Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:54 25.06.24 
Спорт
   >> Екстремни спортове
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Xpucmo]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано26.11.02 16:46



Относно бейс скоковете на Росен-Има документиран на видео скок с приземяване от Витиня!
на 6-ти Юни тази година имаше масов бейс от Аспаруховия мост-10 човека!



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Tanuco]  
АвторSkydive (Нерегистриран)
Публикувано26.11.02 20:53



Za base-a ot Asparuhoviq most ti razkazah za kakvo stava vypros,a za Vitinq -> hmm dokato ne go vidq tova video nqma da povqrvam. S kakyv parashut e skochil ot Vitinq? Mosta na Vitinq e visok 120metra a tova e dosta nisichko za base napravo si e opasnichko. Abe chestno kazano ne mi se vqrva da sa skochili ot Vitinq osven ako ne sa napravili syshtata parodiq na base kato ot Asparuhoviq.
Naskoro chuh che Rosen si e kupil balon i e izvikal edin moi friend (Skina ot kazanlak) da skochat ot balona,samo che imalo edin malyk problem- balona mojel da kachva do 200m samo ;o)
Kato se vidim proletta s rosen shte go pitam za kakvi basejumps e govoril tolkova.
Blue Skies!!!



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Skydive]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано26.11.02 23:09



Абе Росен е доста запознат с бейс скоковете.
А 120м според мен не са малка височина за такъв скок.Нищо не пишеш за оня случай.....



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Tanuco]  
АвторXpucmo (Нерегистриран)
Публикувано27.11.02 02:08



che Rosen e zapoznat s base skokovete ne sporq,ama da kajesh che 120m sa dobra visochina za base -> xex
Znaesh li za kolko metra se otvarq edno krilo s malka plosht,bez slaider i konteiner(tova e variant za maksimalno byrzo otvarqne koito s izpolzva samo pri base ot nisko)
Az shte ti kaja: cifrata varira ot 50-60(mnoooogo rqdko) do 100(dosta chesto) metra. T.e. ako kriloto ti napravi zadryjka (koeto se sluchva dosta chesto)moje i da ti se otvori nqkolko metra pod zemqta. Ne kazvam che tozi skok e nevyzmojen zashtoto znam za base i ot po-niski visochini no opredeleno base ot 120m e DOSTA opasnichko i az(naprimer) bih se zamislil predi da skocha.



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Xpucmo]  
Автор Tanuco (все едно....)
Публикувано27.11.02 13:42



Определено имаш повече познания от мен в тази област.
Но пък и неслучайно BASE jumping-ът е един от най-опасните екстремни спортове.

Редактирано от Tanuco на 27.11.02 13:46.



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Sk8girl]  
Авторnicro (Нерегистриран)
Публикувано05.12.02 05:47



помислете над комбинацията грешка-последствие и се поровете в статистиките ако чак толкова ви мъчи проблема кое е по-екстремно.Май по-важно е да се кефим на спортовете си и да оставаме цели за да можем да си лафм за тях.



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Xpucmo]  
Авторbayilijan (Нерегистриран)
Публикувано06.12.02 23:47



ami spored men nai extremniq sport e katereni na steni. Twa e!!!



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Xpucmo]  
Авторnaturalist (Нерегистриран)
Публикувано08.12.02 11:56



Extremen sport e takuv koito ne vladee6 i vupreki tiva praktikyva6.Ako go vladee6 i si naqsno s riskovete ne e tolkova extremno.



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: naturalist]  
Автор vtrendy ()
Публикувано09.01.03 12:48



това вече наистина ми хареса като определение за екстремните спортове. може би трябва само да се добави думичката "и контролираш" към познаването на рисковете и си става супер определение.
браво



Тема Re: Кой спорт според вас е най-екстремен?нови [re: Xpucmo]  
Авторincognito (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 14:55



Da vi kaja chestno golqm pochitatel sam na mauntain bike t.e. ne slizam ot nego. Ako nqkoi koito do sega si e sedql v ka6ti kato se ka4i 6te kaje golqma rabota e . No ne e taka. 5 godini ska4ah s para6ut, kato za tezi 5 godini napravih ne malko skokove. Mejdu towa opitah i skalno katerene no uvi ne mi haresa. Mislq 4e 6te si ostana veren na para6utizma. Skoro mislq da opitam i kakva e trapkata ot paraplanera za da napravq sravnenie. No za sega za men para6utizma si ostava nai golqmata trapka




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.