6 druga rabota,moge6 da po4va6 da trie6.
Kogato imam da kazvam ne6to,6te go pravya kakto moga.Na koyto ne mu haresva da ne 4ete.Tva forum li e ili kakvo?



Тема Re: Моля, пишете на кирилица!нови [re: Hornet]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано26.03.08 09:54



Hornet

има онлайн кирилизатор.

Именно, защото е форум има и правила.
И едно от правилата в този форум е да се пише на кирилица.
Едва ли би написал писмо с латински букви на баба си?

п.п. Аз също нямам Кредор и съм в чужбина, така че тези причини, които изтъкваш не са никак меродавни в очите ми. И не се дръж като ощипана госпожица - приятно ми е да ви виждам с останалите, темите ви са интересни предполагам не само на мен, а и на много други, но правилата важат са всички.



Тема Re: Моля, пишете на кирилица!нови [re: Boachanoff]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано26.03.08 09:57



Boachanoff, може би много ще престанат да пишат, но който има наистина желание ще продължи

.



Тема Re: Моля, пишете на кирилица!нови [re: surfline]  
АвторBoachanoff (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 10:32



..kusam s teb hahaaha



Тема Re: Моля, пишете на кирилица!нови [re: surfline]  
АвторBoachanoff (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 10:44



dobre de kakvo tolkova 6te stane ako si pi6em na "4aturski".Goliama rabota.Ne e li po-vajno da e pove4e pose6tavan foruma ti ot kolkoto da se pi6e na bg.kak to ti kazah ako niakoi propi6e na turski i az bih se izdraznil no ne vijdam takiva(az samo vednuj se biah izligavil).viarvam 4e i v Germania si ima 4at -pisane.Razbiram te 4e iska6 da privede6 foruma v red no triabava da se gleda i ot bulgarsaka gledna to4ka-nevuzmojno e.
A baba mi se s4upva da pi6e v extremni forumi-tia mi e fenka

6eguvam se tia izpolzva samo skypa (4esno)

pac



Тема Re: Моля, пишете на кирилица!нови [re: Boachanoff]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано26.03.08 11:09



Роня крокодилски сълзи.



п.п. Писанията са ми съвсем сериозни - ако ви се чати има отделен чат в дир-а там нямам идея какви са правилата, но може предполагам могат да се използват всякакви азбуки. В клубчето се словоблудства на кирилица.



Тема Re: Моля, пишете на кирилица!нови [re: Boachanoff]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано26.03.08 11:19



А какво ще стане, ако си пишете на човешки?





Тема Re: Моля, пишете на кирилица! [re: surfline]  
Авторboachanoff (Нерегистриран)
Публикувано26.03.08 11:21



koi ti govori za 4at-ne sme na 13 godini da si pi6em gluposti.4esno da ti kaja az taka i ne se nau4ih da pi6a na bg-pi6man stavam vseki put i ti otbiva meraka.6to se zanaiti za tva sega.ima6 nai pose6tavania bulgarski extremen forum a sega ni pou4ava6 kato malkite deca.stiga be,ta az sigurno sum po -goliam ot teb.kaji mi edna naistina osnovatelna pre4ina(zakon ne6to,zabrana..) i az 6te spra da pi6a obe6tavam.Ili go pravi6 ot patriotizum(v koeto niama ni6to lo6o).Imai predvid 4e extremistite ne sa edni ot nai-umnite



pac




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.