Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:15 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Преподавателя ми?нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.06.09 15:22



Изглежда си си измислила подобен персонаж, нямам спомен да съм го споменавал.

Относно публикации, патенти и дипломни работи - аз не видях проблема който те тревожи. Наясно ли си изобщо какво питаш ?




"та ако вече е имало такъв регистриран патент(95-та), как по късно доцента е защитил степен по същата тема....." бих казал че изказването ти е изключително ТЪПО.




Тема Re: Преподавателя ми?нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано06.06.09 15:27



та ако вече е имало такъв регистриран патент(95-та), как по късно доцента е защитил степен по същата тема....." бих казал че изказването ти е изключително ТЪПО.
_________
Ами изясни го по интелигентно

А това че някой е станал доцент с твоята дипломна работа, мисля че се подценяваш.Убедена съм, че е бил професор



Тема Re: За тебе имам нещонови [re: jamie]  
Автор Kyмиko Янaka (Her highness)
Публикувано06.06.09 15:28



Не се съмнявам, че имаш .... но то трябва мерак от двете страни за тая работа

аз съм много грозна и много тъпа та ме отпиши. Пък и целият живот е пред мен все ще преживея някое разочарование от тоя сорт.

Освен да предам моите искрени съжаления на твоите деца и да стисна ръката на бившата ти жена .... друго за предаване нямам.

Пък щом съм те разсмяла няма лошо ..... смехът ще спаси светът беше казал някой знам, че е късно да спаси теб но опита си струва.

If you want to tell people the truth,
make them laugh, otherwise they'll kill you.


Тема Re: Преподавателя ми?нови [re: 4ereshka]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано06.06.09 15:46



Ами нормално е за мен да задавам тъпи въпроси, нито имам патент, нито съм доцент

Но мисля че е странно някой да защити научна степен по тема, за която ДРУГ е регистрирал вече патент



Тема Защо,нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.06.09 15:51



имаш някакви възражения ли ?
Или според теб е незаконно примерно ?


ПП: Двата ти постинга можеше да слееш в един, вместо сама да се репликираш. Не е сложно, нарича се "редактиране".




Тема Re: Защо,нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано06.06.09 16:04



Или според теб е незаконно примерно ?
- да, представи си....

ПП: Двата ти постинга можеше да слееш в един, вместо сама да се репликираш. Не е сложно, нарича се "редактиране".
-имам много постинги, които са редактирани.....Сега ми било кеф да пиша така.....



Тема Споко,нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.06.09 16:10



нали диреше нещо заголено - туй има, ку щеш


Инак не чакам на тебе, не бери грижа Преди да предаваш съжаления и поздрави - създай си свои например. Отстрани нищо не е, пожелавам ти успех... в следващите 10-ина години. После можем да го обсъдим пак

Аз нямам нужда от спасение, благодаря. Но можеш да продължиш да ме разсмиваш




Тема Не,нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.06.09 16:13



не си представям.
Просто знам кога е законно и какво е нужно за целта (примерно 30% промени - според БГ законодателството).

Череш, опитай се да се осведомяваш и аргументираш преди да пишеш. Имаш добро сърчице ама бързаш като пуле пред майка и става смешно






Тема Re: Не,нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано06.06.09 16:26



Просто знам кога е законно и какво е нужно за целта (примерно 30% промени - според БГ законодателството).
____________
Ами нали точно това исках да ми изясниш......Значи преподавателят е направил 30% промени по твоята научна работа, и така е станал доцент.


п.п. Ние хората без патенти по бавно загряваме



Тема Загряванетонови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.06.09 16:34



не е до патентите


Не виждам защо ти е нужно да знаеш всичко това, но щом настояваш...
Забавно е обаче да наблюдавам типичните нашенски Вуте/Нане черти при сънародниците в чужбина





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.