Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:06 26.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: The Fifth Element]  
Автор иливap (Counselor)
Публикувано01.03.13 18:00



Мислех, че е ясно.
Нито се радвам, нито злобея. Не ме интересува.

Дир ми изяде B-то на ника Виливар, та временно ще е така. :)


Тема Re: България сега, Първия коментар в тематанови [re: eFFeXX]  
Автор Mitre6opa (Шoпa,OнзиСъщия)
Публикувано03.03.13 03:56



Интересно ми е да ви питам, вие "чужденците" в момента радвате ли се или злобеете ?

Честно казано ми пука точно на шушлека, но ми се ще да видя дали и в каква посока работят машините за плюнки...


Абе човек, след такова хубаво нещо, случило се в личния ти живот, к'ъф ти е напъна да пускаш такава тема?



Я се усмихни, и дай нещо позитивно

П.С. И никой да не пита какво правя в нета в този безбожен час (първи петли, почти 04,00 заран)Ама ако някой му е интересно-ами кеф ми е, адренализиран


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: България сега, Първия коментар в тематанови [re: Mitre6opa]  
Автор AmelieAir (непознат )
Публикувано04.03.13 22:13



vinagi moje da se skataesh s time zone difference :)))))



Тема Re: България сега, Първия коментар в тематанови [re: Mitre6opa]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано07.03.13 23:43



Митре,
трудно ми е да ти обясня защо точно, но например може да ме е обхванал патриотичен прилив след хубавата случка и да съм решил да се подиграя на ренегатите



тъй де, за мен това е позитивно - животът се развива добре, а хората, които злобеят се чудят какво да кажат....

Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!

Тема Re: България сеганови [re: eFFeXX]  
Автор Dark Hair Blue Eyes (Sagittarius)
Публикувано18.03.13 18:19



едно от трите което най ти пасва ...... и без това не се интересуваш наистина от ничие друго мнение



Мизерията в която живеят хората в тази мафиотска държава отдавна ми е била неприятна и трудна за понасяне.
Ти пък винаги си бил на мнение "какво като има мизерия стига аз да не съм в нея и да я наблюдавам през затъмненото стъкло на 4 колесно превозно средство - така почти мога да забравя за нейното съществуване".
На мен тия събития не ми носят радост, но пък на теб ти разклащат изградената илюзия за сигурност в твоята правота..... можеби ...... а можеби не.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they ll kill you.


Тема Re: България сеганови [re: Dark Hair Blue Eyes]  
Автор eFFeXX (ronin)
Публикувано20.03.13 00:17



"какво като има мизерия стига аз да не съм в нея и да я наблюдавам през затъмненото стъкло на 4 колесно превозно средство - така почти мога да забравя за нейното съществуване".

1. с кого ме бъркаш ?

2. разклащат ми ..... нали се сещаш какво (но пък на теб ти разклащат изградената илюзия за сигурност в твоята правота..... можеби ...... а можеби не)



Desunt inopiae multa, avaritiae omnia!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.