Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:28 14.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: българско 'трудолюбие'нови [re: crystalkyle]  
Автор AmelieAir (непознат )
Публикувано09.01.13 10:31



prava si

mnogo presidents na firmi sha stanat i ni edin indiqnec da vyrshi rabotata





Тема Re: българско 'трудолюбие'нови [re: crystalkyle]  
Автор AmelieAir (непознат )
Публикувано09.01.13 10:42



аз сравнявам с Холандия
всеки студент говори - Холандски, англииски немски/френски, и испански
малка държава е поцти колкото бг
задължителни са стажовете така це нон стоп работа и както се казва стъдинг он спот плус теория, Белгия - френски, фламански англииски плус немски

Англицаните има предимството да говорят английски :))) и да не им се налага да уцат езици по една прицина - навремето са си свършили работата с разпространението на езика и културата - УС, Канада целия комонуелф говори англииски :)))))Да живее кралицата

Холандски също е по разстространен от българския :))) все пак бг език може да говориш с около 7милиона холандски - 16 милиона в НЛ, в уринам, Цурасао, Аруба, Ужна африка, дори и индонезия :))))







Тема Re: българско 'трудолюбие'нови [re: AmelieAir]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано09.01.13 11:09



виждам че имаш затруднения с кирилицата, аз използвам ето този сайт, удобното е че можеш да си настроиш съответствието на буквите както си искаш:





Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Фpeнг ()
Публикувано09.01.13 13:19



мене ми направи впечатление начинът на обсъждане грамотността на българите в България - на латиница и на шльокавица ! все едно е толкова трудно да се инсталира БГ фонетика и да се сменя всеки път,когато някой иска да напише мнението си на грамотен език ... пък било то и толкова остро .. ама нейсе





Тема Re:нови [re: Фpeнг]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано09.01.13 15:29



Щом смяташ, че е лесно се инсталира БГ фонетика , прочети

!

Редактирано от XlNG на 09.01.13 15:31.



Тема Re:нови [re: XlNG]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано09.01.13 21:36



не си забелязъл вероятно че цитираш статия отпреди почти 10 години, в последните две-три версии на уиндоус няма нужда от никакво инсталиране на нищо, достатъчно е да имаш клавиатура с кирилица ако си свикнал на БДС или ако си от по-младото поколение дори и това не ти трябва, караш на фонетик със стандартната ти чужбинска клавиатура, достатъчно е да добавиш българския език и българската клавиатура в съответните настройки

в службата съм на линукс и нямам кирилица на клавиатурата, затова ползвам сайта, към който пуснах линк по-нагоре, в него пишеш на латиница и директно конвертираш на кирилица, а после копи-пействаш тука, елементарно е за използване



Тема Re:нови [re: Фpeнг]  
Автор AmelieAir (непознат )
Публикувано09.01.13 23:39



поверваи Френги на Мак е трудно и не работи :((((((((( поверваите ми



Тема Re: българско 'трудолюбие'нови [re: bad girl Jo]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано10.01.13 06:58



ама ти наистъина си много зле, това че ти не си получила възпитание, не ти дава право да обобщаваш...ебати смешничката си, честно



Тема Re: българско 'трудолюбие'нови [re: bad girl Jo]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано10.01.13 06:59



Ти имаш ли бизнес, или миеш кенефите на англичаните?



Тема Re: пробанови [re: bad girl Jo]  
Автор 4ereshka2 (ветеран)
Публикувано12.01.13 10:38



Понеже компа ми дълго време се 'опъва' да пише на кирилица.....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.