Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 08.05.24 
Спорт
   >> Екстремни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Кой е вашият любим екстремен спорт?нови  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано07.09.01 14:47



Аз съм бесен фен на парашутизма, ако може да се причисли към тях:))))
От доста време се самонавивам за бънджи или планинско колоездене(онова, където се счупваш) ама нещо нямам време.

Абе на всеки човек идеята за екстремен спорт е различна. Какво ще кажете за ръгби?? Знаете ли, че в БГ се играе и то от 1960та година:)))))))



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор CRZ ()
Публикувано07.09.01 14:58



eh parashutizum...mnogo sum entusiaziran za tova ama godinkite mi oshte ne stigat...vij bungi da....tazi godina probvah za pruv put na skate sustezanieto pred pametnika...prosto...neveroqtno e...inache za lubim extremen sport...skite...nqkoi moje i da kaje che te ne vlizat v grafata ama vsichko si zavisi ot nachina na karane...primerno downhilla ne e li extremen...v svetovnata kupa skorosta stiga do i daje nad 140...primerno na shtraiff v kitzbuhel....ami free ride karaneto..i to se vodi opredeleno za extremen sport...az ne sum prfesionalist ama gledam da podrajavam na tia pichovete ot svetovnata kupa ... poluchava se edno krasiva kombinacia ot qk shus i slalom mejdu orachite ....puk i planiskoto koloezdene..i nego go haresvam...makar che ne sum mnogo navutre s neshtata...smqtam i tam da otkrivam horzionta kakto i pri skite...puk i bmx karaneto.....obshto vzeto mai tva sa mi lubimite ne samo ekstremni a i vobshte sportove...imam merak i za oshte....gledai kanal extreem i tam 190% shte namerish oshte neshto koeto "stava za probvane"....

ПИЧ С ТУРБИНИ


Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: CRZ]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано07.09.01 18:03



Да, ските са велико нещо, аз миналата зима се ориентирах към скокове с максимална скорост. Колко псувни съм изял само, а колко пребивания направих:))))))))



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор Downhill (прохожда отново)
Публикувано08.09.01 02:25



И аз си падам по екстремните ски - едвам се крепя, ама затова пък карам бързо и разкрачен като жаба, че така съм по-стабилен :)) Обаче планинското колоездене ми ги замести почти напълно ските, вече на ми липсват толкова. А и са бая скъп и зависим спорт. Като ти спрат лифтовете и влековете...

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор Члeн1® (Член №1)
Публикувано08.09.01 15:55



е чак пък ръгбито да е екстремен спорт :))

а виж това не го знаех :))))

от много време ме навиват за делтапланер ама нещо не ми се ще да се потроша за едното нищо .
за планинското колоездене - обичам да се спускам с маунтинбайк от копитото или от алеко или от байкръстьо надолу но досега не съм се строшил :)

Положението е осрано без надежда за почистване!


Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: Downhill]  
Автор CRZ ()
Публикувано08.09.01 20:49



auuu...ti da vnimavash s tva razkracheno karane she znaesh li kolko klekove izkochiha naposleduk pri taq lipsa na snqg...aaaa strashno si e tva...pazi se i otdolu:-))))
verno si e che skite sa adski ekstremen sport...dneska bratcheda me vozi po okolovrustnoto s 140....v svetovnata kupa karat s takava skorost kato sa na 50 santima ot zemqta i razchitat samo na dve letvi...az s kartingite na borisovata pri okolo 50 km...te tolkova i si digat mi se struva che letq...a predstavqm si kvo e na skite......
she doide denqt kogato i men shte me rugnat v svetovnata kupa i s gordost shte nosq zvanieto purvia bulgarin pritejatel na kristalnia globus v spuskaneto....eh mechtiiii...mlad i zelen sum oshte....

ПИЧ С ТУРБИНИ

poglednete toq sait....e tva ako ne e ekstremno 248.105 kmh na ski...ehh..i az nqkoi den shte ....

Редактирано от CRZ на 08.09.01 20:52.



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: CRZ]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано10.09.01 12:01



Мисля,че всичко над 100 на ски е много, много екстремно:))))))
Още по-екстремно ще бъде снимката е нощен труд:_)))0)



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: Члeн1®]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано10.09.01 12:04



Абе аз байка бих го почнал, но колелото убива чистата скорост на спринтовите бягания, а това ми е хоби и ако стана по-бавен ще побеснея. Иначе краката, които имам ме карат да мисля,че лесно бих могъл да правя голяма конкуренция на добрите в бранша:)) Иначе е доста здраво и като катеря витоша винаги се замислям,гледайки байкърите.

Бих искал да пробвам делтапланер, но аз съм от тези, които правят мизерии с летателни апарати щото им се вижда смешно, та не желая да потрошвам на хората апаратурата:))))



Тема Кой ли?!?нови [re: LuboPenev]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано10.09.01 13:49



Да си кажа честно има потенциал да ми харесат всичките, само да мога да ги опитам В момента Ски и МТВ ми запълват времето:))) Но бих искал да пробвам Парашутизъм, рафтинг, ХеллиСки, боди-борд (макар че незнам колко добре ще се справя:) така 4е ако има фенове на тези дисциплини, дайте инфо по въпроса плс:)

Редактирано от CuO на 10.09.01 13:55.



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: CRZ]  
Автор Eли (baikalka)
Публикувано13.09.01 11:26



Я да те питам ,за 24 и 25 Май ли говориш,и кажи кога по-точно си скачал(кой от двата дена),аз бях там плътно и може и да съм те запомнила


п.п. пробвай скок от Витиня или от Клисура(по близко са от Аспаруховия),крана е детска работа

Редактирано от Eли на 13.09.01 11:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.