Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 04.07.24 
Спорт
   >> Екстремни спортове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Скейтнови  
Автор Red Dragon (Ужасно зъл)
Публикувано19.01.04 22:33



Не знам дали му е мястото в този клуб, ама да опитам все пак! Искам да започна да карам скейт, ама не знам от каде да започна! Да, трябва първо да си купя! Искам нещо средно да се понауча, пък по-нататък ще мисля за повече! Та вапроса е какво трябва да си купя (за самия скейт конкретно) и колко горе-долу ще струва! Мерси за отзивите!



Тема Re: Скейтнови [re: Red Dragon]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано20.01.04 12:10



В магазин "БАС" има май курсове по скейт
виж





Тема Re: Скейтнови [re: Tanuco]  
Автор Red Dragon (Ужасно зъл)
Публикувано20.01.04 21:50



Ne iskam kursove, iskam otgovor na konkreten vapros! Sa duskata i ma6inkite pitam!



Тема Re: Скейт [re: Red Dragon]  
Автор Tanuco (.....)
Публикувано21.01.04 10:29



Може би, след като провеждат курсове ПРОДАВАТ и скейтове, а?
иначе магазини за скейт колкото искаш-Onboard, Insomnia(на ул.Гурко), BoardShop.



Тема Re: Скейтнови [re: Red Dragon]  
АвторRATM (Нерегистриран)
Публикувано21.01.04 18:37



"По въпроса..": От Corporide или board shop-а си взимаш една дъска Fly (българска ,но особено като за начинаещ е екстра)+ нормална черна шкурка пак от тия магазини (караш ги да ти я сложат те в случая) за 69 лв. В различните магазини вече ще си разпиташ за машинки и особено за колелца на старо (в insomnia-та има едни колелца за 40лв не толко лоши,почти чисто нови).Ако не намериш ,а пък имаш пари, си вземи и нови ,за машинките например, за 100лв двете машинки и за 60 има нови колелца(машинки навсякаде има)."Непретенциозни" лагери си взимаш за 10 до 20 лв. и някакви подложки примерно (зависи какви машинки си вземеш) и си готов.От железария си взимаш болчета и гайки (имаше такъв много тъп виц) и го сглобяваш...

Поздрави на всички!

Надявам се ,че не си търсиш скейт от чисто позьорство ;)



Тема Re: Скейтнови [re: RATM]  
Автор Red Dragon (Ужасно зъл)
Публикувано21.01.04 20:14



Abe ne sum suvsem suglasen da si kopuvam kakvoto i da e bulgarsko! I kakvoto i da e vtora upotreba! Ina4e moga da dam i 1000 i 2000 lv, abe bez zna4enie! Ama kakvoto i da e, samo da ne e bulgarsko ili vtora upotreba! Are mislete! Az si zapluh edni zglobeni ot internet na: active.com! Davaite saveti!! 4akam dokato se stopi snega! Are!!!



Тема Re: Скейтнови [re: Red Dragon]  
АвторRATM (Нерегистриран)
Публикувано25.01.04 16:28



Пич ,това което съм ти написал като предложение е повече от добро.Ако си начинаещ няма абсолютно никакъв смисъл да си взимаш нещо по-скъпо-няма да можеш да усетиш никаква разлика!Щом не искаш не искаш нещо настаро - твоя работа - вземи си нови ,и това съм ти написал (най-добре е по мое мнение машинки Royal за100 и колелца Pig или ToyMachine за 60лв)А дали ще си вземеш българска дъска не ми пука много (за качеството на българските неща можем да поспорим много) - щом искаш да се гъзариш си вземи нещо друго ,което докто се научиш ще стане на нищо...

Поздрави на всички!



Тема Re: Скейтнови [re: RATM]  
Автор7sec (Нерегистриран)
Публикувано26.01.04 16:11



RATM vuobshte ne se zanimavaj s glupavi hora...
Red Dragon pich,otidi kudeto si iskash daj pet stotaka za duska i gotovo, shtom ti se davat kinti i shtom ne iskash bulgarsko ili vtora ruka, ne vijdam kude ti e problema. aaa ili moje bi problema e tam, che ne si zadal pravilno temata...mai trqbvashe da bude "kvo da si kupia che da sum guzar ot klasa???" e zaradi takiva kato tebe dumata "pozior" e takova klishe...



Тема Re: Скейтнови [re: Red Dragon]  
Авторskate4fun (Нерегистриран)
Публикувано28.01.04 12:53



Fly Skateboards rulezzzzzzzzzzzzzzzz!!!!
Absolutno suglasen s mnenieto na poslednite dvama!!
Pich ako si tolkova navivat nauchi se purvo na tva na koeto sa se uchili mai vsichki deto si karat za kefa puk posle skachai na pro duskite, kato se nauchish pone se butash
peace \/



Тема Re: Скейтнови [re: 7sec]  
Автор Red Dragon (Ужасно зъл)
Публикувано30.01.04 22:12



Ti mai mnogo mnogo ne 4atka6! Ne mi e do "guzariqta"! Prosto hi4 ne mi puka kolko pari 6te dam i kolko moje da mi se naloji da dam po- natatuk! A-a-a i tva za glupostta-kak go izmerva6-v kilogrami li???? Purvo nikoi nqma da razbere, 4e karam! Kogato se nau4a pak 6te si kupq! NE MI PUKA ZA CENATA!!!!!! NITO ZA GUZARIQTA! KAKTO KAZVA6E BE6TA MI-"AKO PIE6 VODKA-PONE DA NE E BOLKUK! IMA6 PARI VZEMI ABSOLUT NAPRIMER, NO ZNAI 4E PIE6 NE6TO KA4ESTVENO!"! Tva moje6 da go polzva6 za vsi4ko!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.