Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:33 28.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вече съм в АМЕРИКА!!!  
АвторAмepиkaнeц (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 01:23



Mrazia vsichko Bqlgarsko i vsichko svqrzano s tova miasto na planetata ! Prodadoh vsichko , koeto moite glupavi roditeli mi biaha podarili i eto me v USA :-)

Veche sqm v America , blagodaria ti gospodi .
Poshti 20 dni sqm tuk , jiveia vse ochte na motel i predstaviate li si hrania se s istinski amerikanski hamburgeri ( I love Mc Donalds ) :-)
Bratia i sestri , Bg - Amerikanzi ( no , po-veche amerikanzi ) nie tuk chte sme kato edno chtastlivo semeistvo , nali ?!
Imam niakolko skromni vqprosa i ochakvam ot vas moe semeistvo , da mi dadete pravilnia sqvet .
Opitvam se da si naema kvartira , no niakakva si kredit istoria mi tqrsiat + niakakva si preporqka . Az znaia che tova e nechto mnogo drebno i chte se spravia sqs nego , no kajete kakvo da napravia ? Zapochnah da se chustvam Amerikanez , mnogo mi e got !A da vi se pohvalia hodih i do istinska amerikanska banka , eh che hubavo !!! $$$$$$$$$$$$$$$$$ Opitah se da si otvoria bankova smetka , za da si vloja djobnite pari , koito nosia ot Bulgaria , nali lihva chte mi davat , tova onova ! Abe tam edna ocharovatelna kitaika malko mi razvali nastroenieto . Opita se da mi obiasni na anglo -kitaiski , che mi triabvali niakakvi si 2 ID -ta , i niakakqv sozialen nomer , no se nadiavam che i s tazi drebolia chte se spravia , nali sqm v Amerika :-)))
Reshih da si kupia kola , no se okaza che i tam mi poiskaha kredit istoria , taka che niamalo da stane v blizkite niakolko godini . Smiatam , che i tova ne e goliama rabota ,ei sega chte si izvadia amerikanska knijka , pa posle chte mu mislia .
Hodih do DMV , da si vsema shofiorska knijka , no tam pqk edna cherna , pqlna dama mi se poskara che bez sotsialen nomer nikakva knijka niama da mi dadat .Razvalnuvah se , no kato si pomislia samo kade se namiram i mi stana mirno na duchata :-)))
Eh Amerika kolko sqm vluben v teb :-)))
Eto veche si mislia i da si poupravia finansovoto polujenie , i az da sqm kakto istiski mesten AMERIKANETS :-))
Hodih da si tqrsia rabota , i pochti na desetina mesta probvah :-)
Razgovariah s istinski Amerikantsi uhaaa kef goliam :-)
Sega eto me sqs 10 aplikeichana i chte popqlvam za rabota eh che got tolkova goliam izbor imam :-)
Iskat i tam preporqki , no az chte im obesnia che sqm nov i te chte me razberat .
Chte iskam sqchto da mi plachtat na raka otnachalo , za da se kefia na izobilieto ot istinski dolari ehaaa gotino , nali ?
Sqs vseki izmitat chas se chustvam vse po siguren i gord che sqm Amerikanets :-)))

Iskreno se nadiavam che ei taka chte si govorime i chte blagodarim zaedno na vsevichniat za chtastieto sqs koeto ni dariava a i Darjavata v koiato jiveem :-))

A na tapatsite Balgari , moga samo da im kaja da si gledat rabotata tam v BG i ne iskam nikogo da poznavam ot tam . Bilo to roditeli , rodnini ili pqk izmisleni priateli !
Amerikanets sqm i niamam nichto obchto sqs minaloto si :-)) Tochno kato vas bratia i sestri Amerikantsi uhoooo oooeeeeee mnogo e hubavo tuk :-)))



Тема Re: Вече съм в АМЕРИКА!!!нови [re: Aмepиkaнeц]  
АвторNa maika ti v... (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 01:53



p...tkata.



Тема Re: Вече съм в АМЕРИКА!!!нови [re: Aмepиkaнeц]  
АвторOtvratena (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 01:53



Ti prosto ne si dobre moi chovek, izviniavaj che taka v prav ti go kazvam ama taka go useshtam. dobre che niakoi istinski americanets, deto vikash, ne moje da prochete tova deto si go napisal (nasral) za sobstvenata ti strana, zashtoto takiva kato tebe niamat miasto pod tova slantse ili pone ne triabva da imat. Nai-gnusnoto i unizitelno neshto e da hulish stranata si i roditelite si plazmodij takav. Ne kazvam, che triabva da ia obichash i bogotvorish, kakto edno vreme ni uchiha, no pone da si zapazish malkoto ostanalo dostoinstvo i sebeuvajenie.

Ebassi otvrata!!!!
Aman ot takiva kato teb be, pisna mi!!!!!

Edna ot "bg-sestrite ot shtastlivoto semeistvo"!



Тема Re: Вече съм в АМЕРИКА!!!нови [re: Aмepиkaнeц]  
Автор oracle9 (ora-600)
Публикувано20.07.02 02:13



Toia bolen mozuk pak e napuskal sustata tema s leki promeni i v drugite klubove. Ei koito si e prost si e prost.

Bulgari v Amerika



Bulgari v Canada


Bulgari v Germania




Тема Re: Вече съм в АМЕРИКА!!!нови [re: oracle9]  
Авторoracle9 (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 02:43



Аз съм мамино педерасче и обичам да да поствам на хората мненията и след което да ги злепоставям !!!
На това ме е учила мама и всички батковци дето ме боцкат в дупето !



Тема Re: Вече съм в АМЕРИКА!!!нови [re: oracle9]  
Авторoracle1O (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 05:19



amerikanec=biZnesmen=kanadec=nemec=oracle9(neregistriran),

neshto gledam, che ti si razvalya kefa.



Тема Re: Вече съм в АМЕРИКА!!!нови [re: oracle9]  
Автор oracle9 (ora-600)
Публикувано20.07.02 05:25



Abe putio tup. Ti si tilkova tup che daje nicka si ne iskah da slojish. Ne ti stiska daje de se regstrirash be manaf shubeliv.
< обичам да да поствам на хората мнения />
Ti chovek li si be otrepko prosta !



Тема Re: Вече съм в АМЕРИКА!!!нови [re: Otvratena]  
АвторБилитa (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 07:24



Ama kakche , mnogo si prostichka , ti mai ne si shvanala smisqla ili sa ti promili i malkoto mozqk , koito si imala .... Ne vijdash li che go e napisal ironichno be ?!!



Тема Re: Вече съм в АМЕРИКА!!!нови [re: oracle9]  
АвторBerta (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 07:26



Mi toi mai ti gi poblikubach be slqnze , ama se pravich na interesen :-))) Po- hubavo pravich de anyway :-)))



Тема Re: &#1042;&#1077;&#1095;&#1077; &#1089;&#1098;&#1084; &#1074; &#1040;&#1052;&#1045;&#1056;&#1048;&#1050;&#1040;!!!нови [re: Aмepиkaнeц]  
Автор Poline (аз)
Публикувано20.07.02 11:06



Kato procheta neshto takova mi stava smeshno....
Dobre e tova,che si postignal celta si,no bih te posavetvala da sleznesh na zemqta,.Navsqkade po sveta ima i hubavi i loshi momenti...Vsichki tezi problemi s koyto si se sblaskal ti go dokazvat.Nachaloto e trudno,kadeto i da si... sled nqkoq sedmica shte usetish kak barierite pred teb sa vse poveche.Kakvo ot tova,che si v Amerika kato nemojesh da si pozvolish nishto i gledash laskavite vitrini kato "gavrosh"?!?
Sega si spomnih kato doidoh v Anglia kak izleznah da se razhodq za prav pat i uj bqh uchila angliiski,a nishtichko ne razbirah.Poharchih Ј5 i cql sledobqd pitah drugi balgari dali mnogo sam poharchila... Ne sam imala problemi sas smetki,banki,referencii...(maja mi beshe tuk dosta predi men )i vapreki tova mi beshe mnogo trudno.

Uspeh v Amerika!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.