Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:15 11.06.24 
Спорт
   >> Екстремни спортове
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Кой е вашият любим екстремен спорт?  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано07.09.01 14:47



Аз съм бесен фен на парашутизма, ако може да се причисли към тях:))))
От доста време се самонавивам за бънджи или планинско колоездене(онова, където се счупваш) ама нещо нямам време.

Абе на всеки човек идеята за екстремен спорт е различна. Какво ще кажете за ръгби?? Знаете ли, че в БГ се играе и то от 1960та година:)))))))



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор CRZ ()
Публикувано07.09.01 14:58



eh parashutizum...mnogo sum entusiaziran za tova ama godinkite mi oshte ne stigat...vij bungi da....tazi godina probvah za pruv put na skate sustezanieto pred pametnika...prosto...neveroqtno e...inache za lubim extremen sport...skite...nqkoi moje i da kaje che te ne vlizat v grafata ama vsichko si zavisi ot nachina na karane...primerno downhilla ne e li extremen...v svetovnata kupa skorosta stiga do i daje nad 140...primerno na shtraiff v kitzbuhel....ami free ride karaneto..i to se vodi opredeleno za extremen sport...az ne sum prfesionalist ama gledam da podrajavam na tia pichovete ot svetovnata kupa ... poluchava se edno krasiva kombinacia ot qk shus i slalom mejdu orachite ....puk i planiskoto koloezdene..i nego go haresvam...makar che ne sum mnogo navutre s neshtata...smqtam i tam da otkrivam horzionta kakto i pri skite...puk i bmx karaneto.....obshto vzeto mai tva sa mi lubimite ne samo ekstremni a i vobshte sportove...imam merak i za oshte....gledai kanal extreem i tam 190% shte namerish oshte neshto koeto "stava za probvane"....

ПИЧ С ТУРБИНИ


Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: CRZ]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано07.09.01 18:03



Да, ските са велико нещо, аз миналата зима се ориентирах към скокове с максимална скорост. Колко псувни съм изял само, а колко пребивания направих:))))))))



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор Downhill (прохожда отново)
Публикувано08.09.01 02:25



И аз си падам по екстремните ски - едвам се крепя, ама затова пък карам бързо и разкрачен като жаба, че така съм по-стабилен :)) Обаче планинското колоездене ми ги замести почти напълно ските, вече на ми липсват толкова. А и са бая скъп и зависим спорт. Като ти спрат лифтовете и влековете...

по-бързо, още по-бързо... изгорях


Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор Члeн1® (Член №1)
Публикувано08.09.01 15:55



е чак пък ръгбито да е екстремен спорт :))

а виж това не го знаех :))))

от много време ме навиват за делтапланер ама нещо не ми се ще да се потроша за едното нищо .
за планинското колоездене - обичам да се спускам с маунтинбайк от копитото или от алеко или от байкръстьо надолу но досега не съм се строшил :)

Положението е осрано без надежда за почистване!


Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: Downhill]  
Автор CRZ ()
Публикувано08.09.01 20:49



auuu...ti da vnimavash s tva razkracheno karane she znaesh li kolko klekove izkochiha naposleduk pri taq lipsa na snqg...aaaa strashno si e tva...pazi se i otdolu:-))))
verno si e che skite sa adski ekstremen sport...dneska bratcheda me vozi po okolovrustnoto s 140....v svetovnata kupa karat s takava skorost kato sa na 50 santima ot zemqta i razchitat samo na dve letvi...az s kartingite na borisovata pri okolo 50 km...te tolkova i si digat mi se struva che letq...a predstavqm si kvo e na skite......
she doide denqt kogato i men shte me rugnat v svetovnata kupa i s gordost shte nosq zvanieto purvia bulgarin pritejatel na kristalnia globus v spuskaneto....eh mechtiiii...mlad i zelen sum oshte....

ПИЧ С ТУРБИНИ

poglednete toq sait....e tva ako ne e ekstremno 248.105 kmh na ski...ehh..i az nqkoi den shte ....

Редактирано от CRZ на 08.09.01 20:52.



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: CRZ]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано10.09.01 12:01



Мисля,че всичко над 100 на ски е много, много екстремно:))))))
Още по-екстремно ще бъде снимката е нощен труд:_)))0)



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: Члeн1®]  
Автор LuboPenev (Fuck off!)
Публикувано10.09.01 12:04



Абе аз байка бих го почнал, но колелото убива чистата скорост на спринтовите бягания, а това ми е хоби и ако стана по-бавен ще побеснея. Иначе краката, които имам ме карат да мисля,че лесно бих могъл да правя голяма конкуренция на добрите в бранша:)) Иначе е доста здраво и като катеря витоша винаги се замислям,гледайки байкърите.

Бих искал да пробвам делтапланер, но аз съм от тези, които правят мизерии с летателни апарати щото им се вижда смешно, та не желая да потрошвам на хората апаратурата:))))



Тема Кой ли?!?нови [re: LuboPenev]  
Автор CuO (bike user)
Публикувано10.09.01 13:49



Да си кажа честно има потенциал да ми харесат всичките, само да мога да ги опитам В момента Ски и МТВ ми запълват времето:))) Но бих искал да пробвам Парашутизъм, рафтинг, ХеллиСки, боди-борд (макар че незнам колко добре ще се справя:) така 4е ако има фенове на тези дисциплини, дайте инфо по въпроса плс:)

Редактирано от CuO на 10.09.01 13:55.



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: CRZ]  
Автор Eли (baikalka)
Публикувано13.09.01 11:26



Я да те питам ,за 24 и 25 Май ли говориш,и кажи кога по-точно си скачал(кой от двата дена),аз бях там плътно и може и да съм те запомнила


п.п. пробвай скок от Витиня или от Клисура(по близко са от Аспаруховия),крана е детска работа

Редактирано от Eли на 13.09.01 11:28.



Тема Re: Кой ли?!?нови [re: CuO]  
Автор CRZ ()
Публикувано13.09.01 14:42



e i az ot nqkolko godini iskam da probvam heli ski ama kude...to che ima kude da...bqha mi spomenavali neshto za borovets obache cenata za edin den bila ubiistvena neshto ot porqduka na 900$ ili leva...neznam tochno...ta za tva ostava da se zadovolish s lifta ili ako sa ti pisnali standartnite pisti tip maslo nai dobre da pokatersih nqkolok chasa pri sedemte rilski i ..ama pak nqma da e heli ski...nqma helicoptera...az za bodi borda...pri tia strahoviti vulniv bulgaria....

ПИЧ С ТУРБИНИ


Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор aazi elvul (влюбеният дявол)
Публикувано13.09.01 20:10



Здрасти,
като бесен фен на парашутизма ти скачаш ли някъде??Защото в последните
години май няма много възможности.



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: aazi elvul]  
Автор Airfan (екстремен)
Публикувано14.09.01 11:22



Koito tursi - namira. Minalata godina imam 17 skoka za liatoto ;-) v Bulgaria



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: Airfan]  
Автор aazi elvul (влюбеният дявол)
Публикувано15.09.01 10:04



Ще бъдеш ли така добър да споделиш нещо повече с мен?
Моля те,драсни ми една бележка.



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Авторriho (Нерегистриран)
Публикувано15.09.01 18:51



катерене!
and nothing else matter!
е, добре де, също ски и калело



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор JJ_ ()
Публикувано07.10.01 20:07



ekstremnite ski, po mestata po koito padat lawini. osobeno ako niakoia po4ne da pada, stawa nai got. no ne probwai opasno e, ama mnogo.



Тема Еееее споко де...нови [re: CRZ]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано14.10.01 03:49



...Нали си дигал вече 120 с колелото

Айде!


Тема Ха...нови [re: LuboPenev]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано14.10.01 03:54



...Един приятел тренира лека атлетика ( по-точно бягане) и са му казали на момента да зереже колелото Иначе щял да има проблеми с краката... Сам си прави изводите. Ако е така(несъвместимостта между двете), то явно няма да си сред добрите байкъри...А като за начало можеш да пробваш да се надбягваш с мен( с колело), пък дано се откжеш навреме ...

Айде!


Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор fahrradfahrer (biker)
Публикувано30.10.01 22:03



.....mountainbiking.....



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор Psychoiho (lamer)
Публикувано01.11.01 19:18



po-skoro jelanie ti lipsva. "niamam vreme" e nai-tupoto opravdanie na zemiata



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор temptress (непозната)
Публикувано30.12.01 16:00



честно, поне от теб очаквах истината, а то кво?
парашутизъм, да те еба
аре бе, нема ли некой, който да практикува ебането като екстремен спорт

темптресс - екстриииийййм



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: temptress]  
АвторMiMeTo (Нерегистриран)
Публикувано05.01.02 23:46



ami prav si-za vseki eksteremen sport ima razlichno znachenie-lichno az mnogo iskam da skocha s bundji ot nai bisokiq most bulgariq-abe ne my pomnq imeto,toi bil nai visok i na balkanite. inache karam snowboard,karala sum i skate i tem podobni.



Тема Кои са тея...нови [re: MiMeTo]  
Автор KPETEH. (ABuser, разсеян)
Публикувано06.01.02 02:36



...Тем подобни!?!?!?!?!?!?!!?!?!!!!!!

Айде!


Тема Re: Кои са тея...нови [re: KPETEH.]  
АвторMiMeTo (Нерегистриран)
Публикувано06.01.02 22:31



chakai malko-ti k'vo ese li iskash da ti napisha be??az prosto metnah nqkolko zaglaviq i tolkoz. VIVA LA ANARCHY!!



Тема hmmmнови [re: KPETEH.]  
Автор divo_cvete ()
Публикувано06.01.02 23:16



abe, umniko, ti si na vsqka ,andja merodiq!!! Ama are da ne se zaqjdame!



Тема mosta e...нови [re: MiMeTo]  
Автор divo_cvete ()
Публикувано06.01.02 23:18



Klisura, ako ne se luja!



Тема Re: mosta e...нови [re: divo_cvete]  
Автор Meme lndiankata (treva zelena)
Публикувано07.01.02 23:53



Ne, Vitinia e 120m. klisura e malko po skromno -90



Тема Re: mosta e...нови [re: Meme lndiankata]  
АвторMiMeTo (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 16:54



abe nqma znachenie kak se kazva,trqaa samo da nai visokiq.



Тема Re: mosta e...нови [re: MiMeTo]  
АвторAdrenalin (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 21:25



Nai visokoto mjasto za skok sus bunji ot most v BG e Vitinja, po Botevgradsko Shose se stiga(120m), Klisura e 100m. Nai viskokija vuzmozen skok, koito moze da napravish e ot Heli i e mnogo po jako zashtoto visotchinata e 400m.
Ot neshtata koito sum probval dosega e Basejumping ot edna skala do Aiger vuv Swiss(750m) i gosmjatam za nai opasnija sport, njama mjasto za greshki imash samo edin parashut bez rezerven kakto e normalno. Ot ostanalite kato Heli-Ski i Board, KiteBoard,WakeBoard,WindSurf,Surf,FreeSoloing,Rafting i drugi sushto sa mnogo jaki. Edinstvenija problem e tche trjabva da izlezete ot BG za da usetite nai jako.
PS:Vsitchko e v zelanieto na tchovek dali njakpoga shte gi useti.(Horata koito znajat kakvo e tchustvoto ot Adrenalin da ti izpulva tjaloto, shte me razberat)



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
АвторKurtiCatA (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 12:09



ta za rugbito v gabrovo ima dosta dobur otbor po rugbi.
M da



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Авторblader (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 18:07



az li4no sum lud po rplerite , glavno za trikove i t.n.



abe nqkoi znae li kude se namira magazina ONBOARD



Тема за онборда....нови [re: blader]  
Автор CRZ (гръмогущер)
Публикувано29.01.02 22:13



мии....на две спирки май...или 3...от орлов мост по Цариградско ама с кой рейс беше...мамка му...май 86...слизаш там при едно подлезче...минаваш от другата страна и гледаш магазина...отпред има рампи за фингъри изкарани...

ГРЪМОГУЩЕР С ТУРБИНИ


Тема Re: за онборда....нови [re: CRZ]  
АвторMiMeTo (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 14:35



to pa bleidkite edin ekstremen sport...puk za onboerd i az ne znam s koi reis se hodi ama inache znam kude e,abe vij nai dobre chekni im saita tyko vij ima adres....koi znae.



Тема Re: за онборда....нови [re: MiMeTo]  
Автор Eли (патка)
Публикувано31.01.02 18:39



за магазина: по- добре да вземе тролей от Орлов мост защото рейсовете я подминават тая спирка на която трябва да слезеш(не всички може би, ама за по сигурно). Качваш се и на 2-рата без да броиш Орлов мост слизаш, там има подлез до спирката и минаваш под него от другата страна и там като излезеш отсреща ти е магазина.Ще се ориенираш по единствения висок блок, на който има голяма реклама на Lucky Strike и на Seat
п.с.Цариградско шосе, квартал.Яворов бл.48-49, тел (02) 9715034
Ако се тръгва от хотел Плиска е на следващата спирка


живи и здрави

Редактирано от Eли на 31.01.02 18:48.



Тема Re: За Екстремните спортове!нови [re: Eли]  
Автор Tanuco (ентусиаст)
Публикувано30.03.02 10:47



Най-яко е да скочиш с бънджи!Досега такава силна концентрация на адреналин...никъде не съм изпитвал одсега...иначе супер се кефя на планинското колоездене....между другото Клисура е 62м(100%)... а Витиня е 126...на Витиня не съм скачал още, но я компенсирам с Клисура:)))



Тема Re: За Екстремните спортове!нови [re: Tanuco]  
Автор manta (непознат )
Публикувано02.04.02 18:05



Ti mai ne si skachal s parashut



Тема Re: За Екстремните спортове!нови [re: manta]  
Автор Tanuco (ентусиаст)
Публикувано02.04.02 19:44



Не съм...ама имам желание, ама на мен ще ми е малко проблемно заради кг...ама ще видим



Тема Re: за онборда....нови [re: MiMeTo]  
Автор Psychoiho (lamer)
Публикувано28.04.02 20:40



are sega, ideiata ne ekakvo karash a kak!
bladovete sa si super extremia kato si mahnesh spirachkata, nekaduren si i se pusnesh po nanadolnishteto :) ot opit go znam

no bika ne si go davam za durg zport.....


karam zaika zashtoto moga!


Тема аз пък съм занови [re: LuboPenev]  
Автор CharmingW (п-илето)
Публикувано17.05.02 01:51



windsurfing-a



Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор Tarkus (новак)
Публикувано29.06.02 08:42



Az sam fen na pesterite,baja extremni mesta moze da si nameri chovek tam,pak i e mnogo krasivo.
Inache v poslednite dni na sesijata se ubejdavam,che ucheneto po chisleni metodi e edin mnogo,ama mnoogo extremen sport!

A twinkling light,hidden behind the mirror.


Тема Re: Кой е вашият любим екстремен спорт?нови [re: LuboPenev]  
Автор kkrekk ()
Публикувано15.09.20 06:30



няма по-екстремен спорт от футбола




Cristiano Ronaldo Vs Lionel Messi ● Top 5 Fights\Angry Moments Ever ● 1080i HD




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.