Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:03 02.07.24 
Спорт
   >> Екстремни спортове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема adrenalin bez pariнови  
Авторanonimys (Нерегистриран)
Публикувано08.09.04 14:23



Exremnite sportove sa edin 4ydesen na4in za poly4avane na adrenalin,no dale4 ne sa edinstveniq.Tui kato nqmam neobhodimite sredstva se prinydih da experimentiram i poly4ih tova koeto turseh.6e e mnogo hybavo ako vseki tyk spodeli za takiva na4ini i nakraq zaedno otideme da gi probvame.Ne e zaduljitelno da sa super hardcore izpulnenia a prosto da raz6irqvat 4ove6kite granitzi i da davat trupka.



Тема Re: adrenalin bez pariнови [re: anonimys]  
АвторFred (Нерегистриран)
Публикувано10.09.04 12:35



всеки възприема екстремното в себе си по различен начин
дали ще скача с бънджи
дали ще ходи по планините
дали ще кара сърф
дали ще кара колело
за някои дори шофирането на автомобил е екстремно преживяване

но екстремното е нещо неприсъщо, неизследвано, нещо което правиш за да предизвикаш страха в себе си и в последствие да можеш да го контролираш ..адреналин! да можеш да контролираш адреналина в себе си!

когато обаче нещата не са под твои контрол и виждаш че не можеш да го контролираш - ти просто се отдръпваш, защо ли? защото това ще ти коства живота ..и за какво ли? - заради глупост например?!

така че спестяването на някои друг лев в събствено удоволствие и удовлетворение на адреналически зарят от емоции не винаги е начина да се почувстваш добре.

в рамки ?! - кое според вас е адреналин в рамка? тоест да знаеш кога точно да спреш? ами ако адреналина в теб е достингал такъв етап че не можеш да прецениш кога да спреш? въпроки това че изпускаш контрола над нещата?
заслужава ли си да умреш в името на ексеримента, или по-скоро да спреш и после да продължиш ..и така да имаш възможността да продълаваш години наред да го правиш и да му се кефиш максимално. Да изтискаш всичко от недостъпното и неизпитаното в името на тръпката?

да
правилните въпроси към Вас са:

какво за вас е екстремно?
какво ви кара да го правите?
от какво имате нужда за да се заредите с адреналин?
какво бихте направили за да го постигнете този адреналин?
до къде бихте стигнали?
и ако надвишите възможностите си, ще спрете ли?
какво за вас е живота?
обичате ли живота си?
искате ли да го подобрите?
към какъв екстремен спорт бихте се насочили и защо?
каква тръпка и удовлетворение търсите в екстремното?


Дано се получи тема! Невероятно е широка и обхватна. Свързана с различни усещания, стремежи, мечти и постигане на цели. Приятно ще ми бъде ако се включите в нея. Дам, рядко се пишат неща, които трудно се описват. А то всъщност това му е и хубавото на Екстремните спортове.
Но все пак, преди да приключа с огромния си постинг искам да кажа нещо.
Екстремните спортове всъщност не са толкова екстремни ако спазваш някои правила и докато мозъка ти се намира още в главата. Друг е въпроса че наистина можеш да си ги направиш екстремни, но в името на живота си!

Поздрави на Всички Екстремисти! И Умната!




Тема Re: adrenalin bez pariнови [re: Fred]  
Авторanonimys (Нерегистриран)
Публикувано11.09.04 01:13



Razbiram na kude bie6.Moje bi si me razbral pogre6no za tova 6e razqsnq kakva mi e ideqta.Az ne sum nqkoi maloymen glypak koito se 4ydi kak da se ytrepe.No za da yseti6 trupkata prosto trqbva da se razhodi6 po ruba-nqma dryg na4in.Estestveno 4e trqbva da poznava6 vuzmojnostite si i sityaciqta.V tiq raboti nikoga ne trqbva da se raz4ita na kusmeta.Az ne sum pravil nqkvi super opasni ne4ove6ki ne6ta.Podhojdam suvsem sistemati4no i s razbirane kum ne6tata kato povdigam letvata postepenno.Ot opit znam 4e kogato q vdigne6 rqzko ima 50 na 50 6ans da se oturve6.Oturvaval sum se no i sum si patil.Ob6to vzeto sme na edno mnenie 4e 4ovek ne trqbva da se izhvurlq prekaleno.
Govori6 mi za kontrol na adrenalina.Ne te razbiram,ne 4yvstvam ne6tata taka.Kogato sum pred ne6to opasno vsqka kletka ot tqloto mi kre6ti ot strah i iska da se otkaja.4yvstvam se na ruba na lydosta.Momenta v koito se prekra4va granitzata e nai interesen no neznam kak da go opi6a-prosto edin mig bezvremie.Sled tova sledva eyforiqta.V cqlata taq rabota nikude za nikakuv kontrol ne moje da stava vupros.Ili go pravi6 i preminava6 v negovata vlast ili ne go pravi6 i se kontrolira6.Nqkaksi adrenalin i kontrol ne se vruzvat.Kogato kontrola go ima adrenalina go nqma,a kogato doide adrenalina kontrola si e oti6ul.
Sled tova mi govori6 za spestqvane na nqkoi i dry lev.Zna4i,purvo stava vupros za dosta levove,vtoro ne stava vupros za spestqvane-kak moje da spestqva6 ne6to,koeto nqma6 v nali4nost?
6to se otnasq do ramkite-ami te sa strogo individyalni.Primerno na edin ramkata mye da sko4i ot 2metra,na dryg ot 10 metra,na treti ot 30metra.Sled kato iskame da raz6irime vuzmojnostite si i trimata sme ednakvi i i trimata 6te poly4ime edno i su6to 4yvstvo.
Ideqta na postinga mi e 4e parite ne biva da sa ograni4ava6t faktor.Drygata pri4ina za temata mi e da spodelime idei kakvo moje da se probva.A idealnia sly4ai 6te e da oformime grypi4ka i da tursime trupkata zaedno.



Тема Re: adrenalin bez pariнови [re: anonimys]  
АвторFred (Нерегистриран)
Публикувано15.09.04 15:58



добре
ти какво екстремно нещо практикуваш, за да ти кажа аз какво и да споделим усещанията си..евентуално да го пробвам аз твоето, и ти моето?!



Тема Re: adrenalin bez pariнови [re: Fred]  
Авторanonymous (Нерегистриран)
Публикувано15.09.04 22:56



Ska4am ot mostove vuv voda,ska4am s kolelo koeto vseki moment 6e se razpadne 6toto e eftin kitaiski boklyk,lova zmii,sled koeto gi pyskam razbira se.
Nomera e 4e mi se pravi mnogo pove4e no trqbvat pove4ko hora za da se podsigyrime pri ne6tasten sly4ai(dano ne stava).Primerno gledal sum kadri ot ispaniq kak hora visqt ot most po koito minava vlak i te se durjat edinstveno s racete si.E otdoly ima reka ama znae6 li q kolko e kovarna i tq.Opredeleno mi se probvat nestandartni ne6ta sus nestandartni hora.I standartnite me kefat no za momenta nqmam pari za delt planer ili za base jump.
Mnogo se radvam i sum ti blagodaren 4e oformihme diskysiq.



Тема Re: adrenalin bez pariнови [re: anonimys]  
Авторanonimys (Нерегистриран)
Публикувано17.09.04 17:40



prez sledva6tite deset dena nai veroqtno nqma da moga da pi6a vuv temata no tova ne zna4i 4e 6e q izostava.



Тема Re: adrenalin bez pariнови [re: anonimys]  
АвторFred (Нерегистриран)
Публикувано17.09.04 18:38



ще те чакам да се завърнеш за да я продължим!



Тема mai taka se pi6e anonimousнови [re: Fred]  
Авторanonimous (Нерегистриран)
Публикувано27.09.04 18:31



Tyk sum i ti si na hod.Dai idei,kaji ti s kakvo se zabavlqva6?



Тема Re: adrenalin bez pariнови [re: Fred]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано27.09.04 21:57



Поздравления за хубавия постинг)))

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: adrenalin bez pariнови [re: zlodeika]  
Авторanonimous (Нерегистриран)
Публикувано30.09.04 19:25



Bi li y4astvala ako se subereme dostatu4no hora hora?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.