Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:26 28.09.24 
Спорт
   >> Екстремни спортове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема MTB-RuLlZz [VarnaBoys]нови  
Автор BurnOu7 (SKA Punk)
Публикувано31.01.04 21:51



Здравейте:

Накратко аз карам от супер много време байк, движа се с ъпгрейднат "Драг-вирус" със сменени части, супер колело. С няколко авери често караме екстрий през гора, от варна до аладжата през кулата след това от аладжата супер спускане, после до кранево през гора ако остане време. Сега чух за някакъв клуб за колелета, в който ще има подобни маршрути...Който иска да се включи да пише на: ska@cska.com за да поддържаме връзка

I'm taking all you down with me!Exsplozives duct taped to my spine!Nothing's g0nna change my mind!


Тема Re: MTB-RuLlZz [VarnaBoys]нови [re: BurnOu7]  
АвторБopянa (Нерегистриран)
Публикувано03.02.04 17:56



Радвам се да ви видя, момчета....
ама сте малко заблудени....аз може да съм момиче, ама смея да кажа, че доста поназнайвам от колела...Специално за това колело "Drag"- "Virus" мога да ти кажа, че е едно от най- дръгливите колела, които колкото и да е смешно, но претендират да се наричат байкове....Доскоро марката "Drag" беше печално известна с това, че предлага само ментета....Отскоро обаче има и колела, които си струват парите. Едно от тях е "Behemoth"-ът, който през последните месеци се предлага с вилка "Marzocchi"- "Drop Off",което обаче му повиши и цената...
Но както и да е...и без това в България не може да се произвеждат напълно качествени колела.
Та, момчета, радвам се, че планинското колоездене набира скорост като спорт у нас. А самите вие членове ли сте на БФПК? В колко национални състезания сте участвали?...Абе имам много въпроси, ама сега нямам време....
Ако искате, посетете сайта на фирмата, в която работя-

и ще можем да си говорим повечко...Тъкмо ще ви запозная и с един национален герой в тази област



Тема Re: MTB-RuLlZz [VarnaBoys]нови [re: Бopянa]  
АвторBurnOu7 (Нерегистриран)
Публикувано04.02.04 09:12



;-)

Виж, тренирам и колоездене и там има два супр модела - шосейки на драг - Drag Xenon" и другия го забравих как се казва...Могат да се конкурират само със "Bianci"-то на съседа ми...Доколкото за моя ДРАГ - сменил съм му пината с една доста по-хубава, цялото задно движение и сега ще си вземам нов амортисиор......Изобщо смятам да му оставя само рамката

Доколкото какво било колелото ми- да дойде някой с мен на Аладжата да се спускаме пък....

Много балъци са идвали, шовечето си тръгват или с автобус или викат по GSM-а баща им да идва да ги взема! А колкото до мене - най-дръгивото колело за мен е Lider DOberman - по-тъпо няма накъде



Тема Re: MTB-RuLlZz [VarnaBoys]нови [re: Бopянa]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано04.02.04 16:59



По въпроса за Drag Behemoth, защо смяташ че си струва парите????Просветли заблудените, ако обичаш.



Тема Re: MTB-RuLlZz [VarnaBoys]нови [re: BurnOu7]  
АвторБopянa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 11:45



Единият модел шосейки на Drag e Xenon, а другият е Master...С първия незнам да е имало проблеми, но с втория.....имаше големи изцепки!
...Ти какъв амортисьор смяташ да си взимаш?...И колко либри?...Щом ще си оставяш рамката само, пак добре...ама ако можеш да смениш и нея- най- добре...Има RAM-ове, които не са чак толкова зле, ама не са от най- евтините. Тука в София бих могла да ти кажа откъде да си купиш такава рамка, обаче за Варна нямам представа...Разбира се, ако се занимаваш с този спорт професионално, и RAM-а може да ти се стори кочинка...
Супер, че си толкова добър байкър, ама я ти ела на Драгалевци и тогава ще си говориме пак...
...Що се отнася до българските колела...нали ти казах, че такова животно НЕМА!!!...Всичките са кочини като цяло...и това е, защото сме бедна държава...нямат хората пари да си купят качествени чаркове и затова вносителите/щото ние все внасяме, а нищо не произвеждаме в това отношение.../ внасят много малко оригинални неща...
В скоро време, обаче, имам основание да смятам, че това ще се промени...
И байк- парк обещават, ама ще видим...



Тема Re: MTB-RuLlZz [VarnaBoys]нови [re: Tanuco]  
АвторБopянa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.04 11:54



Това е моето мнение.
Колелото е евтино...Според мен то е = на парите, които му искат...Това не означава, че е конкурентно спрямо други байкове /B1, Оrange и т.н. примерно/...АБСУРД!!!
Обаче тука пак се връщаме на темата за българските колела...Еми, това е положението...
Ако смятате нещо друго- вие ме просветлете...Нямам нищо против да науча нещо ново.



Тема Re: MTB-RuLlZz [VarnaBoys]нови [re: Бopянa]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано06.02.04 16:33




Не, просто останах с впечатление, че смяташ че е хубаво колело, та можеше да поспорим:)))



Тема хехенови [re: Tanuco]  
АвторБopянa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.04 09:59



Е, радвам се, че се изяснихме....Между другото, знам даже защо това колело е толкова странно евтино...То май вече всички знаят...
А ти с какво колело си?..От колко време го имаш и какви си имал преди това?
Откога се занимаваш с този спорт?- Останах с впечатлението, че си падаш по Downhill-а...Само се надявам да не е X Country, щото аз и досега не мога да я разбера тая дисциплина...въпреки, че имам приятели, които я практикуват...Няма красота, нито удоволствие; само едно безкрайно въртене на педалите....
Както и да е...Нещо се отплеснах...
Разкажи ми за себе си...за мен е интересно да научавам нови неща...



Тема Re: хехенови [re: Бopянa]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано09.02.04 22:45



Всички разбраха, но лошото е че от това губят само клиентите в Б-я, защото пазарът и без това е много малък, за да страда от подобни балкански изцепки.
Карам Scott Octane FX-4 Marzocchi Z3 и т.н. не си падам по крос-кънтрито, то е ясно:)
Предпочитам обаче да карам на Пампорово или на Сопот, защото е много по приятно-няма хора, трасетата са страхотни, а и лифтаджиите са пичове:)
А ти какво караш



Тема Re: хехенови [re: Tanuco]  
АвторБopянa (Нерегистриран)
Публикувано10.02.04 13:15



Браво за Scott-а!...Последния път, когато видях байкър с Октан, си спомням, че се хвалеше, че това колело нямало начин да бъде счупено...Да де, ама малко след това колелото се оказа напълно разглобено, а той- целият в гипс....Къде какво е правел- той си знае...:)...Но иначе колелото си е солидно...
Ти участваш ли в националните състезания? Аз, за съжаление, нямам колело...
:(...последното, което карах, беше Cannondale, и то не беше мое, а на приятеля ми...На всичкото отгоре беше "твърдак"...абе, не беше за мене колело....
Докато стигна до вас, байкърите, ще има още мноооого хляб да изям!

П.П.- Мечтата за готината байкърка, газеща всички туристи, си остава....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.