Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:24 18.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Малко инфо за Белгиянови  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано01.02.05 11:28



Здравейте,
след около месец ни предстои преместване за около 6 месеца в Брюксел. Уточнявам, че ще пътуваме за там от Германия. Може ли някой да даде повече информация за районите в града, които са подходящи живеене на семейства - ние сме с бебе на 7 месеца. Също ни интересуват културни и увеселителни центрове, магазини и паркове, както и улеснен достъп до тях.
Всяко късче инфо ще бъде полезно, защото досега сме били за 2-3 дни там и беше невъзможно да съберем сериозни впечатления
Благодаря предварително!



Тема mi sia...нови [re: Mi6ka]  
Автор vazelindion (onzi bre!)
Публикувано02.02.05 00:42



raionite sa spored kintite..../kakto sigur i u /6vabia/.....
otnosno uveselitelni centrove..na 20km. ot Brukselat/E411-magistralata za Luksemburgat/ e Wavre ta tam ima "SIX FLAGS" ako ne6to ti govori..
ina4e na vsiako leti6te ima 150 stranici bezplaten katalog Belgium 2005 na 3-te oficialni za stranata ezici fracuzki,flemanski i 6vabski a sa6to i na engiliski.
ako ne minava6 prez leti6te na trumfalnata arka/staroto EXPO/ u centara e AUTOWORLD ta tam obiknovenno sa6to go ima tozi zi katalog.
kato cialo ako ima vazmoznosti/$/ moe se zabevliava6 ot sarce!
aree i USPEH/pa pitai o6te 6a ti kazvame ako trebe/

AKULATA MOZE DA TE NAPADNE SAMO AKO SI MOKAR!


Тема Re: Малко инфо за Белгиянови [re: Mi6ka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 10:54



Barovcite jiveiat izvan Bruksel - nai got (i nai-skupo) e vav Waterloo i Tervuren. Moge bi nai-dobria kvartal v samia grad e Uccle (ne sluchaino BG posolstvo e tam :-) Kolkoto po se otiva kum centara, tolkovo po-murliavo stava ...



Тема Re: mi sia...нови [re: vazelindion]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано02.02.05 12:16



Ейй, много мерси!
Това разходите според кинтите май много няма да ни бърка, защото фирмата ще поеме разходите за наема, което не значи, че автоматично ще ходим в района на баровците, естествено. Интересуват ме предимно добри транспортни връзки, както и един-два парка, че да не обикалям с количката по шосетата. Фирмата се намира в Diegem, така че може би трябва да е някъде в района /ако не е някой тотално скапан бизнес парк, разбира се/
Six Flags не ми говори нищо, аз бях ходила само до Атомиум и май един парк на нациите наблизо...
Разкажи още, моля те...
А за каталога - безценен си! Благодаря!




Тема Re: Малко инфо за Белгиянови [re: az]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано02.02.05 12:18



Ние не сме от баровците
И на мен ми беше направило впечатление, че центърът е голямо стъргало, но може би квартал като Uccle... Близо ли е до Diegem? Знам района само по име, а също и че фирмата се намира там.



Тема Re: Малко инфо за Белгиянови [re: Mi6ka]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 15:53



Diegem e v industrialnata zona v severnata chast na Bruksel, blizo e do letishteto. Uccle e v ujnata chast. Blizo do Diegem sravnitelno svestni kvartali sa Evere i Woluve-te.
V Bxl ima dosta parkove, kadeto ima dobri uslovia za deca, nadiavam se da ste sviknali ot prestoia si v D s nalichieto na jeni i deca ot drugi rasi i veroipovedania, s razlichen ot nashia stil na oblichane :-)

eto karta na mestnostta (ne znam dali linka she e aktiven)
http://www.mapquest.com/maps/map.adp?ovi=1&zoom=5&mapdata=Fv4X765bNaa0TIXBskW1c0k9Az7wb3HWrloxVhP6Tnz5qZu7g2mIUdAdAO3%2f3vRi4bESKMYGi6MvG1Wa0WMmRT4t5IvGJchOojCUsZnKwfSYQYKvUhFdSNgqyUbKjBLz6eGJAe300WUH5DJcMiCgvIVKUVqxzrUB8JFzSefbRNp5FStZWQU3maTyI86LZeug8N6xliYz1AjNnTnGXsfbqC7%2f2Q%2bXho%2bidQkN3oAhC2bpskF6SihxtH6MclJPXXjCjDkvldaBoHr7S1HUihTRvRfqjuT7BOGR5EZXbK3fyj%2fhPgHVV3zcqBnfjTZXjeDubSp1MPlXekXAKbvXQGMQZM0uKY%2fCK3OMFPo1TMK84egLstYE7QwmTgpJaVXy1F2cqrwtAU%2fQ%2fYRlLlyQU%2bp0ZZEdUgo8rop7%2bCxzcVSgEV%2bUROiiMtmxH3QxQEYAZ4Wy59QJJEIwYVS14dGavzyVSA%3d%3d

Az na vashe miasto bih si tursil jilishte na sever ot Bxl - mejdu Machelen i Mechelen e dosta priatno - tova e vuv Flandria i ezika e podoben na nemskia. Zabavleniata i kulturnia jivot obache sa v Bxl. Savsem nablizo do Mechelen ima zoopark i park s ezero i gorichka - shte gi vidite v spravochnika, za koito spomenava drugia sanarodnik.





Тема kolega prav si ama propuska6...нови [re: az]  
Автор vazelindion (onzi bre!)
Публикувано02.02.05 22:53



ne6to mnogo vazno u celiat Bruksel se 4uvat samoletite ot Zaventem/oti leti6teto na praktika e u grada/ demek ni6to barovsko za men niama ni u Ukalat pa da ne govorim za Tervuren i pa na sever-na mesta napravo si miri6e na kerosin...

AKULATA MOZE DA TE NAPADNE SAMO AKO SI MOKAR!


Тема six flags...нови [re: Mi6ka]  
Автор vazelindion (onzi bre!)
Публикувано02.02.05 23:04



e edna ot golemite verigi/kolkoto disney land/ima go po celia svet...
ina4e s kola za 1-2 casa si u PARADISO/ima go u kataloga/ star manastir s vsekvi zivotni i rastenia ribi bezkraini barove i restoranti i t.n.
ima i safari parkove..
no kato cialo na Belgiata i e nai cenoto e ce si u centara na dalaverata: Paris e na 3 casa,London na 35min. s aviona,Amsterdam na 2 casa,Luxembourg na 2 casa,Aachen/6vabsko/ na 120 km. i t.n.
ot Charleroi pak s RYANAIR za 50 evro za dvama ste u portogalsko ,ispansko,italiansko ,irlandsko i vsekvi si takviz meraci...

AKULATA MOZE DA TE NAPADNE SAMO AKO SI MOKAR!


Тема Re: mi sia...нови [re: vazelindion]  
АвторPi6ka (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 23:38



6 flags ne raboti po tova vreme na godinata i na bebeto niama da mu e interesno tam



Тема Re: kolega prav si ama propuska6... [re: vazelindion]  
Автор Mi6ka (сива на точки)
Публикувано02.02.05 23:54



Ти па, недей така, направо ме отврати в аванс.
Кажи нещо хубаво, иначе защо ще си там, освен че фъркаш наоколо. Посипи малко захарче...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.