Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:12 28.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Благодаря ти Гугъл...  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано07.03.13 17:23



Та значи скъпи виртуални приятели от днес наШта "мила рОдина" е в Гугъл стрийт вю!Направих една виртуална разходка и се успокоих!

:

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: безспокойство [re: ZainGadol]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано07.03.13 23:44



а безспокойството преди това от какво беше ?



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: безспокойство [re: eFFeXX]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано08.03.13 07:46



Преди това нямаше безпокойство а по-скоро няк'ви носталгични чуства... А успокоението от къде дойде ти се сещаш сам.

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: безспокойство [re: ZainGadol]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано08.03.13 09:23



мдаaa, разнебитени тротоари, боклуци по улиците, лющещи се фасади, бурени, руини ...



Тема Re: безспокойство [re: DarkSide]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано08.03.13 13:35



Абсолютно... и това за София... за другите по-малки населени места (градове/села) не ми се коментира.Има нови згради ДА,дизайн не лош,НО на фона на останалото...Абе тъжна картина.

И авто парка се е "поосвежил" малко със автомобили втора ръка в диапазон до 5000евро макс. ( за "шир потребата" имам предвид има и луксозни забелязах,НО на пръсти се броят) Та така...

"How much do you want for all of them?"

Тема Re: безспокойство [re: ZainGadol]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано08.03.13 14:40



в един друг клуб вече бяха писали за това нещо и бяха дали линк към центъра на Русе, (щот човека пуснал темата е от Русе), и аз кликнах да погледна, и понеже в Русе съм бил първата година войник, отидох да си видя родната казарма (щот реално само това познавам от Русе-то) ...

Eеиййй, уплаши ми се окото направо !!!

пред КПП-то , където метяхме тpотоарите и събирахме листата и хартийките и фасовете по 3 пъти на ден, където всичко постоянно се миеше, търкаше, варосваше, белосваше, боядисваше и поддържаше в идеален ред, и най-отгоре се вееше българското знаме, сега има изоставени разнебитени полусрутени постройки, изпочупени стъкла, изпопадала мазилка, ръжда и боклуци ...

... все едно война е имало и врагът ни е бомбардирал !!!





Тема Re: Благодаря ти Гугъл... [re: ZainGadol]  
Автор Peджинa Фaлaнджи (Лама)
Публикувано08.03.13 14:42



Дано някой да си е намерил бебето от втората снимка





Тема Re: безспокойство [re: DarkSide]  
Автор ФишPиб (Емарципанена)
Публикувано08.03.13 18:02



Дарки,
бацил ли си бил?





Тема Re: [re: ZainGadol]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано09.03.13 22:17



Пък тук писаха как Гугъл наред със снимките, е събирал и пароли на хората, които са ползвали Интернет от незащитена Интернет мрежа.
В 30 държави.
Гугъл твърди, че станало по погрешка. Ама аз не вярвам в невинността им. Продават ти "търсенията" за жълти стотинки, за да бъдеш затрупан с още повече реклами.

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)


Тема Re: [re: иливap]  
Автор ZainGadol ( Брутален )
Публикувано10.03.13 00:05



Точно за да се предпазя от подобни "пръчки",които искат регистраций имам мейл специялно за целта,който никога не отварям а само периодично изхвърлям кошчето....

До сега не съм имал ядове... Последните години съм се "ъпгрейднал" само с Епъл и вируси не съм имал... Преди със Вин/бозата ми беше писнало да преинсталирам през 5-6 месеца...

"How much do you want for all of them?"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.