Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:25 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Ще се върнете ли в България?нови [re: KлинтъH]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано05.10.11 22:26



направо само на теб ще благодаря, ше знаеш.



_______


Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано05.10.11 22:26



харесва ми тази приказка. :)

_______



Тема Re: Ще се върнете ли в България?нови [re: KakMapa]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано05.10.11 22:46



защо нежеланието да имаш деца е 'болест'?

не е болест, но ако родиш ти получаваш благословение и помощ отгоре. аз бях заседнала в много лоша и тежка ситуация, която ми се струваше без изход. да родя беше най-нелогичното и безумно нещо, ако бях тръгнала по пътя на логиката. но истината е, че точно след като родих, даже малко преди това ми се отвори късмета, и много врати се отвориха пред мен. ти защо мислиш, че толкова много политици, хора с власт, точно като вземат властта и правят ново дете. не е случайно съвпадение.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано05.10.11 22:52



Гледай да не ти изиграе съдбата лоша шега, тая работа с децата - вярвай ми, колкото по-рано толкова по-добре





Тема Re: Ще се върнете ли в България?нови [re: KлинтъH]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано05.10.11 22:59



повечето са такива еманципатки - погнали образование и кариера, че не ми се говори.......вместо да си седят в къщи, готвят, мислят за деца и т.н.......



има много жени, които искат да бъдат само майки и домакини, не си мисли, че няма. ако наистина това търсиш, а не си правиш просто майтап, трябва да се замислиш къде да намериш такава жена. аз на твое място по скоро бих се насочила към американка, отколкото българка, но твоя работа.



Тема Re: Ще се върнете ли в България?нови [re: bad girl Jo]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано05.10.11 23:38



Англичанките не ги знам, но вервай ми - последната жена на земята да е - Американка няма да си взема...точка


Българка, Полякиня, Чехкиня, Сръбкиня - това са свестни жени, Словакиня също..........Немкиня също мисля не са лоши и Французойки също.....но предпочитам първите - източно европейките Но не прекалено източното - Украинки, Рускини, Беларуски и подобни - освен за секс друго не
Просто аз съм роден в източна европа и са ми ясни манталитета на жените във всяка една от страните там



Тема Re:нови [re: KлинтъH]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано06.10.11 00:04



Благодаря за загрижеността, но ние ще решим кога е най-добре за нас.



Himbeer се представя за мен в различни клубове като имитира моя никнейм. Тролче :)

Тема Re: Ще се върнете ли в България?нови [re: KлинтъH]  
Автор Monica123 (новак)
Публикувано06.10.11 01:40



Изобщо не бъркам драги........Чети малко статии на тази тема и ще видиш.
Е, на тем може и да ти се иска, но не си средна класа.......а просто добре платен аргатин (както повечето от нас )



Тема Re: Ще се върнете ли в България?нови [re: Monica123]  
Автор KлинтъH (СилеН)
Публикувано06.10.11 02:08



Хаххаа


Ей тая женска злоба равна няма.
Само в твоите мисли аз и ти сме равни и като образования и като заплащане и като бенефити на фул тайм позицията ми Пък да не говорим за страничните ми доходи


Както ти казах със здраве, защо продължаваш да ми отговаряш, ето виж аз се съгласих с тебе, въпреки глупостите дето ги пишеш.

За хората дето не са в Америка да поясня - не слушайте бръщолевините на тази жена, надявам се, да сте достатъчно грамотни и да четете сами.



The American middle class is a social class in the United States.[1][2] While the concept is typically ambiguous in popular opinion and common language use,[3] contemporary social scientists have put forward several, more or less congruent, theories on the American middle class. Depending on class model used, the middle class may constitute anywhere from 25% to 66% of households.

One of first major studies of the middle class in America, White Collar: The American Middle Classes, was made by sociologist C. Wright Mills in 1951. Later sociologists such as Dennis Gilbert of Hamilton College commonly divide the middle class into two sub-groups. Constituting roughly 15% to 20% of households is the upper or professional middle class consisting of highly educated, salaried professionals and managers. Constituting roughly one third of households is the lower middle class consisting mostly of semi-professionals, skilled craftsmen and lower level management.[2][4] Middle class persons commonly have a comfortable standard of living, significant economic security, considerable work autonomy and rely on their expertise to sustain themselves.[5]

Everyone wants to believe they are middle class...But this eagerness...has led the definition to be stretched like a bungee cord — used to defend/attack/describe everything...The Drum Major Institute...places the range for middle class at individuals making between $25,000 and $100,000 a year. Ah yes, there's a group of people bound to run into each other while house-hunting.
—Dante Chinni[3]

Members of the middle class belong to diverse groups which overlap with each other. Overall, middle class persons, especially upper middle class individuals, are characterized by conceptualizing, creating and consulting. Thus, college education is one of the main indicators of middle class status. Largely attributed to the nature of middle class occupations, middle class values tend to emphasize independence, adherence to intrinsic standards, valuing innovation and respecting non-conformity.[2][5] Politically more active than other demographics, college educated middle class professionals are split between the two major parties.[6] Income varies considerably from near the national median to well in excess of $100,000.[2][4] Household income figures, however, do not always reflect class status and standard of living, as they are largely influenced by the number of income earners and fail to recognize household size. It is therefore possible for a large, dual-earner, lower middle class household to out-earn a small, one-earner, upper middle class household.[5] The middle classes are very influential, as they encompass the majority of voters, writers, teachers, journalists, and editors.[7] Most societal trends in the US originate within the middle classes.[8]



Тема Re: Ще се върнете ли в България?нови [re: KлинтъH]  
Автор Лaмa ()
Публикувано06.10.11 09:15



Еми супер, прекарваш си готино

Аз имах предвид, че по едно време нещо беше крив и не се майтапеше, затова се зарадвах, като прочетох твоя класика




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.