Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:47 25.06.24 
Спорт
   >> Екстремни спортове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Xpucmo]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 20:55



Ne znam!Az sym za baika:) Ne sym sys super baik(daje e samo bega4) no opredeleno e MANIA osobeno zimata na Vito6a!!!



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: koko]  
АвторNAPU6VANETO:) (Нерегистриран)
Публикувано19.02.03 20:57



Napuhvaneto



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Az]  
Авторfifti (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 11:40



opitval sam vsi4ko koeto kazvate no tova koeto preziviah (istinski strah) e na rally svecia 2001 ,po edni gorski pate4ki letat s 200km.h s vratite naprede ,praviat skokove po 50-60 metra padat na 1-2 gumi zalitat na liavo na diasno edin mina pokrai mene na 5 santima ,abe lele male mnogo strasno.



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: fifti]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано20.02.03 14:46



айде посмали малко...чак пък всичко....
ти си направо майстор на спорта....пък си се уплашил от едно рали състезание!

Nil novi sub sole


Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: fifti]  
Автор Spitfire XlV (upgrade from IX)
Публикувано24.02.03 20:29



очаквай Colin Mcrae Rally 3 РС-CDrom в началото на май месец на тебе коя ти е любимата WRC кола



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Spitfire XlV]  
Автор speedmaniac (adrenalin)
Публикувано26.02.03 02:27



kak ste ekstremisti? nadiavam se da ste dobre!
e t'va e tema za men, neznam kak sum ia propusnal do sega.

Mnogo malko hora po sveta mogat da dadat merodavno mnenie po tazi tema. Zashto? Otgovariam na otgovora s otgovor: Kak mojesh da kazesh pri koi ekstremen sport se vdiga nai - mnogo adrenalina kato ne si gi probval vsichkite? Nadali ima nikoi koito da se pohvali s takuv fakt, da negovorim puk che tribva da e profesionalist po vsichkite, za da opredeli. Ekstremnite sportove sa mnogo, viarvaite mi. V momenta sum v USA i vi kazvam ot lichni nabludenia, che tuka ima ekstrimni sportove za koito nikoga ne biah chuval.
Ako napravite klasacia za nai - ekstremen olimpiiski sport [t.e. uzakonen s mejdunarodna federacia ], to togava moje da bude daden po - iasen otgovor, veroiatno e ski-skok, nepretendiram za tochnost, moje bi v momenta ne se seshtam.
No kakto veche kazah sushtestvuvat mnogo, neregistrirani sportove, kato naprimer snowboard v devstven sniag, kadeto lavinnata opasnost e visoka. tova zanimanie sus sigurnost e po - ekstremno ot vseki olimpiiski sport.
kakvo vsushnost e ekstremen sport? Praktikuvaneto na vseki sport, neminuemo vodi do vdigane na adrenalina, no razlikata s ekstremnia sport e stepenta na opasnost. kolkoto po opasen e daden sport, to tolkova po-ekstremen e toi.
Tochkata na otdeliane na ekstremnoto ot obiknovennoto pri vseki chovek e razlichna, moje bi kolkoto poveche se prestrashavash da napravish neshto ekstremno i kolkoto poveche vlizash v predizvikatelstvata, tolkova poveche vdigash vuprosnata granicata.
V podkrepa na moite dumi shte spomena che angliiskata duma "extreme", oznachava "kraen". Kade tochno e vasheto "kraen", samo vie si znaete.
Za baba mi posledna tochka e 80km/ch pri karane na kola. Ot tam na gore e "extreme".
Ako ima niakakva zavisimost pri opredelianeto na ekstremnite sportove i koi e po - ekstremen, to tova e opasnostta za jivota. Kolkoto po opasen e daden sport, to toi e tolkova po - ekstremen.
Ta kato cialo nai - ekstremen e nai - opasnia za zdraveto sport. na toia otgovor nikoi ne moje da vi obori. Dokazatelstvoto e: koe e po - ekstremno, da karash surf na izkustvena vulna ili zaedno s akulite. Trupkata e neveroiatna pri vtoroto.
da karash kola s 250km/ch na pista ili letishte, ili v dvijenieto po magistralata?
A shto se otnasia do skateboarda, veche vi kazah che vseki sam za sebe si moje da si kaje dali e ekstremno za nego. Imam priatel deto pada na glava, stava i ne mu puka. E, kak da kaza che za nego skeita e "extreme". Za men e , shtoto sum padal losho i taka i nemojah da preboria toia strah.

Nadiavam se moeto skromno mnenie da vi iziasni predstavite za "extreme".

Only dark red blood can rise the adrenalin up


Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: speedmaniac]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано26.02.03 13:55



a da znaesh anlgiiskoto "extreme" otkyde idwa?!?!

Nil novi sub sole


Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: ld1oT4eTo]  
АвторKimgirl (Нерегистриран)
Публикувано09.03.03 08:58



Peace,man i az sum za boarda!



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Xpucmo]  
Автор Уил- (не то4но фея!!)
Публикувано16.03.03 19:04



TE SA DVA!!!!!!!!!!!!!!!! PARASHUTIZMA I BANGI TO AKO NIAKOI ZNAE PO GOTIN SPORT DA MI PRATI BELEGKA!!!!!



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Tanuco]  
АвторKaiowas (Нерегистриран)
Публикувано16.03.03 23:08



estestveno 4e nai-ekstremnia sport e ska4aneto ot samolet s para6ut i ot tam-natatuk sledvat budji skokove, paraplanerizma i deltaplanerizma, no ima istina i v tva 4e ne moje da podrejdame extremnite sportove po extremnost.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.