Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 22.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема О, да.нови [re: Kyмиko Янaka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано05.06.09 21:48



Сигурен съм че можете. Това точно го можете - но нищо друго



Темата на патента е "Квазичестотно управление на трифазен ел. двигател" и основния интерес към него дойде от един телферен завод (по обясними причини).

Не смятам да коментирам всеки ред в темата, било то изваден от контекста или не. Смятам че съм постигнал повече от масовката в клуба - както и смятам че фалшивата скромност наистина няма особен смисъл. Постиженията са си мои, пука ми за Митре и мохабетите му пред пенсия

На ваше място бих се позамислил с какво живота се различава от съществуването - без особено значение в коя точно държава ...




Тема До сега се чудехнови [re: jamie]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано05.06.09 22:48



За какво става дума в темата и кое трябва да е "бисерът", понякога схващам бавно



Мисля ,че няма лошо да се изказват лични постижения.

В една тема бях писала,че съм с относително стабилен мироглед, който би оцелял в *сурови* условия, тъй като обикновено черпя информация извън средата ми.

И по случай този ми постинг ми бе "закачено" че си търся мъж Не знам дали стана ясно, че го пиша буквално, но беше тема на дискусия


п.п. Четох шрифта с клавиатурни недостатъци и мисля, че както се ходи при логопед, така се учат и 10 клавиша

by himbeer

Тема Re:нови [re: Mitre]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано06.06.09 00:58



Ама разбира се, че трябва да остане в аналите на клуба



Apo exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор Bиливap (heartbreaker)
Публикувано06.06.09 01:01



Ъхъ, голЕм проблЕсък беше това



Apo exo koukla kai apo mesa panoukla!

Тема Re: О, да.нови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано06.06.09 11:21



Смятам че съм постигнал повече от масовката в клуба
__________
Е, това ти го мислиш. Но аз от житейския си опит, от срещите и контактите си с много хора съм понаучила някои неща. Например да мога сравнително бързо да преценявам хората. Та човек който много е постигнал, не го повтаря като папагал на всеки постинг. Това го правят КОМПЛЕКСАРИТЕ И НЕУДАЧНИЦИТЕ.
Също така, успелите хора не са озлобени срещу всички, и не прекарват свободното си време в заяждания по интернет.

Познавам хора, които действително са много успели професионално, финансово....Но като държание разликата между тях и теб от небето до земята...



Тема Предвиднови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.06.09 11:26



жалкия ти житейски опит и ограничената ти среда - приемам изказванията ти като един бошлаф


Например ти си мислиш че можеш да преценяваш хората - което може да е било вярно в тесния ти кръг и в България, и сега. Аз не съм част от него, както и 99.999% от хората по света.

Опитай пак с комплексар и неудачник, тоя тип изказвания е присъщ на 20-годишно сукалче - честито Аз съм достатъчно уверен в себе си за да си го пропусна покрай ушите.




Тема Re: Предвиднови [re: jamie]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано06.06.09 11:43



Ти не познаваш моята среда, нито в България нито тук. Да, контактувам с малко хора, но качествени. И гледам да не са комплексари и злобари. Пак ти казвам, че успелите хора не го повтарят като папагал


п.п. Не съм толкова малка колкото ме изкара, сега ще кажеш че съм пенсионерка. То такъв като теб какво друго да прави, освен да се заяжда



Тема Re: О, да.нови [re: 4ereshka]  
Автор Mitre (шоп [О.З.])
Публикувано06.06.09 12:08



Напълно съм съгласен с този ти цитат: "...Но аз от житейския си опит, от срещите и контактите си с много хора съм понаучила някои неща. Например да мога сравнително бързо да преценявам хората. Та човек който много е постигнал, не го повтаря като папагал на всеки постинг. Това го правят КОМПЛЕКСАРИТЕ И НЕУДАЧНИЦИТЕ.
Също така, успелите хора не са озлобени срещу всички, и не прекарват свободното си време в заяждания по интернет. Познавам хора, които действително са много успели професионално, финансово....Но като държание разликата между тях и теб от небето до земята......"


И за разлика от теб за мен джимито не може да твърди че ми липсва житейски опит.

Frankly, my dear, I don't give a damn!!!



Тема Re: О, да.нови [re: Mitre]  
Автор 4ereshka (пристрастен)
Публикувано06.06.09 12:15



След като вече си признах, че не съм на 20 год, и имам житейски опит, то и аз влизам към групата на пенсионерите и динозаврите


А какво ще кажаш за израза "калъф недоклатен", дали подобен бисер трябва да влезе в аналите на клуба?



Тема Има един чудесен израз:нови [re: 4ereshka]  
Автор jamie (градинар)
Публикувано06.06.09 12:19



Твоят малък свят става все по-малък...

Не се ли усещаш че си се затворила в една мъъничка черупка и се опитваш да коментираш всичко и всички ? Хората не са създадени за да ти харесват, нито да приемат твоите определения за качествени и т.н.
Пенсионерка няма да те изкарам, личи си че си зеленичка и ти се ще да си голяяяяма







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.